کسی اما بلومبرگ: نیویورکی از رنگ قلم نامه سرگشاده ریشه برای همه به جز مایک بلومبرگ


عکس: جورج فری (گتی ایماژ)

بیش از 90 نیویورک فعالان و شهروندان سیاستمداران شهرستان مقامات و رهبران مذهبی که جان سالم به در برد بلومبرگ دولت ایران به قلم یک نامه سرگشاده در تلاش برای ریختن نور را در “واقعی مایک بلومبرگ.” به زودی از این گروه به عنوان “نیویورکی از رنگ” درخواست تجدید نظر به رای دهندگان باقی مانده دموکراتیک مقدماتی و همراه با رسید و شواهد واقعی و یک “پیام فوری” است که می تواند شیر تغلیظ شده به دو کلمه:

نه او.

ائتلاف به نمایندگی از “خانواده از نیویورک کشته شده توسط پلیس نیویورک اداره جامعه از رهبران و مقامات منتخب و دیگر نیویورکی از رنگ” آغاز شد و توضیح داد که آنها زندگی می کردند در طول شهردار سابق را “abysmal و مخرب” 12 سال تصدی خود اشاره کرد که او با استفاده از ثروت و نفوذ خود برای تغییر قوانین که مانع او را از خدمت دوره سوم شده است.

تبلیغات

“اگر چه بلومبرگ در حال اجرا در دموکراتیک اولیه او دارای سابقه ای طولانی با حزب جمهوری خواه” را نوشت و امضاء کنندگان. “ما مصرانه شما را به پاداش بلومبرگ با رای خود.”

در حالی که برجسته بلومبرگ گذشته به عنوان یک جمهوریخواه نامزد و مالی نویسندگان این نامه توضیح داد که میلیاردر دموکراتیک مدعی بود در راس یک دولت است که تولید نژادی و اقتصادی و نابرابری های اجتماعی در شهر نیویورک است. اما آنها نه تنها از نقطه به NYPD را نواخته مخرب جلوگیری و frisk شیوه های. فهرست بلومبرگ را وحشیانه سیاست ها شامل:

  • ضمانت نظارت از جوامع مسلمان
  • هدف قرار دادن nonwhite جوانان برای ماری جوانا بازداشت
  • Rezoning مسکن بسته شدن پناهگاه و لغو حمایت از بی خانمان ها به منظور ایجاد شهر “محصول لوکس”
  • اجازه می دهد بانک های بزرگ به تبعیض علیه مالکان رنگ
  • انگشت نگاری مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان
  • ترویج یک “آزمون و مجازات” سیاست در مدارس نیویورک
  • بسته شدن اقلیت خدمت مدارس و انحراف مالیات دهندگان دلار به بخش خصوصی اجرای منشور مدارس
تبلیغات

“پس از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین چیزی که کشور ما نیاز است کسی که قهرمان نژادپرستانه و تبعیض آمیز سیاست تشدید نابرابری اقتصادی و تضعیف دموکراسی با خود ثروت” التماس کرد نامه-نویسندگان که (به معنای واقعی کلمه و ظاهرا) گفت: با قاطعیت:

“[S]صورتش دور از مایک بلومبرگ.”

“ما منتقدان به انجمن خوش آمدید جایگزین ارائه نظرات اما گسترده تر طیف وسیعی از حقایق ارائه تصویری متفاوت” بلومبرگ کمپین مشاور استو Loeser گفت Buzzfeed. “اما تا آنجا که ما همه را تشویق به صحبت می کنند ذهن خود نه همه حقایق در این نامه خط با مایک رکورد واقعی.”

تبلیغات

بلومبرگ این کمپین با اشاره به نیویورک تایمز مقاله ای که در ستایش شهردار رکورد در مسابقه. صبر کنید…من فکر می کنم که لینک اشتباه به این دلیل که عنوان می گوید نیویورک شد “تضاد.” به علاوه این مقاله می گوید: 38 درصد از نیویورک امتیاز او مطلوب در حالی که 55 درصد از سفید پوستان بود که بهبود بیش از سلف خود. اما اگر سه نفر از پنج سیاه مردم را تایید نمی کند از عملکرد خود را چه از شما انتظار نامه ای از توصیه به می گویند ؟

به هر حال…

به نظر می رسد به عنوان اگر تنها افرادی که در حمایت از مایکل بلومبرگ همه جالب یک کاغذ قهوه ای کیسه پر از پول نقد خود را غرق. اما شاید این یک تصادف است. من فکر می کنم غذای آماده در اینجا این است که سیاه و سفید و قهوه ای کسانی که او را بهترین می گویند “رأی ندهید برای مایکل بلومبرگ.”

تبلیغات

من کلمه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>