AP واقع چک: لذا بر همه گیر اجتماعی, امنیت, بیشتر

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز sparred one-on-one یکشنبه در یک بحث دموکراتیک برگزار شد و بدون مخاطبان به زندگی در سایه coronavirus بیماری همه گیر. رشد بحران باعث شد برخی از اظهارات سوال برانگیز از انتخابات ریاست جمهوری رقیب آیا مسائل مربوط به آنها استدلال مورد برای ماه ها در یک بار-شلوغ مرحله است.

نگاه کنید که چگونه برخی از آنها ادعا می کند در مقایسه با حقایق:

ساندرز: “ما تنها کشور بزرگ بر روی زمین نیست برای تضمین بهداشت (مراقبت) همه مردم است. ما هزینه های بسیار و در عین حال ما حتی آماده برای این بیماری همه گیر.”

بایدن: “این هیچ ربطی به با ‘مدیکر برای همه” — که نمی خواهد مشکل را حل کند در تمام.”

حقایق: بایدن یک نقطه. Coronavirus همه گیر شده کشورهای با تعجب صرف نظر از نوع سیستم مراقبت های بهداشتی است که آنها باید. اسپانیا یک-پرداخت کننده سیستم شناخته شده به عنوان “امنیت اجتماعی” در آن کشور است. ایتالیا تضمین می کند پوشش برای همه را از طریق یک منطقه ای مبتنی بر سیستم. اما هر دو کشور تلاش کرده اند برای به دست آوردن کنترل از شیوع و دولت خود را مجبور به اتخاذ اقدامات سخت هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود در این کشور است.


بایدن: “مدیکر گزینه است. ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر. من می توانم که گذشت. من می توانم که انجام می شود اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است.”

حقایق: که هیچ تضمینی وجود ندارد. این یک وعده است. صنعت بیمه مجموعه ای مرده در برابر یک گزینه — دولت طرح خواهد بود که در رقابت با شرکت های بیمه خصوصی — و مبارزه با آن است. به طوری که بسیاری از جمهوری خواهان و شاید حتی برخی از دموکرات ها.

دموکرات ها در اصل به دنبال یک طرح به عنوان بخشی از اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه. اما آنها فاقد رای به آن را از طریق مجلس سنا حتی زمانی که آنها برگزار شد فرمانده اکثریت در آن اتاق. همان مبارزه می بازی دوباره اگر بایدن انتخاب رئيس جمهور. آیا او قادر به امن یک برنامه بستگی به ترکیب کنگره است.


ساندرز به بایدن: “شما شده اند در سنا در وقت و زمان دوباره صحبت کردن در مورد نیاز به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و جانبازان از برنامه های. این است که درست است یا که نه درست است؟”

بایدن: “این درست نیست.”

حقایق: ساندرز’ اتهام گمراه کننده است. او نشان می دهد که بایدن رکورد نشان می دهد که او را از دشمن حفظ امنیت اجتماعی است. در واقع بایدن موقعیت در واقع تکامل یافته بیش طولانی خود را عمومی حرفه ای به عنوان یک سناتور میانه رو. برش امنیت اجتماعی است نه آنچه که او پیشنهاد در حال حاضر.

بایدن انتخاباتی اشاره کرده است به یک لیست طولانی از قوانین او پشتیبانی می کند که افزایش مزایای تامین اجتماعی. اما به عنوان یک تاثیر گذار قانونگذار بود که یک دست در حال عبور عمده صورتحساب او همچنین مایل به ورود به مذاکرات با جمهوری خواهان با توجه به کاهش در هزینه زندگی را افزایش می دهد.

اغلب این تغییرات ارائه شده به عنوان یک راه برای کاهش هزینه ها است که صرفه جویی در برنامه.

در طول یک سال 1996 نامزد, بحث, برای مثال, او شناور امکان کاهش هزینه زندگی را افزایش می دهد و بالا بردن سن بازنشستگی به 68.

ساندرز و متحدان خود را نیز منتشر فیلم, اخبار, داستان و متن بایدن گذشته اظهارات. اما در برخی از موارد آنچه به نظر می رسد گسترده بیانیه بایدن عدم حیاتی زمینه.

یکی از اصلی نمونه یک کلیپ از یک سال 2018 در آن سخنرانی بایدن به نظر می رسد به بحث در شرایط مطلوب پس از آن-مجلس پل رایان دیدگاه که افزایش کسری بودجه خواستار اقدام محبوب برنامههای استحقاقی. این ویدئو منتشر شده در توییتر توسط یک ساندرز مشاور با استفاده از تنها یک قطعه از بایدن این سخنان و اجتناب بزرگتر خود انتقاد بیش از چگونه رایان به کار گرفته در سال 2017 کاهش مالیات و پس از آن بودجه بحث.

