شما هولی آماده است ؟

شما هولی آماده است ؟ – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 29, 2020, 13:53 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هولی است فقط در اطراف گوشه و آن است که یک جشنواره که در آن یکی به نظر می رسد به جلو به داشتن سرد thandai

This image has been used for representational purposes only. Pic/Amazon

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها. عکس/در آمازون

هولی است فقط در اطراف گوشه و آن است که یک جشنواره که در آن یکی به نظر می رسد به جلو به داشتن سرد thandai با میوه های خشک. آمازون ارائه شده است برخی از گزینه های بزرگ.

قایق کاغذی Thandai

thandai

هیچ هولی کامل بدون جشن به نام thandai. این رفع خستگی و سرشار از آنتی اکسیدان ها است و حتی یک گوارشی. وجود دارد بدون افزودن مواد نگهدارنده اضافه شده هیچ طعم هیچ رنگ اضافه شده و آن را فاقد گلوتن است. فروشگاه اینجا.

Gulabs 100% طبیعی Thandai Sharbat شربت

thandai

آن ساخته شده است با استفاده از طبقه بندی میوه های خشک, دانه میوه های خشک و ادویه جات ترشی جات ارائه یک شات از انرژی در هر gulp. طعم آن بهترین زمانی که مخلوط با شیر یا به عنوان با شکوه در دسر و بستنی. وجود دارد هیچ مصنوعی طعم و اسانس و بدون قند اضافی مورد نیاز است. فروشگاه اینجا.

شهری پلاتر شاهی Thandai شربت

thandai

به عنوان نام نشان می دهد به کسانی که از ما آشنا با کلمه thandai هندی که به معنی سرد است. ادویه جات ترشی جات و آجیل است که به ساخت این شربت بسیار زیاد ارزش دارویی و حاوی مقدار زیادی از آنتی اکسیدان ها است که شناخته شده برای حفاظت از بدن در گرمای تابستان. رقیق thandai شربت با شیر را سرد و با طراوت تابستان نوشیدنی. با استفاده از این شربت به عنوان یک شکوه برای یخ-کرم kulfis, milkshakes و دسر. فروشگاه اینجا.

Bankatji بادام Pista Elachi Kesariya Thandai پودر

thandai

ساخته شده از پوست بهترین مواد طبیعی با کیفیت. این بادام, پسته, بادام زمینی, زعفران, سبز, هل رازیانه دانه Muskmelon دانه, گل رز, گلبرگ, فلفل سیاه, شکر, شیر, مواد جامد و قند. فروشگاه اینجا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>