آریزونا مایل به میزبان MLB که به کاهش کارکنان ارشد پرداخت

نیویورک — آریزونا دولتی mlb می گوید: دولت حاضر است به میزبان تمام 30 تیم های لیگ در زمان نگرانی های بهداشت عمومی اجازه می دهد که در نهایت می تواند منجر به شروع فصل بیس بال در درجه اول در خالی بهار آموزش ballparks.

MLB و بازیکنان ارتباط داشته اند بحث های مقدماتی از پتانسیل های نجومی برای شروع اگر با توجه به رفتن پیش توسط فدرال و دولت های ایالتی و محلی و مقامات بهداشتی. داشتن تمام تیم های مستقر در منطقه ققنوس است که در میان برنامه های احتمالی مورد بررسی قرار می شود. وجود دارد 10 بهار آموزش پارک به همراه دایاموند’ تعقیب زمینه است که جمع شدن سقف و چندین کالج امکانات.

“آریزونا در زمان مناسب بسیار با فکر باز به میزبانی هر چه از لیگ اصلی بیس بال می خواهم از دولت” Ducey یک جمهوری خواه روز سه شنبه گفت. “در آن زمان است که این امر می تواند مناسب برای بهداشت عمومی اگر آریزونا شد در یک موقعیت برای بازگشایی, ما باید از این امکانات است که در اینجا.”

“ما هتل فضایی است که در اینجا,” او گفت:. “همه ما می خواهیم به مطمئن است که معیارهای و داده ها مناسب قبل از ما قادر به رفتن به جلو, اما من فکر می کنم دو واژه است که اجازه می دهد این کشور و ایالت آریزونا به می دانم که همه چیز به رهبری شد به حالت عادی بازگشت خواهد بود: توپ بازی!”

MLB نیز گفت: این برش حقوق و دستمزد کارکنان ارشد به طور متوسط 35 درصد برای این سال با توجه به جدید کروناویروس’ تاثیر در این فصل است. MLB است که تضمین حقوق به کارکنان تمام وقت از خود در دفتر مرکزی از طریق ممکن است.

با هیچ وضوح در هنگام خاموش شدن به پایان خواهد رسید بازیکنان و کارکنان مشتاقانه به دنبال روزانه تحولات است.

“من فکر می کنم ما همه نگران آن است که وجود دارد نمی تواند یک فصل” تگزاس رنجرز مدیر کریس وودوارد گفت. “من نمی دانم زمانی که آن را برای رفتن به امن من فکر می کنم این ویروس را به ما اطلاع دهید. اگر که بدان معنی است که ما شروع به در, ژوئن, ژوئیه, اوت یا نه در همه ما قطعا همه نوع نگران آن است که ما ممکن است قادر به بازی در این سال و این یک واقعیت است.”

Ducey گفت که او تا به حال صحبت با کمیساریای راب Manfred در مورد همه آریزونا گزینه است.

“وجود دارد یک تعداد حالات مختلف” فرماندار گفت. “من فکر می کنم اولین سناریو که صحبت در مورد ایده این باشگاه در آینده در هتل و در راه خود را stay-at-home سفارشات اعم از آن یا در هتل و یا در داخل ورزشگاه بدون فن. … آن چیزی است که در آریزونا است که فکر باز و من فکر باز است.”

بسیاری از بازیکنان و کادر نگران بالقوه از یک غیبت طولانی از خانواده در حالی که منزوی.

مینه سوتا گیر میچ Garver تعجب که چگونه این برنامه کار می کنند.

“که در آن زندگی می کنیم ؟ که اجازه می آیند با ما ؟ ما تنها مجاز به رفتن به میدان و بازگشت به هتل ؟ چه نوع از هتل ؟ چه نوع از اقامت ما با کار ؟ وجود دارد رفتن به غذا پول ؟ ” او گفت:. “سپس شما را به بازیکن بهداشت و ما در حال صحبت کردن در مورد بازی در 120 درجه هوا در زمستان آموزش زمینه های بالقوه زندگی از بازدید از اتاق قفل است.”

مانفرد اعلام کرد: حقوق و دستمزد قطع شنبه در یک یادداشت به کارکنان یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. مانفرد همچنین گفت: کمیساریای خواهد شد و تمام برنامه ریزی توزیع به تیم طریق ممکن است.

“به عنوان بخشی از تلاش های ما برای حفاظت از سازمان من ارشد کارکنان و من تصمیم به کاهش جبران کنیم به طور متوسط 35 درصد برای سال 2020 برای کمک به سازمان آب و این طوفان وحشتناک” مانفرد نوشت: در این یادداشت که توضیح داده شده هزینه-برش تلاش.

“به عنوان یک نتیجه از این تحولات من خوشحال هستم که در یک موقعیت به اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان است که دریافت منظم چک پرداخت در آوریل ادامه خواهد داد به پرداخت از طریق مه 31,” او نوشت. “من عمیقا سپاسگزار برای صاحبان برای حمایت از تصمیم من برای ادامه حمایت همه از کارمندان ما در یک محیط که در آن صاحبان و باشگاه ها روبرو هستند و خود را بسیار دشوار است مسائل مالی.”

MLB فصل بود که در آغاز مارس 26 و تیم های مورد توافق برای پیشبرد $170 میلیون به بازیکنان در حقوق و دستمزد برای اولین بار از 60 روز از فصل. به عنوان بخشی از قرارداد بازیکنان, توافق به ادعای خود باقی مانده حدود 4 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد اگر هیچ بازی هستند.

مانفرد نوشت: در یادداشت خود “ما با توجه و تجزیه و تحلیل تعدادی از احتمالات است.”

“تنها یک تصمیم گیری, اما, ساخته شده با توجه به 2020 های نجومی: لیگ بیس بال را بازگشت به میدان تنها زمانی که مقامات بهداشت عمومی موافق آن است که مناسب برای بازی و زمانی که ما در حال متقاعد شده است که بازگشت ما به زمین امن است برای بازیکنان کارکنان و طرفداران” او نوشت. “ما هرگز در تلاش برای شروع بازی منحرف کردن منابع که بیشتر مناسب اختصاص داده شده به طرح سلامت و مراقبت های بهداشتی است.”

مانفرد گفت: سرمایه گذاری رهبران کار کرده اند و با سر گروه و “برش, برنامه, لغو, رویدادهای تاخیر و هزینه های سرمایه ای و renegotiated قرارداد با فروشندگان.”

“پس انداز متوجه شده اند بسیار مهم به توانایی ما در حفظ عادی عملیات در مناطق دیگر,” او اضافه شده است.

مانفرد به نام توزیع به تیم “یک بخش حیاتی از سیستم اقتصادی ما.”

“باشگاه تکیه بر این توزیع به ملاقات محلی تعهدات و برای حمایت از تامین مالی وسایل نقلیه است که ارائه بسیار مورد نیاز نقدینگی,” او نوشت. “ما باید به اطلاع باشگاه ها خواهد بود که ما همه از برنامه ریزی برای توزیع آوریل و مه. این توزیع خواهد شد کمک به باشگاه در پرداخت حقوق و دستمزد پیشرفت های که در حال ساخته شده به بازیکنان ما تحت توافق اخیر با MLBPA.”


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس نویسنده Jonathan J. Cooper در ققنوس و AP نویسندگان ورزشی دیو کمپبل و استفان هاوکینز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net