هندي هستند مدارس بیش از جبران مستند به عنوان پدر و مادر بچه ها غرق کلاس آنلاین کار می کند ؟

هندي هستند مدارس بیش از جبران مستند به عنوان پدر و مادر بچه ها غرق کلاس آنلاین کار می کند ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 26, 2020, 13:18 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

تعطیل مدارس به این معنی است که یک غول فناوری آموزش و پرورش آزمایش های مختلف در آواتار است که اتفاق می افتند به عنوان معلمان و خانواده ها و کودکان دست و پنجه نرم کردن با e-learning. اما تصمیم به رفتن نگه دارید ما بیش از حد?

Photographer Shiv Saran's daughter Ananya is a Class X student at NES International School, Mulund. He says the daily online classes give her a routine so that she's not needlessly in front of the television or phone all day

عکاس شیو ساران دختر Ananya یک کلاس X در NES بین المللی, Mulund. او می گوید: روزانه کلاس های آنلاین او یک روال به طوری که او نه دلیلی در مقابل تلویزیون و یا تلفن در تمام طول روز

یک کلاس نهم پروژه در جشن طبیعت در هند باستان ادبیات برای دانش آموزان از Lilavatibai Podar دبیرستان ISC در سانتا کروز خواسته بچه ها به پیش نویس یک نتیجه گیری است که مورد بحث چگونه شایع تخریب محیط زیست برای دستاوردهای اقتصادی ما را ترک خواهد کرد فقیر و چه هندی متون از جمله Panchatantra, Jataka قصه و وداها در واقع در درون آنها درس برای همزیستی.

با توجه به این که دانشمندان در سراسر جهان در حال اصرار دولت در مبارزه با شیوع کروناویروس به نگاهی به نزدیک در ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و بیماری های همه گیر و برجسته چگونه تخریب زیستگاه های حیات وحش و حمل و نقل کالا و افراد از یک قسمت از جهان دیگر است که تا حد زیادی مسئول برای ظهور جدید عوامل بیماری زا (باکتری است که می تواند باعث بیماری) که ما هیچ ایمنی به مدرسه پروژه فقط ممکن است تحت تاثیر قرار دادن بر ذهن جوان بحرانی نیاز به حفاظت از طبیعت است.

در حالت عادی سال تحصیلی Sheela Lalwani دختر موفق شده اند این وظیفه را با سهولت ، اما در یک ماه و در زمانی که کشور در وضعیتی وخیم تحت یک مستند برای جلوگیری از شیوع ویروس و فرزندان در حال تحصیل از خانه آن را به عنوان یک چالش. اگر چه دانش آموزان داده شد سخاوتمندانه 20 روز از ارسال به طور کامل دست نویس پروژه آنها انتظار می رود به حقه بازی آن را با کلاس های روزانه در زوم برنامه و تکوينی (FA) آزمون آغاز شده است که همان روز انتساب به دلیل ارسال.

Content editor Payal Gupta’s children aged 10 and 13 go to Delhi Public School, RK Puram, and are busy most days attending online classes. “While the school and teachers have put in a lot of effort with the videos, nothing beats traditional schooling. Here, we [parents] have to be around them, especially if their attention span is limited, to ensure they have understood a concept,” she says
ویرایشگر محتوا Payal Gupta کودکان در سن 10 و 13 رفتن به دهلی نو مدرسه دولتی RK Puram و شلوغ ترین روز حضور در کلاس های آنلاین. “در حالی که مدرسه و معلمان قرار داده اند در بسیاری از تلاش با فیلم, هیچ چیز ضربان سنتی تحصیل. در اینجا ما [پدر و مادر] باید در اطراف آنها به خصوص اگر توجه خود را span محدود است به اطمینان حاصل شود آنها را درک مفهوم” او می گوید:

“آن بوده است 15 روز از ترم جدید شروع شد و ما باید به نحوی برنامه ریزی شده است. فرزند من است و در کامپیوتر از 7.30 صبح تا اواخر شب برای کلاس های آنلاین و برای تکمیل این پروژه ها است. آن است که فشار غیر ضروری در یک زمان مثل این. چرا نمی کند ؟ ما در یک بحران است و هر کس در تلاش برای نگه داشتن شناور” Lalwani می گوید.

