آیا ما موظف به دله دزدی و علنا شرم Coronavirus منکران?


Illustration for article titled Are We Obligated to Snitch on and Publicly Shame Coronavirus Deniers?

تصویر: ABC اخبار

اگر شما نوع از کسی که معتقد است به عنوان مثال, که, ایدز, را می توان درمان با فلفل قرمز خود را باور است که قطعا خطرناک است و شما احتمالا نیاز به برخی از لوسیون. اما از آنجا که نمودار ون از “افرادی که فکر می کنم صندوق های پستی باعث دیابت” و “زندگی مردم در عمه خود را در زیرزمین که هنوز هم از نوشتن نام خود را در آب پرتقال پس عمه خود نمی خواهد آن را بنوشید” است که نزدیک به یک دایره کامل شما که بسیار در معرض خطر به دلیل این که شما نه تنها یک فرد که مسائل به اندازه کافی برای نظر شما تا حد زیادی به تاثیر زندگی مردم است. (ببخشید.)

به هر حال با توجه به وجود تخت-earthers ماه فرود منکران 9/11-truthers و دکتر Sebi ستان البته—البته!—وجود دارد خواهد بود coronavirus منکران در میان ما. برخی از این شفاف سیاسی به عنوان افرادی وجود دارند که معتقدند هنوز که این به نوعی یک طرح برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت و خسارت خود را از انتخاب مجدد شانس. که یک ویروس است که حزبی کم اهمیت است; آن را می سازد تهمت بد نگاه, بنابراین باید آن را واقعی است.

تبلیغات

اما پس از آن وجود دارد پسرعموهای خود در Facebook هنوز هم در مقایسه COVID-19 با آنفولانزا. و همچنین گفت گه مثل “آنها قطعا پرداخت شادمهر به می گویند که آن را فقط به ما وحشت. که احتمالا در آن همه بیت کوین رفت. و نیز وجود دارد زن و شوهر پایین بلوک که فقط میزبان یک بازی شب—با 15 مهمان—دیروز.

با همه ما می دانیم در حال حاضر در مورد وخیم جاذبه های اجتماعی فاصله و منحنی مسطح افرادی که نیست این به طور جدی در حال مشروع سلامت اجتماعی خطر است. و بر خلاف فلفل قرمز پسر بچه کافی نیست فقط آنها را نادیده گرفت. چرا که به خوبی آنها را کشتن مردم است. بنابراین wکلاه قرار ما برای انجام زمانی که آموزش و پرورش کار نمی کند ؟

درخواست اجرای قانون برای حل این مشکل این است که پیچیده به دلایل آشکار است. انجام این کار به رسمیت می شناسد و می پذیرد که حضور خود را ممکن است تشدید به جای deescalating و می تواند به خطر اندازد ، (و احتمال تشدید طور چشمگیری افزایش دهد اگر افراد پلیس به نام اتفاق می افتد به سیاه و سفید.) اما اگر مردم تصمیم به کاباره های و BBQs در حال حاضر نیز به خطر انداختن زندگی چه انتخاب باقی مانده است ؟

خوب چه چپ عمومی است بشود—قرار دادن هر کدام از انظار ممکن است در افراد اقدام بی پروا. که نامگذاری نام و ارسال تصاویر و جزئیات رفتار خود را. (“جان ویلسون زندگی در جاده برایتون و من می دانم که نیم فقط به حال یک بازی در شب به خاطر او از من دعوت به آن. به علاوه او ارسال شده عکس در Facebook روز بعد و من تو را دیدم کیم جنکینز بیش از حد وجود دارد.“)

تبلیغات

انجام این امر خطرات خاص خود را دارد و همچنین به دلیل طراحی این نوع از توجه به آنها ممکن است خطر انداختن زندگی خود را بیش از حد. همچنین گاهی اوقات شرم می کند مخالف از آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام آن گفت: خجالت پاسخ با دو برابر را در رفتار خود. شما موش او را برای این آخر هفته آینده او باید یک شما Cookout. و پس از آن وجود دارد شانس است که هنگامی که این به پایان می رسد شما بود اجتماعی pariah برای قرار دادن مردم در انفجار. البته بهتر است به طرد از مرده اما من می خواهم به جای نمی تواند!

هیچ یک از این گزینه ها خوب هستند پس چه هستند که ما قرار است انجام دهید در حال حاضر ؟ اجتماعی فاصله شستن دست های خود و دست زدن به صورت خود را فقط نمی به اندازه کافی برای نبرد حماقت است. من حدس می زنم کسی که می تواند در ساخت یک ماشین زمان درست برای رفتن به عقب و متقاعد کردن آنها برای یادداشت برداری در طول 8-کلاس زیست شناسی. به نظر می رسد مانند ما در اینجا خواهید بود در حالی که ما قطعا باید این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de