Ari لنوکس بازده با ‘Shea Butta نوزاد’ Remix EP


Illustration for article titled Ari Lennox Returns With Shea Butta Baby Remix EP

عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

ما سزاوار نیست Ari لنوکس اما ما با خوشحالی او را به هر حال.

پس از برکت همه ما با او را به شدت تحسین اولین آلبوم شیا Butta کودک—”آپارتمان جدید” کامل نوای داخلی استقلال—the d. C. مادری بازگشته است با جانشین آن: یک remix EP.

تبلیغات

مباهات تولید توسط J. Cole و سهم از دوجا گربه Smino و دیورند Bernarr—که رشته اخیر از حضور در حال آماده کردن زمینه برای دستیابی به موفقیت تجاری خود را—سه-پیگیری پروژه فراهم می کند و طراوت را در فن مورد علاقه های شما مانند “BMO” و “Facetime”.

و به عنوان او نشان داد در توییتر آن را نیز دو برابر به عنوان هدیه تولد از انواع به خودش.

این قسمت به عنوان آخرین سالوو از J. Cole را Dreamville, کمپ, که, کاهش, تلفیقی, انتقام از خیال III در ماه جولای. و در حالی که آن را تنها برای چند ساعت تا کنون من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که 29 ساله songstress تحویل یکی دیگر از زیبا بدن کار می کنند.

تبلیغات

تبلیغات

Sاوج به NPR در ماه اوت او توضیح داد که چرا او موسیقی طنین انداز با بسیاری از.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم فقط احساس رایگان,” او گفت:. “آنها احساس می کنند مانند آنها زندگی خود را به بهترین زندگی دانشگاهی و یا مانند بهترین خود را مستقل رشد, زن, زندگی, مانند تجربه خود را در محل برای اولین بار و یا فقط قادر به مربوط به آشنایی با کسی را ندارد که پول زیادی و آن را فقط مانند” من اهمیتی نمی دهند. من شما را دوست دارم.’ یا فقط rockin’ خود را فر و دانستن و مانند آن را زیبا و طبیعی زیبا است.”

تبلیغات

من نمی توانم صبر کنید به حفاری در این پروژه جدید خودم و شما می توانید همین کار را بر روی پلت فرم خود را از انتخاب در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de