در حالی که در این مدرسه پذیرفته اواخر ارسالی وجود هیچ اعلام رسمی آرامش مهلت یک ایمیل که برخی از والدین می گویند که آنها نوشته اند به مدیریت اذعان کرد تلاش قرار داده و آنها را به مجموعه آنلاین در حال اجرا یک شبه و به خوبی ساخته شده, فیلم های آموزشی, اما آن را به سرعت است که پدر و مادر در حال بازجویی است. هر دانش آموز می تواند به سرعت و در زمانی که تکالیف گاهی به سمت چپ در حال بررسی و ارسال از فصل عاقلانه ویدئوها, ادامه, بچه ها چپ و تاکید کرد در مورد نصب و کار.

یک عضو ارشد مدیریت در یک ICSE مدرسه گفت که همه پدر و مادر آگاه از حجم آموزش اتفاق می افتد که در مدرسه و در حال حاضر که آن را اتفاق می افتند در مقابل آنها غرق شده است. “من فکر می کنم پدر و مادر فقط باید پدر و مادر و سعی کنید برای تبدیل شدن به معلمان است. معلمان در حال حاضر در حال انجام یک کار خوب حتی در زمان تست,” او می گوید.

Radhika Bapat, clinical psychologist
Radhika Bapat, بالینی, روانشناس

میرا Isaacs, اصلی, کلیسای جامع و جان Connon مدرسه قلعه می گوید او خوشحال است که شرایطی که ما خودمان را پیدا کنید در دادن پدر و مادر فرصتی برای درک اهمیت معلمان و نقش آنها در سیستم تحصیل. در مورد آینده او فکر می کند که اگر مدارس در حال رفتن به باید به ترکیب فاصله در کلاس ممکن است نیاز به عامل در شیفت با کاهش تعداد بچه ها در هر. “اما پس از آن وجود دارد تنها چند ساعت در یک روز و آن را به دور تمام سرگرم کننده از تحصیل را تجربه کنند.”

با مدارس زیر ICSE/ISC و IB برنامه در حال حاضر کاربردی و SSC مدارس به طور سنتی با توجه به دوباره باز پس از تعطیلات تابستانی در اواسط ماه ژوئن پدر و مادر و دانشگاهیان نگران تاثیر مستند در آموزش و پرورش این سال تحصیلی و در نهایت بر سلامت روانی کودکان است.

در مارس 13, اکثر مدارس در این شهرستان تعطیل شد, زیر رو به رشد نگرانی ها در مورد گسترش ویروس. ظرف 10 روز آینده ملی مستند اعلام شد, اضافه کردن پدر و مادر با حرفه ای مشاغل و کسب و کار برای بسیاری از مردم محدود شده در دیوارهای خانه خود را.

به عنوان یک اندازه گیری به جزر و مد در طول بحران دولت از اکثر مدارس تصمیم به عقب نشینی در, دیجیتال, آموزش, مایکروسافت, تیم, گوگل, درس, تخته سفید, مدارس, برنامه و زوم به انجام کلاس هر روز صبح مانند آنها را به طور منظم در طول یک دوره در کلاس های درس.

Dilbur Parakh, chairperson, Aseema and Dr Shailesh Shirali, principal, Sahyadri School, KFI
Dilbur Parakh, منشي Aseema و دکتر Shailesh Shirali, اصلی, Sahyadri مدرسه KFI

پس از حضور و غیاب است که مشخص شده, فیلم های آموزشی مشترک هستند, برگه آپلود پروژه ها اختصاص داده شده و ارزیابی منطبق هستند. کل سیستم مدرسه منتقل شده است به اینترنت. یک شب پدر و مادر باید تبدیل به خانه-معلمان, و معلمان تا به حال به فکر می کنم روی پای خود در مورد سر و صدا کردن دروس و منابع به عنوان بخشی از یکی از بزرگترین تکنولوژی آموزشی آزمایش و یا چه در هند است که در محاوره به نام jugaad.

