AP واقعیت را بررسی کنید: بیشتر اندازه گیری مغلوب ساختن پیشی جستن معنا نیست دقیق

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به طور ناگهانی اذعان جاذبه coronavirus همه گیر و لبه دور از برخی از ترین بی پروا دروغ در مورد آن. است که می گویند او به مردم صادقانه حسابداری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل برسد خطر بالقوه برای کودکان و کسانی که در اطراف آنها را به عنوان او حمایت بازگشایی مدارس. او دوباره شگفت زده در تعداد COVID-19 آزمون در حال انجام در ایالات متحده حتی به عنوان ضعف سیستم تست مهمتر نتواند به ارائه دسترسی کافی و به موقع نتایج.

و وی به پایین آمریکا مرگ و میر از COVID-19 در مقایسه با دیگر کشورها که آمار جهانی به نظر می رسد در تضاد با او.

این همه در حالی که برگ برنده لغو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه حوادث در جکسون ویل فلوریدا رکوع به این واقعیت است که بسیاری از جمهوری خواهان بودند و تمایلی به رفتن به یک دولت که در آن ویروس بوده و خارج از کنترل است.

ضمن دبیر مطبوعاتی خود را میفروخت نادرست اینترنت شایعاتی که “انصراف ” فرهنگ” منجر به لغو یک کارتون در مورد توله سگ.

بررسی برخی از اظهارات هفته گذشته:

آزمون

مغلوب ساختن پیشی جستن در آمریکا نزدیک به 50 میلیون آزمون: “این به ما اجازه می دهد برای منزوی کردن کسانی که آلوده می شوند حتی کسانی که بدون علائم است. بنابراین ما دقیقا می دانند که در آن و زمانی که آن را به وجود دارد.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: این به هیچ وجه درست است.

در بسیاری اگر نه اکثر نقاط کشور, افرادی که موفق به دریافت یک آزمون می توانید صبر کنید برای بسیاری از روز برای نتایج به دلیل labs غرق هستند. در عین حال این افراد می شود و در برخی موارد مطمئنا در حال گسترش عفونت است. و بسیاری از افرادی که می خواهید یک تست اما گزارش هیچ نشانه نمی توانید دریافت کنید.

برخی از آزمایشگاه در حال گرفتن هفته به بازگشت COVID-19 نتایج به دلیل خرد کردن حجم کار از افزایش موارد جدید.

بوده است وجود دارد این وسواس با, ‘چگونه بسیاری از آزمایشات انجام شده در هر روز؟” گفت: دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “سوال این است که چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام با نتایج آینده را در عرض یک روز که در آن فرد آزمایش شده است بی درنگ جدا شده و مخاطبین خود را به سرعت هشدار داد?”

کودکان و نوجوانان و COVID-19

مغلوب ساختن پیشی جستن در افراد جوان و ویروس: “در حال حاضر آنها نمی گرفتن آن به راحتی آنها را از آن خانه به راحتی. و اگر آنها, گرفتن, آن, آنها بهتر و سریع است. ما به دنبال در این واقعیت است.” — جلسه توجیهی روز شنبه.

حقایق: که نیست یک واقعیت است. او نمی باید از این علم برای رسیدن به این گسترده نتیجه گیری.

او coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دیگر مقامات بهداشت عمومی بارها گفته است که در حالی که کودکان به نظر می رسد کمتر بیمار از ویروس نسبت به بزرگسالان تهدید به افراد جوان و توانایی خود را برای گسترش این ویروس هستند را درک نمی کنند زیرا به اندازه کافی تحقیقات انجام شده بر روی کودکان و نوجوانان و COVID-19.

Birx تأکید نقطه سهشنبه در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. آیا کودکان زیر 10 گسترش این ویروس در همان کودکان بزرگتر “است که هنوز هم یک سوال باز” او گفت:.

“ما می دانیم که کودکان زیر 18 سال کمتر مریض میشوند اما برخی وجود دارد که رنج می برند عواقب وحشتناک در صورتی که شرایط اساسی,” او اضافه شده است. “کودکان زیر 10 را دریافت کنید. آن را فقط مشخص نیست که چگونه آنها به سرعت در حال گسترش ویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن مدارس برای بازگشایی و در یک نقطه تهدید به خودداری فدرال پول اگر آنها نمی.

