Anterleen Singh, یک کارآفرین موفق به برداشت سود حاصل از کسب و کار خود مهارت های

Anterleen Singh, یک کارآفرین موفق به برداشت سود حاصل از کسب و کار خود مهارت های زندگی

انتشار: Jun 26, 2020, 12:13 IST | همکاری محتوا | بمبئی

امروز در 23 او در حال حاضر مدیر عامل شرکت Fateh کانال تلویزیون و با استفاده از تمام دانش و تخصص برای ارتقاء تجربه تلویزیون سرگرمی

Anterleen Singh

Anterleen سینگ

Anterleen سینگ Vohra شد فقط 17 زمانی که او پیوست خود را متنوع کسب و کار خانوادگی Vohra سرمایه گذاری. به عنوان علاقه خود را در بخش رسانه او را دنبال خود Televison سرگرمی کسب و کار. امروز در 23 او در حال حاضر مدیر عامل شرکت Fateh کانال تلویزیون و با استفاده از تمام دانش و تخصص برای ارتقاء تجربه, تلویزیون, سرگرمی.

در طول این سال ها او نگه داشته و استفاده از آخرین دانش و درک به عنوان یک کارآموز به کسب و کار. به همین دلیل است که در سن خیلی زود او شروع به مدیریت تمام خانواده اش سرمایه گذاری کسب و کار است و در حال حاضر گرفتن کره چشم برای این کار او انجام شده است از طریق کانال های تلویزیونی.

او تحصیل خود را از قلب مقدس مدرسه صومعه Ludhiana و دنبال لیسانس بازرگانی در حالی که کمک به پدرش در کسب و کار خود را در کنار. اما او احساس کردند که او نیاز به بیشتر از قرار گرفتن در معرض بین المللی و تخصص در زمینه امور مالی در جهت رشد کسب و کار خود را. بنابراین او تصمیم گرفت برای ادامه مطالعات بیشتر از کوئین مری دانشگاه لندن و کارشناسی ارشد در امور مالی. این تجربه بین المللی خود را گسترش چشم انداز برای کانال های تلویزیون.

پس از اتمام مطالعات بالاتر Anterleen است که تمام مجموعه به گسترش پدرش کسب و کار در سطح جهانی است. او در حال حاضر قادر به تحمل متنوع کسب و کار خانواده و مقابله با الزامات بخش های مانند کابل شبکه توزیع صنعت هتل و تلویزیون میباشد. از آنجا که او معتقد است در کیفیت بیش از کمیت محتوای Anterleen سینگ بود و کلام در راه اندازی جوانان محور مفاهیم خود را از طریق سرمایه گذاری جدید یعنی فراتر از داستان است. او ذکر او مشغول به کار در همکاری در این پروژه جدید است. به عنوان این پروژه تمرکز خود را به ارائه یک پلت فرم برای سازندگان محتوا که خوب هستند در ایستاده و لقب و آرزوی ساختن فیلم کوتاه & سری سازان و خیلی بیشتر. فراتر از داستان های رسانه ای به طور فعال نگاه به همکاری با سازندگان که به دنبال یک پلت فرم برای ارائه استعداد خود را در مقابل جهان است. او همه را به راه اندازی این پروژه جدید در روزهای آینده.

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به سراسر کشور مستند و مردم channelizing درونی خود را سرآشپزها به مواد غذایی خوشمزه و سالم. هر کس از نسل وای به Gen Z از افراد متعلق به نسل به سالمندان و افراد در سراسر سن گروه ها و مرزهای جغرافیایی در حال چیدن ملاقه. به دلیل گزارش COVID-19 انتقال با توجه به تحویل مواد غذایی بسیاری از ما با توسل به خوردن وعده های غذایی خانه پخته شده. مردم در حال حاضر در تلاش برای ایجاد جدید خوب-شام خوردن ظروف و یا از نو خلق کردن غذاهای خود را به جوامع بومی و زادگاه. این, به نوبه خود دارای چندین وبلاگ نویسان مواد غذایی به مستند ستاره ها. این مستند در سراسر کشور با توجه به گسترش سریع Covid19 ثبت قابل توجهی افزایش ترافیک به سایت های وبلاگ نویسی. علاوه بر یوتیوب دیدم افزایش مشترک-پایگاه طول 45 روز از مستند. ژانر خاصی است که دیده می شود افزایش قابل توجه بینندگان هستند مواد غذایی و دستور العمل و اطلاعات و بازی. یوتیوب و Instagram ثبت یک افزایش چهار برابر در مواد غذایی, کانال های بینندگان در ماه آوریل و مه. به او بگو به او این فکر به راه اندازی یک غذای دیجیتالی کانال “دختر گرسنه”. آنها با استفاده از کانال خود را برای ایجاد راهنماهای برای هر کس از عصبی مبتدیان یادگیری اصول اولیه برای چاشنی آشپز به دنبال ایده های جدید با منابع محدود در دسترس است و آنها در حال گرفتن یک پاسخ بسیار مثبت از مخاطبان خود است.

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de