کارآفرین Payal Kothari کودکان در حال تحصیل در ششم و نهم کلاس در Aditya Birla آکادمی جهانی Tardeo بود و مشغول هستند و با کلاس های آنلاین از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر. Kothari این را می بیند به عنوان یک حرکت مثبت از آنها درگیر در یادگیری سازنده برای بخش بزرگی از بعد اما او شگفتی اگر این سیستم برای همه است. “آنچه در مورد پریشان ، آموزش آنلاین با این نسخهها کار به خوبی برای دانش آموز سخت کوش اما برخی ممکن است پیدا کردن آن سخت به تمرکز و می تواند به دنبال بهانه های مربوط به ورود در مسائل و دستگاه نشدم. آن را ممکن است یک راه حل موقت داده شود شدت این مشکل در دست نیست اما پایدار نیست در دراز مدت است.”

عکاس شیو ساران دختر Ananya یک کلاس X در NES بین المللی, Mulund. او راضی است که یادگیری ادامه دارد و این درسی نمی تواند به خطر بیافتد. “روزانه کلاس آنلاین فراهم می کند یک روال به دانش آموزان است. دختر من می تواند برنامه ریزی روز خود را به جای اینکه در مقابل تلویزیون و یا در رسانه های اجتماعی بیشتر از مورد نیاز است. این کلاس همچنین اجازه می دهد ادامه داد: تعامل اجتماعی با همکلاسی ها و معلمان” او فکر می کند. امتناع از رسیدگی به دانش آموزان بزرگتر با دستکش بچه, او در واقع می بیند بحران به عنوان یک فرصت برای جوانان به یادگیری مکانیسم های مقابله ای و “مدیریت با منابع محدود”. او تنها باقرقره: این مشکل که ساعت های طولانی آنلاین محدود کردن حرکت فیزیکی از طریق روز پس دانش آموزان مسن تر هستند در مقابل صفحه نمایش برای تقریبا شش ساعت متوالی.

Prachi Buchar’s daughters aged three and six, attend a school in Delhi that rests on a no-exam policy. She finds herself in a fix, now having to oversee homework, especially from an institution that relies on free play and concept based learning, which she admits she doesn’t have the bandwidth or expertise to monitor
Prachi Buchar دختران در سن سه و شش حضور در مدرسه ای در دهلی نو است که مبتنی بر هیچ-exam سیاست. او خودش را می یابد در یک تعمیر در حال حاضر نیاز به نظارت بر تکالیف به خصوص از یک موسسه است که متکی بر بازی رایگان و مفهوم مبتنی بر یادگیری است که او اذعان می کند که او نمی باید پهنای باند و یا تخصص برای نظارت بر

در اسپانیا جناح چپ شهردار بارسلونا و مادر دو ادا Colau شده است رهبری یک کمپین رسانه های اجتماعی به این کشور پس از اینکه دولت اعلام کرد یک مستند در 14 مارس با ذهنی کارشناسان بهداشت و پزشکان و مربیان این استدلال که توانایی کودک برای مقابله با اضطراب و استرس در حالی که محدود به داخل خانه محدود است. اسپانیا دیده می شود بیش از 20 ، 000 COVID-19 مرگ و میر و مستند است که انتظار می رود به کشش به وسط ماه آینده.