در حالی که اطمینان در مورد کودکان به پشتیبانی آنها یک گام به عقب از شعارهای قبلی خود که به تصویر کشیده شده کودکان و نوجوانان به عنوان عملا سیستم ایمنی بدن به عفونت است. “این بسیار منحصر به فرد چگونه کودکان نیست و تحت تاثیر او گفت:” در اوایل ممکن است. “باور نکردنی است.”

مرگ و میر در ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده و کشورهای دیگر در pandemic: “ما انجام داده ایم بسیار بهتر از بیشتر است. و با مرگ و میر در نرخ پایین تر از بسیاری از آن چیزی است که ما می توانیم بحث در مورد اما ما در حال کار دوباره با آنها از آنجا که ما در حال کمک به بسیاری از کشورها که مردم حتی نمی دانند.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: نه آمریکا نه درخشش در مقایسه با کشورهای دیگر است. آمریکا را تجربه کرده است به مراتب بیشتر و ثبت عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور دیگری از جمله کسانی که با بزرگتر جمعیت آن نشدم تعدادی از کشورهای دیگر در تست و مهار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که لبه دور از این ادعا که آمریکا مرگ و مير در جهان است, بهترین, پس از مواجه شدن در آن نقطه در فاکس نیوز مصاحبه یک هفته پیش با کریس والاس. خود را بیشتر از متوسط دارای پس هر چند هم درست نیست.

درک مرگ و میر به عنوان یک درصد از جمعیت و یا به عنوان یک درصد از شناخته شده عفونت مشکل ساز است چرا که کشور پیگیری و گزارش COVID-19 مرگ و میر و موارد متفاوت است. هیچ کس نمی تواند قابل اعتماد رتبه بندی کشورها در این زمینه است.

آماری که وجود دارد قادر به پشتیبانی خود را ادعا.

در یک تجزیه و تحلیل از 20 کشور در حال حاضر بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع می یابد متحده آمریکا با چهارم بدترین نرخ مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر — تنها انگلیس و پرو و شیلی در حال دیدن گزارش مرگ و میر به نسبت جمعیت خود را.

در یکی دیگر از اندازه گیری در چند درصد از موارد گزارش شده منجر به مرگ در ایالات متحده است که در وسط که بسته با یک مورد مرگ و میر نسبت 3.6%

به دنبال مرگ و میر در میان همه کشورها و نه فقط آنهایی که درد و رنج در این مرحله از بیماری همه گیر در ایالات متحده کرایه تا حدودی بهتر است اما هنوز هم در میان بهترین. آن ثبت 44 مرگ و میر در هر 100 ، 000 مقایسه مطلوب با بریتانیا (68.6 در هر 100 ، 000) و همچنین اسپانیا (60.8) ایتالیا (58) و سوئد (55.7), مثلا, اما ضعیف با کانادا (24) و برزیل (40) و مکزیک (33) و ده ها کشور است.

نابرابری در گزارش ها تنها یک دلیل را به این اعداد قطعی. عوامل بسیاری در بازی هستند در شکل دادن به مرگ و میر علاوه بر این که چگونه به خوبی یک کشور در پاسخ به همه گیر مانند سلامت کلی یا جوانان ملی جمعیت.

“انصراف از فرهنگ”

KAYLEIGH McENANY سفید, خانه مطبوعات, منشی, بر مغلوب ساختن پیشی جستن: “او را نیز وحشت زده با انصراف از فرهنگ و انصراف از فرهنگ به طور خاص به عنوان آن مربوط به پلیس است. ما شاهد چند هفته پیش ‘Paw Patrol,’ کارتون نشان می دهد در مورد پلیس لغو شد.” — جلسه جمعه.

حقایق: نه “Paw Patrol” بود لغو شد. جعلی شایعات آنلاین گفت: در آن بود. و آن را در مورد پلیس. این کارتون در مورد توله سگ. سرب توله سگ پلیس. وجود دارد یک آتش نشان, توله سگ, بیش از حد.

ماسک

McENANY زمانی که خواسته در مورد تهمت تغییر در تن هفته گذشته در ترغیب مردم به پوشیدن ماسک: “هیچ تغییر داده نشده. …رئیس جمهور شده است سازگار در این است.” — اخبار توجیهی جمعه.

