دادگاه تجدید نظر زنده دعوی در دادگاه ادعا نژادی و نابرابری در می سی سی پی, مدارس


Illustration for article titled Appeals Court Revives Lawsuit Alleging Racial Disparities in Mississippi Schools

عکس: شاتر

نژادی و نابرابری در آموزش و پرورش بوده است مسئله ای است که مردم سیاه و سفید می خواهم خطاب و اصلاح شود. از redlining به طور کلی کمبود منابعو مدارس در جوامع بدست پایان کوتاه از چوب برای برخی از زمان. در می سی سی پی یک گروه دفاع از اصلاحات در آموزش و پرورش به دنبال اقدام در بستن شکاف نژادی در دولت خود را.

تبلیغات

جکسون رایگان, مطبوعات , گزارش که یک دادگاه تجدید نظر فدرال زنده کرده است طرح دعوی در دادگاه است که در اصل در زمینه 2017 توسط مرکز قانون فقر جنوب, وی از سوی مامورین که ایالت می سی سی پی اجازه می دهد تا نابرابری در بودجه بین عمدتا سفید مدارس و عمدتا سیاه و مدارس.

در سال 2019 ایالات متحده در منطقه قاضی William H. باربور رد دادخواست از طرف کم درآمد زنان آمریکایی آفریقایی تبار که گفت: black مدارس در شرایط بدتر از آنهایی که سفید حاکم است که مقامات دولتی بودند و ایمنی از شکایت کرد.

خوشبختانه 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر معکوس که تصمیم روز شنبه, حاکم است که دولت حق حاکمیت “است و نه بی حد و حصر” و مردم آزاد هستند به فایل مناسب در برابر دولت به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال تغییرات رفتن به جلو و نه برای جبران گذشته شیوه های.

“ما آنچه که ما همیشه می خواستم که یک فرصت برای اثبات مورد ماکه می سی سی پی است نقض این قانون فدرال” را Cruz یک وکیل برای قانون فقر جنوب مرکز گفت: آسوشیتد پرس در روز جمعه.

تبلیغات

Cruz با اشاره به یک قانون است که قدمت آن به پایان جنگ داخلی. از AP اخبار:

طرح دعوی در دادگاه گفت: می سی سی پی بود نقض قانون فدرال اجازه داده است که دولت به دوباره پیوستن به این اتحادیه پس از جنگ داخلی. سال 1870 قانون گفت: می سی سی پی نمی تواند آن را تغییر دهید 1868 دولت قانون اساسی در یک راه برای محروم کردن هر شهروند از “مدرسه حقوق و امتیازات.” دولت در حال حاضر دارای یک قانون اساسی که به تصویب رسید در سال 1890 و اصلاح شده است چند بار.

“از سال 1890 تا امروز بارها و بارها می سی سی پی است و اصلاح آن در آموزش و پرورش بند است و با استفاده از این اصلاحات به طور سیستماتیک و به عمد محروم آفریقایی آمریکایی ها از آموزش و پرورش حقوق تضمین شده برای همه دانش آموزان می سی سی پی توسط 1868 قانون اساسی” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

تبلیغات

فراتر از نابرابری در بودجه طرح دعوی در دادگاه می گوید که شرایط در مدارس باعث کاهش دانشگاهی اجرای برنامه این ادعا که کمتر از 11 درصد از دانش آموزانی که عمدتا سیاه و مدارس مهارت در خواندن و ریاضی.

طرح دعوی در دادگاه همچنین گفت که سیاه و سفید می سی سی پی, مدارس گرفتار هستند با سقف پریدگی رنگ و بی تجربه معلمان و که عمدتا سفید در مدارس با حضور دانش آموزان آمده است که بالاتر از خانواده های با درآمد ندارد این مسائل چرا که آنها منابع گسترده و همچنین معلمان با تجربه بیشتر و کلاس های درس است که در شرایط بهتر. Subsequently کسانی مدارس رتبه به مراتب بالاتر در عملکرد تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im