ضد کا هم بزنید: Sharjeel امام فرستاده شده به یک روز بازداشت پلیس در ارتباط با Dec 15 خشونت

یک دادگاه دهلی روز دوشنبه فرستاده دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) دانشجو Sharjeel امام به یک روز بازداشت پلیس دهلی در ارتباط با موارد خشونت آمیز ضد کا تظاهرات در دهلی جدید دوست Colony منطقه در دسامبر 15.

مدیر ارشد شهری دادرس Gurmohina Kaur فرستاده امام به حضانت بعد از پلیس گفت که یکی دیگر از متهم در مورد فاش کرد که او گفته موجب Sharjeel سخنرانی.

این متفاوت است از فتنه در مورد امام.

امام دستگیر شد از بحار را Jehanabad در ژانویه 28 اتهام اغتشاش به اتهام ساخت التهابی سخنرانی در جامع Millia اسلامی دانشگاه اینجا و در علیگر. پلیس دهلی قبلا تسلیم FIR در برابر امام برای فتنه.

چند دپو شد و در برابر Sharjeel بیش از سخنرانی خود در دانشگاه اسلامی علیگر (AMU) پردیس در 16 ژانویه که در آن او گزارش گفت: “آسام باید قطع از بقیه از هند”. او رزرو شده بود توسط پلیس آسام پلیس و بعد از آن پلیس دهلی.

یک سری از ویدئوها رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی که در آن به نظر می رسد که امام رئیس co-ordinator اعتراض در شاهین باغ شد و گفت: “اگر همه ما با هم می آیند, ما می توانیم از هم جدا شرق از هند است. اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد به طور دائم و پس از آن حداقل به مدت 1-2 ماه ما می توانیم انجام این کار است. آن را به دولت حداقل یک ماه برای متفرق کردن همه آنها را.”

شدید اعتراضات پیاپی در نقاط مختلف کشور تا کنون از دولت مرکزی تصویب انگیز عمل می کنند که کمک های مالی, هندی, تابعیت به پناهندگان متعلق به هندو و مسیحی و سیک بودایی پارسی و جین جوامع از پاکستان, افغانستان و بنگلادش است.

چند اعضای جامعه مدنی و فعالان اعلام کرده اند که این عمل تبعیض علیه مسلمانان ادعا است که رد شده توسط مرکز آن قرار می دهد که قانون اعطای طولانی سزاوار تابعیت به پناهندگان که در مواجهه آزار و اذیت مذهبی در این کشور های همسایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de