Archewell: Meghan و هری جدید غیر انتفاعی سهام یک اسم با پسر مورچه


Illustration for article titled Archewell: Meghan and Harrys New Nonprofit Shares a Namesake With Son Archie

عکس: توبی ملویل (WPA استخر/گتی ایماژ)

در مارس 31, دوک و دوشس ساسکس ساخته شده خود را از خروج به عنوان اعضای ارشد سلطنت بریتانیا نهایی—و بر این اساس پیشنهاد خداحافظی علاقه خود را به ساسکس سلطنتی هویت نام تجاری و بنیاد از طریق یک پست در خود بسیار محبوب Instagram account, نوشته:

همانطور که همه ما می تواند احساس جهان در این لحظه به نظر می رسد فوق العاده شکننده است. در عین حال ما با اعتماد به نفس که هر انسانی دارای پتانسیل و فرصت برای ایجاد یک تفاوت—به عنوان دیده می شود در حال حاضر در سراسر جهان در خانواده های ما جوامع ما و کسانی که در خط مقدم—ما با هم می تواند هر یک از دیگر تا متوجه پری از آن وعده.

آنچه مهم است در حال حاضر سلامت و تندرستی از همه در سراسر جهان و پیدا کردن راه حل برای بسیاری از مسائل است که باید ارائه خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

همانطور که همه ما پیدا کردن این بخش ما به بازی در این تغییر جهانی و تغییر عادات ما با تمرکز این فصل جدید به درک چگونه ما می تواند بهترین کمک می کند.

در حالی که شما ممکن است ببینید ما اینجا این کار همچنان ادامه دارد.

با تشکر از شما برای این جامعه برای حمایت از الهام و تعهد مشترک به خوبی در جهان است. ما مشتاقانه منتظر به ارتباط با شما به زودی. شما بوده ام!

تا آن زمان لطفا مراقبت خوب از خودتان و از یک دیگر.

هری و مگان

تبلیغات

در حالی که این دو همچنان به عنوان دوک و دوشس Sussex, جالب اینجاست, Meghan Markle دیگر عنوان تایید شد آخر هفته گذشته هنگامی که پسر مورچه گواهی تولد منتشر شد توسط انگلستان تلخیص آینه. “[W]آنکه او داده شد به عنوان دوشس ساسکس توسط ملکه در روز عروسی اش, او نیز از لحاظ فنی یک شاهزاده خانم نه تنها در خود او نام” نوشت خروجی در توضیح Markle را عنوان شغلی ذکر شده به عنوان “شاهزاده خانم.” “او است که او رویال حضرت شاهزاده هنری ولز از طریق شوهرش هری.”

ترک هر دو خود والاحضرت عناوین و موقت خانه در کانادا پشت سر هری و مگان در حال حاضر انتخاب کالیفرنیا به عنوان پایه جدید که در آن آنها در حال بنا به گزارش ها پناه در محل با 11 ماهه مورچه در لس آنجلس ترکیب. و به عنوان بقیه از امریکا به تازگی آزاد و در عین حال هنوز هم قفل شده-پایین Sussexes بدون شک پیدا کردن خود را با زمان اضافی در دست خود یک فرصت نخست به استراتژی خود بزرگ بعدی حرکت می کند—و یا در مورد خود غیر انتفاعی دوباره زودتر الهام بخش است.

به عنوان تلگراف گزارش “دوک و دوشس ساسکس در حال کار بر روی برنامه ای برای اجرای عاطفی حمایت از گروه چند رسانه ای آموزشی امپراتوری و حتی راه اندازی یک تندرستی وب سایت جدید سازمان غیر انتفاعی به نام Archewell.” این خبر در ابتدا شکست ماه گذشته زمانی که زن و شوهر برای ثبت علائم تجاری در نام که مشتق از کلمه یونانی برای “منبع عمل است.” از طریق یک بیانیه این زن و شوهر نشان داد آن نیز الهام بخش در پشت مورچه نام.

مثل شما تمرکز ما بر روی حمایت از تلاش ها برای مقابله با جهانی Covid-19 همه گیر اما در مواجهه با این اطلاعات به نور ما احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن داستان از این به دست می آمد.

قبل از SussexRoyal آمد ایده “آرخه”—کلمه یونانی به معنی “منبع عمل است.”

ما متصل به این مفهوم برای سازمان خیریه ما امیدوار به ساخت یک بعد و آن را الهام بخش برای پسر ما نام و نام خانوادگی. برای انجام کاری از معنی به انجام چیزی است که مهم است.

Archewell یک نام است که ترکیبی از کلمه باستانی برای قدرت و عمل و دیگری که تداعی عمیق منابع هر کدام از ما باید در قرعه کشی بر. ما مشتاقانه منتظر به راه اندازی Archewell هنگامی که زمان مناسب است.

تبلیغات

در حال حاضر خانواده جوان است که به احتمال زیاد انجام بهترین خود را برای در امان ماندن از گسترش COVID-19–و متاسفانه گزارش جهان وطنیاست که به معنی به تاخیر انداختن مراسم خود را با Markle مادر Doria Ragland به گفته یک منبع:

“مگان کاملا دل—بعد از همه, یکی از دلایل اصلی او تصمیم گرفت به زندگی در L. A. بود که در نزدیکی مادر او. به دلیل سن او Doria بدیهی است که مراقب باشید و مگان و هری در حال سختگیرانه چسبیده به تمام دستورالعمل های رسمی وقتی که می آید به کوروناویروس. آنها بوده ام WhatsApping و FaceTiming تقریبا روزانه اما بدیهی است که این همان نیست.”

تبلیغات

Royals—آنها درست مانند ما احساس جدا شده از خانواده و دوستان و تلاش برای ایجاد این لحظه وحشتناک در تاریخ به عنوان معنی دار به عنوان امکان پذیر است. با تازگی آزاد هویت و آزادی خود را در بازار به عنوان آنها را انتخاب کنید و ما مشتاقانه منتظر دیدن خوب Archewell امیدوارم در Sussexes’ نام. تا آن زمان ما امیدواریم که آنها—و البته شما—ایمن ماندن و سالم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im