حقایق: trump’s پیام بوده است متناقض به حداقل می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ابتدا روشن ساخته است که با پوشیدن ماسک داوطلبانه است و دوری پوشیدن یک ، او اغلب تمسخر دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن برای پوشیدن ماسک ،

در زمانی که یک خبرنگار کاهش یافته و به پایین کشیدن ماسک خود را به یک سوال بپرسید در اخبار جلسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند بشنود بهتر است رئیس جمهور تمسخر گفت: “خوب دلیل شما می خواهید به لحاظ سیاسی درست است.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال در ماه گذشته که برخی از مردم ممکن است آنها را می پوشند به عنوان یک بیانیه سیاسی علیه او.

“مردم آنها را لمس,” او گفت:. “و آنها چنگ زدن به آنها و من آن را در همه زمان ها. آنها می آیند در آنها را ، در حال حاضر آنها در حال برگزاری آن در حال حاضر در انگشتان دست خود را. و آنها را رها کردن آن را بر روی میز و سپس آنها را لمس چشم خود را و آنها را لمس بینی خود را. من فکر می کنم یک ماسک است — آن را به یک شمشیر دو لبه است.”

این هفته به عنوان نظرسنجی رتبه بندی در دست زدن به coronavirus افتاده اند مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه توییتی عکس خود را با پوشیدن یک ماسک و آن را به نام قانون میهن پرستی.

آن شب او دیده می شد maskless در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی آشکار سرپیچی از سی coronavirus مقررات با توجه به فیلم از این رویداد.

“ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک دریافت یک ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در اولین حضور خود را در coronavirus جلسه پس از مارس. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد.”

محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما می دانید که یک روز ما تا به حال یک ویروس در آمده و من بسته مرزها انجام بسیاری از چیزهایی که بسیار خوب بودند. … و هیچ کس نمی خواست به آن را انجام دهد. من می خواستم به آن را انجام دهد. ما از مرز بسته به چین است. ما قرار داده این ممنوعیت. ما نمی خواهیم مردم در آینده از شدت آلوده چین است.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: او نمی ممنوعیت سفر از چین است. او محدود آن است. ده ها کشور در زمان مشابه مراحل را برای کنترل سفر از نقاط داغ قبل یا در همان زمان در آمریکا بود.

آمریکا محدودیت هایی که در اثر Feb. 2 در ادامه به اجازه سفر به آمریکا از چین هنگ کنگ و ماکائو مناطق بیش از پنج ماه گذشته. آسوشیتد پرس گزارش داد که بیش از 8000 چینی و اتباع خارجی مستقر در این سرزمین وارد ایالات متحده در سه ماه اول پس از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود.

علاوه بر این بیش از 27,000 آمریکایی بازگشته از سرزمین اصلی چین در ماه اول پس از محدودیت های زمان اثر. مقامات ایالات متحده از دست پیگیری بیش از 1,600 از آنها را که قرار بود تحت نظارت قرار گرفتن در معرض ویروس.

جانبازان

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در VA ما جانبازان انتخاب است. هیچ کس تصور می کردند که امکان پذیر خواهد بود. که چند دهه است. آنها تلاش شده به جانبازان انتخاب است. آن را به نام “انتخاب” که در آن آنها می توانند یک پزشک اگر آنها را به صبر در خط دو هفته یا پنج هفته یا دو روز.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: این غلط است که او به دست سربازان انتخاب زمانی که دیگر رئیس جمهور نمی تواند. رئیس جمهور, باراک اوباما آن را به دست آورد. مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش آن است. آن را حذف نمی تاخیر برای, مراقبت, از جمله برای کسانی که منتظر “دو هفته” و یا “دو روز است.”

این برنامه اجازه می دهد تا جانبازان به دیدن پزشک خصوصی به صورت اولیه یا مراقبت از سلامت روان در هزینه های عمومی خود را و صبر است 20 روز (28 برای مراقبت های تخصصی) و یا درایو خود را به یک VA تسهیلات 30 دقیقه یا بیشتر. پس از شیوع کروناویروس VA در زمان مرحله از محدود کردن جانبازان دسترسی به پزشکان خصوصی با استناد به اضافه خطر عفونت و ظرفیت محدود در بیمارستان های خصوصی.

بررسی واقعیت

مغلوب ساختن پیشی جستن در pandemic: “این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: نادر خروج از صعودی به حساب پیشرفت در برابر ویروس ها و, همه نشانه های واقعی.

آسوشیتد پرس نویسنده آماندا Seitz در شیکاگو کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net