بر اساس بمبئی-روانشناس بالینی Radhika Bapat می گوید: آموزش آنلاین به ارمغان می آورد با آن ساعت های طولانی از صفحه نمایش و قرار گرفتن در معرض کمتر چهره به چهره و پخش و منابع کمتری برای بچه ها به دستکاری با دست خود همه از آن ضروری است برای رشد شناختی. “از سوی دیگر زمان یک ارزش کالا و آنها صرفه جویی در زمان در غیر این صورت صرف رفت و آمد به مدرسه و در نتیجه به دست آوردن بیشتر ساعت اوقات فراغت و خواب,” او می گوید و اضافه میکند: “در دراز مدت ما ممکن است وسوسه به نگاه ترکیبی-مدل [آموزش آنلاین و در کلاس جلسه].”

نیز وجود دارد این سوال را از مدرسه دولت تلاش خود را برای جبران از دست رفته ” تکه های از اصطلاح, به خصوص کسانی که به اتهام هزینه های بالا و انتظار می رود به ارائه آموزش در سطح جهانی حمایت تکنولوژی لبه برش.

در حالی که بسیاری از مدارس در بمبئی اعلام کرد که آنها ترویج شود دانش آموزان تا کلاس هشتم به طور مستقیم به کلاس بعدی, IB, مدارس, یکی از گران ترین در شهر تصمیم گرفته اند برای حفظ به اصطلاح در حال اجرا از طریق کلاس های آنلاین تا زمانی که آن را به پایان می رسد در ماه آینده. یک معلم در یک IB مدرسه که نمی خواهید به شناسایی این داستان می گوید: “مدرسه prelim امتحانات بودند در زمانی که مستند اعلام شد. سریع آنلاین جلسه بعد مدیریت و معلمان در زمان تصمیم گیری برای ادامه کلاس های آنلاین. به هزینه های بسیار بالا برای پدر و مادر برای آمدن به شرایط با بچه ها معطل ماندن در خانه است.”

اما نه همه پدر و مادر در حال خرید استدلال.

Mahi Solanki, a Class IX student of Sane Guruji English Medium School, studying science at home. PIC/Ashish Raje
Mahi Solanki یک کلاس نهم دانشجوی عاقل Guruji متوسط انگلیسی مدرسه تحصیل علم در خانه. عکس/Ashish Raje

کار مادران و پدران با داشتن آن سخت ترین. در علاوه بر این به مدیریت پخت و پز و تمیز کردن در صورت عدم وجود خانه کمک می کند و نشست های خود را حرفه ای اهداف, آنها تا به حال به اختصاص یک تکه منصفانه از روز خود را کمک به کودکان مبتلا به تکالیف و مشق شب.

سیاست های عمومی, مدیر Bytedance, Prachi Bhuchar خودش را می یابد در یک وضعیت مضحک. او می گوید: او تصمیم به ثبت نام دخترش در IB دیپلم برنامه در Shiv ندار مدرسه در Noida چرا که این موسسه هیچ امتحانات سیاست. اما در زمان مطالعه-از-صفحه اصلی سناریو او نیاز به حقه بازی حرفه ای خود تعهدات با کار مدرسه برای دختران در سن سه و شش.

او می گوید: “راستش من اصلا پهنای باند به آن را انجام دهد. سپس دوباره, شما نمی خواهید برای آمدن در سراسر به عنوان یک پدر و مادر بد, بنابراین شما در حال فشار به آن است. پدر و مادر از مدارس است که باید تکلیف ممکن است قادر به مقابله بهتر اما در مدرسه ما که در آن یادگیری است که بر اساس freeplay و دانش آموزان ندارد و آزمون تا کلاس ششم را از آن می آید به عنوان یک شوک است که شما نیاز به این باشد که سرمایه گذاری در چه کودک خود را روزانه است.” برای دختر جوان Vedika که فقط پیوست مدرسه است و در عین حال به دیدار با معلم و همکلاسی ها, دشوار است برای پاسخ دادن به یک گروه از مردم در یک لپ تاپ صفحه نمایش آنها او را واقعا نمی مراقبت. دختر بزرگتر Saira است در کلاس من است و به مفهوم مبتنی بر یادگیری است. “که باعث می شود آن را دشوار برای من چرا که آنها در حال تلاش برای آموزش چیزهایی مثل موسیقی و جنبش تئاتر و چه قدردانی شیشه است. این نیست چیزهای ملموس برای تدریس. به عنوان معلمان آنها بسیار سرمایه گذاری کرده اما برای پدر و مادر این می تواند دشوار باشد. به عنوان و هنگامی که من در زمان من ارسال تکالیف و باید به اطلاع مسئول در مدرسه” توضیح می دهد که Buchar که قرار می دهد در نه ساعت کار در روز. “هر وعده غذایی یک تولید. به عنوان یک پدر و مادر من هیچ چاره ای جز غرق شدن یا شنا کردن و در این نقطه من خوب هستم اگر من غرق. من نیاز به نگه داشتن من سلامت عقل.”