دیگر به طور گسترده ای توزیع شده ویدئوها از بایدن به عنوان یک سناتور ایالات متحده از ایالت دلاور در سال 1995 و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2007 نشان می دهد او در توضیح حمایت خود را از قدیسان بودجه فدرال از جمله قرار دادن امنیت اجتماعی و مدیکر “بر روی میز است.”

“زمانی که من استدلال می کنند که ما باید یخ فدرال هزینه های من به معنای امنیت اجتماعی و همچنین” بایدن گفت: در طول یک سال 1995 سخنرانی در مجلس سنا طبقه. “من به معنای مدیکر و مدیکید. من به معنای جانبازان مزایای. … و من نه تنها سعی کردند آن را یک بار من سعی کردم آن را دو بار من سعی کردم آن را به یک سوم زمان و من سعی کردم آن را به یک چهارم زمان است.”

اظهارات تحویل داده شد در حمایت از فدرال اصلاح بودجه متوازن است که در نهایت موفق به کسب تایید و نه مربوط به طور مستقیم به قانون که باید قطع یا منجمد هزینه های تامین اجتماعی — یا هر برنامه خاص. در عین حال به عنوان بایدن خود اذعان کرد در آن زمان امنیت اجتماعی خواهد به احتمال زیاد مواجه اند کاهش و اگر چنین اقدامی شده بود تایید شده است.

به عنوان حزب دموکرات چپ نقل مکان کرد — توسعه که آهنگ های همراه همیشه در حال گسترش نابرابری درآمد و ثروت — بایدن منتقل شده با آن است. او در سال 2020 کمپین پلت فرم در حال حاضر خواستار افزایش مالیات بر درآمد بالا برای تقویت امنیت اجتماعی و گسترش منافع برای برخی از قدیمی ترین سالمندان است.

“وجود خواهد داشت هیچ سازشی در مدیکر و امنیت اجتماعی دوره” بایدن گفت: Jan. 20 در Des Moines, Iowa.


ساندرز: “من رای دادند در برابر یونان چون من بر این باور بودند که رفتار غیر قانونی بودن انجام شده توسط مردم در وال استریت نباید پاداش توسط اتحادیه اروپا ، … بانک فدرال به تریلیون و تریلیون ها دلار در صفر بهره وام به هر موسسه مالی در این کشور و بانک های مرکزی در سراسر جهان است. که در اصل یک کمک.”

حقایق: ساندرز است mischaracterizing اقدامات انجام شده توسط فدرال رزرو و محرک تلاش های بوش و اوباما و دولت صرفا به عنوان جالب به بانک ها و وال استریت. این درست است که بانک ها به طور نامتناسبی از بهره نخواهد کرد اما اخراج و سلب حق مالکیت از آن زمان می شده اند و حتی بدتر بدون دولت پولی و مالی مداخله.

اول تغذیه کاهش نرخ بهره است که بانک ها مسئول هر یک از دیگر برای وام های یک شبه به نزدیک صفر در اواخر سال 2008 به عنوان اقتصاد بود cratering. آن را نیز خریداری بدهی های دولت و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار است که گسترش بانک مرکزی ترازنامه به اوج تاریخی. این نبود کمک های مالی به عنوان ساندرز نشان می دهد اما تلاش ها برای افزایش جریان پول به اقتصاد آمریکا به منظور توقف رکود و افزایش استخدام کسب و کار سرمایه گذاری و هزینه های مصرف کننده.

دوم ساندرز نشان می دهد که تلاش های چنین به عنوان دارایی های مشکل برنامه های امداد در روح پاداش بانکداران که باید با عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار. اما وام و دیگر طرح های ناشی از TARP در مورد برقراری ثبات در بازارهای مالی و بخش های دیگر اقتصاد است. بایدن به درستی اشاره کرد که عدم ثبات آن نهاد می تواند ساخته شده اند این وضعیت حتی bleaker به صورت روزمره آمریکایی ها.


بایدن: “من تمام اقدامات احتیاطی. من مطمئن شوید که من من را لمس نمی کند ،

حقایق: به عنوان بسیاری از آمریکایی ها را کشف کرده اند که آسان تر از انجام گفت. او به مبارزه طلبیده دو توصیه می شود اقدامات احتیاطی در بحث سرفه به دست خود او نیست آرنج و دست زدن به صورت خود را چندین بار با دست خود را بر چانه اش. او به مبارزه طلبیده دو توصیه می شود اقدامات احتیاطی در بحث سرفه به دست خود او نیست آرنج و دست زدن به صورت خود را.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس نویسندگان جاش Boak ریکاردو آلونسو-Zaldivar بیل بارو برایان Slodysko استفن براون و کالوین وودوارد کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im