Apsara عالی

Apsara عالی – شیوه زندگی

به روز شده: ژانویه 26 سال 2020, 08:27 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

سه lavani هنرمندان و بمبئی مرد که شور و شوق آن است که به سند و گسترش هنرهاي نمايشي فرم توصیه یک تور از بهترین sangeet baris و گراب توقف در طول راه.

Pushpa Satarkar and doyenne of lavani Shakuntala Nagarkar. Pics courtesy/ Bhushan Korgaonkar

Pushpa Satarkar و doyenne از lavani Shakuntala Nagarkar. عکس حسن نیت ارائه میدهد/ بوشان Korgaonkar

ایستاده در خارج افسانه ای Aryabhushan تئاتر در پونا سنتی lavani artiste Payal شیخ صحبت از بازگشت به رقص و پس از سه سال فرصت مطالعاتی. “شما نمی توانید به دور ماندن از آن را برای بیش از حد طولانی است. اگر چه آن زمان متفاوت بود باید اعتراف کنم. مردم از مکان های دور فقط به قدر هنر و هنرمند.” با اشاره به تئاتر که در آن او انجام می دهد او می گوید آن است که 100 سال های خیابانی با معروف Dagdusheth Halwai گانش معبد و dargahs از صوفی. “این غیر معمول نیست برای دیدن یک هندو نگه داشتن رضا و یا یک مسلمان وارد یک معبد به دنبال نعمت. برای آنها هنر است, تنها دین می گوید:” بوشان Korgaonkar نویسنده کتاب Sangeet باری و از بنیانگذاران عملکرد شرکت کالی بیلی محصولات, که به ارمغان می آورد lavani اجرای برنامه های شهری به مترو.

Seniors gather at Veleسالمندان جمع آوری در Vele

Korgaonkar شروع سال در یک بازی هیجان انگیز توجه داشته باشید با سازماندهی و سرپرستی تورهای است که اجازه می دهد تا شما را به تجربه فرهنگ ماهاراشترا و Marathwada از جمله قرن 16 فرم رقص است که شیخ انجام می دهد.

Vele

A forest honey seller in Wai
یک جنگل عسل فروشنده در وای

این تنبل در شهر پونا-سترا جاده یک نفس هوای تازه برای بسیاری از lavani هنرمندان. “نزدیکترین جاذبه های Panchgani, Mahabaleshwar و وای بنابراین شما می توانید تصور کنید که تپه-ایستگاه مانند احساس در هوا. این Pinjara تئاتر معروف است برجسته. وجود وزوز در اینجا تا 1 هستم و سپس همه چیز تمایل به آهسته می گوید:” Satarkar.

Sanaswadi

به سختی 35 متر دور از پونا نزدیک به Bhima کرگن است Sanaswadi. در اینجا یک نقطه ارزش بازدید است Jai Ambika کالا کندرا بزرگترین تئاتر در کشور با به عنوان بسیاری از 20 احزاب (گروه از نوازندگان). نزدیک است Ralegaon Siddhi این مدل پایدار ایجاد کرد که در آن ساکنان با استفاده از انرژی خورشیدی و بیوگاز. مار را از طریق جاده های پیچ در پیچ از طریق برش نیشکر مزارع و رسیدن به Nighoj یک روستا که در آن سبز رودخانه از طریق جریان طبیعی هنرمندی راک دره دره و شکاف که فرم بستر رودخانه. یک شگفتی طبیعی به ارزش یک ساعت مچی.

Modnimb

The Vetal mandir
این Vetal شده mandir

در پونا-Sholapur بزرگراه نزدیک به Pandharpur—که در آن می ایستد Vitthal Rakhumai mandir—است Modnimb. شیخ صحبت می کند به شدت از آن است. “این است که بیشتر اتفاق می افتد جایی برای lavani. این خانه پنج تئاتر از جمله معروف Natarang کالا کندرا و هر کدام از این اتاق های دوست داشتنی برای baithak. وجود دارد بیش از حد طولانی انتظار به خصوصی را برای مخاطبان است. و شما بهترین چای و پوری bhaji در ساغر و Radhika تئاتر محیط های اغذیه فروشی,” او اضافه می کند.

Modnimb به raajwada است که نشسته است در یک شهر ساخته شده در سنگ. وجود دارد غیر معمول معبد Vetal شده (شبح) که شما نیاز به صعود به با یک طناب. حیوانات ارائه شده به عنوان قربانی به خدای در طول جشنواره.

Korgaonkar صفوف Natarang کالا کندرا به عنوان شماره یک تئاتر در ماهاراشترا. “این است که بسته بندی شده با واقعا خوب هنرمندان” او vouches.

کولاپور

مانند بسیاری از گردشگران artiste Pushpa Satarkar او را دوست دارد pandhra (سفید) و tambda (قرمز) rassa (کاری) و puranpoli از کولاپور. این Mahalaxmi mandir در اینجا این است که افسانه ای به عنوان Panhala فورت.

Korgaonkar علاقه چیدن Kolhapuri chappals و حفر به tikhat دعا.

A vendor makes fresh rice bhakris by the streetside
یک فروشنده باعث می شود تازه برنج bhakris توسط streetside

برخی از مشخصات پایین مفاصل خدمت بهترین غذاهای او می گوید: به خصوص در Mangalwar Peth.”این مواد غذایی در Padma, مهمان خانه به همان اندازه خوب است,” او نشان می دهد.

Lonand و Jejuri

جایا Lonandkar زندگی در Lonand. در حالی که وجود دارد تئاتر اینجا معروف Maskobath Mandir جذب بازدید کننده. Dhaweer نگر است که یک کلونی کوچک که در آن هنرمندان زندگی می کنند. ترین کار در سراسر کشور اما در آزاد بودن از نفس مبتنی آنها به خانه می آیند به devi mandir به رقص با کل شهر ، بسیاری نیز میزبان خصوصی baithaks در خانه های خود را برای مخاطبان تو رفتگی در دیوار شناخته شده تنها به مردم محلی است. “هنر این است که هیچ چیز مانند آن استفاده می شود. جمعیت نیست در آینده استعداد واقعی و کار سخت نیست و قدردانی و در حالی که آن را ناامید کننده گاهی اوقات ما عشق برای رقص است که ما را نگه می دارد رفتن می گوید:” Lonandkar.
نزدیک است Jejuri مشهور Khandoba معبد. این شهر نیز خانه sangeet باری تئاتر به نام Pushpraj Jai Malhar معروف آن baithaks. “مخاطب در اینجا فوق العاده است و آمده از مکان های دور. آنها احترام و قدردانی از هنرمندان” می افزاید: Lonandkar.

در تماس گرفتن برای Sangeet باری در ساعت bhushank23@gmail.com

زمانی که در کولاپور

ترک نمی کولاپور بدون تلاش غذاهای محلی این شهر مشهور است. خود را مرغ یا گوشت گوسفند کاری است که آبریزش نازک است که به نام rassa. آن را ساخته شده در یک خفیف, انواع سفید و آتشین تند یکی از برجسته با رنگ. بهترین خورده لوله کشی با برنج.

می خواهیم به شنیدن از شما

ما به دنبال بازدید و نوشتن در مورد مکان های جالب از اقامت و سفر دور و نزدیک. اگر شما می خواهید به میزبان ما برای یک نمایشگاه جذاب, تجربه, نقد نوشتن به ما در smdmail@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im