برای پدر و مادر که احساس نامعقول, Bapat, که همچنین یک مادر می گوید: “درک می کنم که این وضعیت ظالمانه است. ایده ما از حالت عادی تغییر کرده است و بنابراین آن را به طور کامل خوب به احساس ضعف. هنگامی که شما را متوقف ضرب و شتم خود را در مورد احساس که راه شما می توانید شروع به کار بر روی سالم مکانیسم های مقابله ای مانند نقش بازی تخیل و حواس پرتی و شوخ طبعی. با استفاده از این زمانی که نا امید جدا از موسیقی خوب.”

اما او موافق است که آن را کمک خواهد کرد که اگر مدارس در نظر گرفته شده مصرف یک گام به عقب. در حالی که اهداف علمی مهم هستند آنها مقدار کمی اگر محیط زیست در خانه و سمی است. “وجود دارد مالی و لجستیکی و مراقبت نگرانی است که هر کس در برخورد با. در همان زمان پدر و مادر نیاز به خلق و خوی جاه طلبی های خود را. برخی از فشار مدارس به ارتکاب به آنچه که وعده داده شده بود در ابتدای دوره. ما نیاز به کار با هم به عنوان یک جامعه و نه به آن نگاه کنید به عنوان ما در مقابل آنها” او نشان می دهد.

این Sahyadri مدرسه در پونا یک Krishnamurti بنیاد نهاد که در آن استرس است در پرس و جو به دلیل دانش و فن آوری دلاوری به تنهایی هرگز کافی برای پاسخگویی به چالش های زندگی می گوید: وب سایت مدرسه. آن اصل Dr Shailesh Shirali, شرایط, کلاس های آنلاین یک ad-hoc راه حل های بهینه راه دسترسی به یک سخنرانی. “در حالی که آن را نشانی از مزایای آن قادر به دسترسی به یک کل خیلی بیشتر از یک سخنرانی در کلاس; من معتقدم در اهمیت تماس انسان در آموزش و پرورش است. آموزش یک راه برای خودتان نگاه کنید.”

کسانی که نسبت به آموزش و پرورش برای همه خواهد استدلال می کنند که آموزش آنلاین مدل وابسته به دسترسی به اینترنت و لپ تاپ است که کفه را به نفع ممتاز. و درست از اولین کشورهای جهان بیش از حد. یک گزارش در روزنامه گاردین به تاریخ مارس 13 می گوید که دانش آموزان در برخی از ما بدون دسترسی به شبکه مجبور شده اند به دنبال به صورت رایگان WiFi در اطراف شهرهای خود را. یک مدرسه در تگزاس آن گفت: اجازه دانش آموزان به پارک در آن استادیوم فوتبال و دسترسی به WiFi hotspot در حالی که میامی Dade County مدرسه توزیع بیش از 80,000 لپ تاپ به دانش آموزان خود را.

