آریزونا خانه GOP قوچ از طریق فراجنسیتی ورزشی لایحه ممنوعیت

ققنوس — جمهوری خواهان در آریزونا خانه در روز سه شنبه منفجر طریق ستیز پیشنهاد که ممنوعیت تغییر جنسیت دانش آموز از ورزشکاران شرکت کننده در این تیم است که هم راستا با هویت بیش از اپوزیسیون متحد از اقلیت دموکرات.

این پیشنهاد از حزب جمهوری خواه در کنگره نانسی برتو گذاشته لخت عمیق فلسفی تفاوت بین طرفین بیش از فراجنسیتی حقوق و حقوق ورزشکاران را به شرکت در ورزش است. آریزونا اندازه گیری یکی از چندین راه خود را از طریق ایران-کنترل قانونگذاران ایالتی در این سال با حمایت Scottsdale مبتنی بر داد دفاع از آزادی های مذهبی محافظه کار آزادی ،

آنها در نظر گرفته شده برای جلوگیری از ورزشکاران از اینکه مجبور به رقابت در برابر بیولوژیکی مردان است. آریزونا اندازه گیری حمایت برتو اعمال را برای K-12 و مدارس و کالج ها و دانشگاههای دولتی اما تنها به زن تیم است.

او گفت: پس از معرفی و اندازه گیری در ماه ژانویه است که اکثر مردم مشاهده این موضوع به عنوان یکی از پایه انصاف و گفت: آینده از زنان دو و میدانی در خطر بود.

دموکرات ها و طرفداران فراجنسیتی جوانان به نام یک کنفرانس خبری قبل از شروع از یک ساعت-بحث طولانی محکوم اندازه گیری. آنها موفق به متقاعد کردن هر یک از 31 آمریکا به مخالفت با آن. دموکرات نگه 29 کرسی مجلس.

در طول یک hourslong بحث به طول انجامید که به اواخر شب. برتو گذاشته دلایل اساسی برای پیشنهاد و اصلاحیه که حذف دو سه آزمایش ورزشکاران می تواند تحت نشان می دهد آنها بازی کردن در تیم مناسب.

فقط تست که باقی می ماند این است که یک آزمون ژنتیکی. دموکرات ها تا به حال لقب پیشنهاد “خود تناسلی” لایحه چرا که یکی از در حال حاضر حذف شده و تست های مورد نیاز یک معاینه فیزیکی.

“هیچ کس می خواهد به بیش از حد از یک دست سنگین از دولت” برتو گفت: در توضیح تجدید نظر. “آنچه ما می خواهیم به مطمئن شوید که انجام شده است این است که ما روشن است که مردان مجاز به بازی در تیم وجود دارد و آن را یک راه برای تعیین جنس خود.”

دموکرات سوال بسیار دلیلی برای تست خواستار آن است که یک حمله در نما و ذکر آن مخالف بود و توسط بسیاری از کسب و کار من “حزبی می داند که ترانس دختران دختران” Rep. آتنا سلمان گفت.

برتو استدلال می کند که هنگامی که تغییر جنسیت دختران مجاز به رقابت در دختران تیم آن مانع مشارکت زنان در دو و میدانی و حتی می تواند منجر به زنان و دختران محروم فرصت های آموزشی.

او پیشنهاد می دهد هر ورزشکار به سوال بیولوژیکی از یک رقیب که مورد نیاز خواهد بود برای اثبات خود جنس است. آن را نیز اجازه می دهد تا پرونده های حقوقی توسط دانش آموزان که به اعتقاد آنها باید فرصت های از دست رفته به دلیل یک فرد همجنسگرا است که در یک تیم مدرسه.

قبل از برنامه ریزی کف, بحث, دموکرات در کنگره Isela بلان به نام اندازه گیری “کاملا نامناسب” و تعجب اگر جمهوری خواهان به حال رای مورد نیاز برای تصویب آن است. اندازه گیری در حال حاضر به مجلس سنا. کالیفرنیا ، mlb کاهش یافته است به نظر در آن است.

“منظورم این است که اگر آنها می خواهند به بحث در اندام تناسلی من حدس می زنم ما را ببینید” بلان گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد بچه ها در ورزش است که در محدوده توانایی های ورزشی و قد و وزن و سن. و آن را به پس از تغییر جنسیت ، آن را می سازد هیچ حس. این کاملا اشتباه موضوع نامهربان نامناسب و فقط به این معنی روحیه.”

آریزونا Interscholastic انجمن که حاکم مدرسه دو و میدانی, اجازه می دهد تا ورزشکاران به بازی در تیم های سازگار با هویت جنسیتی بدون در نظر گرفتن جنسیت داده شده در هنگام تولد. ورزشکار باید در نوشتن یک نامه از جمله “شرح دانشجو جنسیت داستان” از جمله سن که در آن آنها آگاه شد که خود را هویت جنسیتی متفاوت از خود اختصاص داده و در آن دانش آموز است که در جنسیت روند انتقال.

ورزشکاران نیز باید با ارائه نامه ای از حمایت از یک پدر و مادر یک مدیریت مدرسه و یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. این درخواست باعث یک بررسی توسط یک کمیته که پشتیبانی خواهد شد درخواست اگر آن را پیدا کرد آن را مناسب نه با انگیزه های “نامناسب هدف” است و هیچ عوارض جانبی خطرات سلامتی ورزشکار.

بیش از چهار سال گذشته حدود شش فراجنسیتی دختران رفته اند از طریق فرایند به بازی در تیم های ورزشی گفت: دیوید هاینز را AIA اجرایی مدیر. حدود چهار نما پسران تایید شده اند به بازی با ورزشکاران مرد.

“این بسیار موضوع حساس اما بچه ها که تایید شده اند به رقابت به عنوان نما ورزشکاران در حال ساخت یک تفاوت از رقابتی نظر” Hines گفت: در یک ایمیل. “غربالگری فرایند طول می کشد به در نظر گرفتن بسیاری از عوامل است و نه به آرامی گرفته شده. ما پزشکی ورزشی کمیته طول می کشد افتخار بزرگ در نظارت بر هر فرد. این بچه ها واقعا تلاش.”

مشابه قوانین مطرح شده در آیداهو, آلاباما, گرجستان, ایندیانا, Missouri, New Hampshire, تنسی, و واشنگتن با توجه به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

____

آسوشیتد پرس نویسنده Jonathan J. Cooper کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>