Dr Shirali آن را می بیند به عنوان تبعیض آمیز. “کشور ما دارای محدودیت منابع است و اختصاص داده شده در مکان های که در آن است بیشتر مورد نیاز به ویژه آموزش و پرورش است.”
شعیب هاشمی, اصلی, ملت, دبیرستان, Jogeshwari می گوید: قبل از اینکه مزاحمت برای دانش آموزان خود را با تعطیلات کلاس های او باید اطمینان حاصل شود که آنها بی خطر هستند و خانواده وسیله ای برای حفظ خود است. “بهتر-خاموش تحصیل پدر و مادر می خواهید به نگاه کردن آنلاین کتاب های درسی به هر حال. آن را به دیگران ما باید با نگاه کردن به خصوص. ما پوشش برنامه درسی در هنگام بازگشایی مدارس و کشف چگونه ما می توانیم انجام کلاس های اضافی. ما از پل عبور هنگامی که ما به آن” او می گوید.

Shama Taraporewala است اصل Anjuman اسلام است, اردو مدرسه واقع در Belasis جاده ها است. او ایجاد کرده است گروه واتساپ برای هر کلاس جداگانه و آنهایی که به آدرس فوق العاده curriculars مانند هنر و نوشتن مقاله. آنها با استفاده از مدارس برنامه برای کلاس X به IX جایی که معلمان در حال ضبط فیلم درس. “در حالی که آنها کتابها و صفحات اسکن شده به اکثر دانش آموزان شکایت کرده اند که آنها لازم نیست که نوت بوک به نوشتن و لوازم التحریر مغازه ها بسته است. ما خواسته ایم آنها را به استفاده از صفحات خالی از سال گذشته نوت بوک برای آزمون ها و تکالیف است. راستش ایده این است که به نگه داشتن آنها را درگیر در این مستند. هنگامی که آنها بازگشت به کلاس ما تجدید نظر آنچه که در حال حاضر تحت پوشش به هر حال در نتیجه بهره هر کسی که ممکن است از دست رفته آموزش آنلاین به هر دلیلی,” او می گوید.

این بحران همچنین برجسته نقش مدارس در بازی خارج از آموزش و پرورش است. “هنگامی که ما در تلاش برای پیدا کردن که چرا تعداد کمی از دانش آموزان ما نیست فعال در گروه واتساپ به ما آموخته است که خانواده های آنها در تلاش بودند برای زنده ماندن. حضور در کلاس آنلاین نیست در ذهن خود; بقا بود. از طریق یک سازمان غیر انتفاعی است, ما موفق به ارسال سراسر جیره غذایی به این خانواده ها و این حال ما متوجه تعداد کودکانی که در تکیه مدرسه برای غذا و یک محیط امن می گوید:” Taraporewala.
Dr Shirali احساس می کند این سیستم سوال برانگیز است و نه فقط در حساب از دسترسی نابرابر اما عدم آموزش بیش از حد. “اگر شما نمی دانید که چگونه به یادگیری را در خود, چگونه برای مدیریت زمان خود را اگر شما لازم نیست که هر ذاتی انگیزه شما خواهد بود بسیار موفق در این محیط. آنچه دولت باید انجام دهید این است که در یک تلاش هماهنگ شده—رسیدن به بهترین استادان در کشور به استاندارد غنی محتوای ایجاد شده است که کیفیت کنترل می شود.”

این برای اولین بار پس نه فقط برای پدر و مادر اما معلمان و مدیران بیش از حد. IB, معلم مدرسه می گوید که در هفته اول از رفتن زندگی می کنند و چند کلاس درس ویدئوها از مدرسه به بیرون درز شد در Instagram و دور از Infinite با طعنه آمیز و نظرات انتقادی. “این یک نقض اعتماد [به ارسال شده داخلی درس تصویری در رسانه های اجتماعی]. مدیریت مداخله بلافاصله و ویدئوها حذف شد اما این عمل می تواند آسیب معلم اعتماد به نفس است. در این سناریو فعلی ما در حال بیرون رفتن از راه ما برای کمک به این دانش آموزان است. آخرین چیزی که شما می خواهید به سرگرم کننده ساخته شده از روی یک پلت فرم.”

Shama Taraporewala, principal, Anjuman Islam and Shoaib Hashmi, principal, Millat High School, Jogeshwari
Shama Taraporewala, اصلی, Anjuman اسلام و شعیب هاشمی, اصلی, ملت, دبیرستان, Jogeshwari

همه گیر نیز در معرض چگونه و از کجا این ad-hoc راه حل توسط ed-tech را می شکست. آنلاین بودن نیست به معلمان واقعی حس تعامل دانش آموز. در یک کلاس آنلاین صوتی با کیفیت های متفاوت شبکه سرعت می تواند در نوسان است. برای مدارس موفق معلمان نیز نیاز به دسترسی به آموزش و پشتیبانی. “راه من در آن است که معلمان در حال نشان دادن دانش آموزان چگونه هیچ چیز غیر ممکن است. از آنچه در آن به معنی به خطر با چیزی جدید. برای یک بار ما آماتور بیش از حد. اما ما در حال یادگیری” او می گوید.

هنگامی که طوفان همه گیر می گذرد مدارس ممکن است یا انقلابی توسط این تجربه و یا برگرداندن به سعی و آزمایش شده و قابل اعتماد راه. آنچه مشهود است این است که چندین مدارس شهرستان در حال محزون می خوانی آمادگی برای حرکت آنلاین. است وجود دارد یک بدن به نظارت دیجیتال انقلاب در آموزش و پرورش دولت شده است و مشتاق است ؟ در اوایل این ماه, Maharashtra, وزیر آموزش و پرورش Varsha Gaikwad برگزار شد یک جلسه با مقامات آموزش و پرورش به بحث در مورد یادگیری-از-صفحه اصلی برنامه. آن پیشنهاد شد که برنامه درسی ارائه شده به دانش آموزان از طریق تلویزیون و رادیو و محتوای الکترونیکی طراحی شده تحویل داده می شود باید به طور مشترک توسط Balabharti و SCERT. Gaekwad نیست پاسخ دادن به تماس ها و پیام ها از اواسط روز تا زمان رفتن به را فشار دهید.

Dilbur Parakh, منشي Aseema یک سازمان غیر دولتی است که به نظر می رسد پس از آموزش و پرورش محروم از طریق مدارس اجرا شده توسط باشگاه و مدرسه برای قبیله ای کودکان در ایگتپوری نشان می دهد که برخی از مدارس دولتی باید شناسایی شود که در آن محدود آموزش می توانید در ادامه ارائه شده کارکنان و ایمنی کودکان تضمین شده است. “من شک همه مدارس در کشور خواهد بود به طور کامل عملیاتی قبل از پایان سال است. با راه چیزهایی در حال حاضر به دنبال وجود دارد برنامه های تبدیل BMC مدارس به طور موقت قرنطینه مراکز. خوشبختانه ما در ماه مارس برای قرار دادن طرح ما اقدام به کار با دانش آموزان در هنگام بازگشایی مدارس. دانش آموزان ما رسیده به معلمان گفت: آنها خسته هستند و می خواهم برای ادامه یادگیری در طول مستند. حدود 70 درصد از آنها دسترسی به گوشی های هوشمند و اینترنت محدود; از این رو ما باید به طراحی دوره های آموزشی از طریق آسان-ارز مدل های آنلاین مانند برگه که نیازی به چاپ و وضوح پایین فیلم است که بسیار آسان برای دانلود و مصرف پهنای باند” Parakh سهام. هدف این است که به ارائه برخی از صورت ظاهر از آموزش و پرورش به آنها حتی اگر برای دو ساعت در روز. “آنها بیش از حد نیاز به قادر به تمرین و تجربه حق خود را به آموزش و پرورش به عنوان به خوبی. اما علاوه بر دانشگاهیان تمرکز ما نیز در ایجاد محتوا است که الهام بخش آنها را به خوبی انسان با پوشش موضوعاتی مانند عشق و محبت و هماهنگی—مهم فضیلت در زمان امروز است.”

(برخی از نامها در این مقاله تغییر داده شده اند یا نکردن در صورت درخواست)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im