یکی دیگر از سیاه به ناحق محکوم به: DNA جدید فرآیند غربالگری قرار می دهد Lydell اعطای نزدیک به Exoneration


تصویر: KHOU11

یک دلیل وجود دارد من علیه مجازات اعدام.

قطعا وجود دارد جنایتکاران که انجام داده اند همه چیز شنیع به اندازه کافی است که آنها سزاوار به پایین قرار داده می شود اما در نهایت از این همه باعث می شود تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه کسی که باید بمیرد چیزی است که من فقط اعتماد ندارند American justice سیستم با. من فقط به سختی اعتماد آن با وظیفه قفل کردن مردم در همه.

تبلیغات

اکثر ما می دانیم که محکومیت غیر قانونی رخ می دهد به مراتب بیشتر از اجرای قانون مقامات اعتراف خواهد کرد. ما همچنین می دانیم که در همه چیز سیستم عدالت کیفری مربوط سیاه مردان بیشتر در معرض خطر محکومیت غیر قانونی از ما سفید شد.

 Lydell اعطای نبود محکوم به مرگ برای 2010 قتل هارون Scheerhoorn بود که چاقو به مرگ در خارج از هوستون, گی, نوار, اما او محکوم به زندگی در زندان برای این جرم یک جرم را مرتکب نشده بود.

تبلیغات

با توجه به NBCآخرین ماه های نوامبر و نزدیک به یک دهه به حکم او عطا شده بود به قید وثیقه آزاد شد از تگزاس زندان پس از DNA دوباره مورد بررسی قرار توسط یک برنامه نرم افزار.

“نه سال گذشته مرد من احساس مانند یک حیوان در یک قفس” گرانت به خبرنگاران گفت: انتظار او را در خارج از دادگاه در حالی که در آغوش مادرش و برادرش. “به خصوص دانستن است که من این کار را نکردم.”

تبلیغات

گرانت در حال حاضر 42 ساله و در حال حاضر که او صرف بخشی بهتر از 9 سال بدون آزادی او را, او به نظر می رسد در راه خود را به exoneration پس از یک قاضی توصیه می شود در ماه دسامبر که تگزاس بالاترین دادگاه جنایی تخلیه اعتقاد خود را. اعطای وکلای امیدوار هستند که حکم به مجموعه ای او را از نظر جسمی و از نظر قانونی خواهد بود ساخته شده است در هفته های آینده.

از NBC:

برای کمک به رسیدن به اینجا لولایی در دو شاخک: DNA شواهد که reanalyzed از طریق یک نرم افزار که در حال ظهور نیز تحت موشکافی و بی سابقه تصمیم به استفاده از این یافته ها برای انجام یک FBI جنایی جستجوی پایگاه داده است که آغاز شده توسط شخص ثالث ندارد اولیه بررسی است. که منجر به کشف یک مظنون که متهم شده است به پلیس گفت: پس از او اعتراف کرد.

تبلیغات

بنابراین در حال حاضر ما در عین حال یکی دیگر از مثال های زیادی مانند پارک مرکزی 5که در آن یک مرد به گفته پلیس اعتراف به جرم او بی گناه است از, که افزایش ابرو به چه رفت و در حالی که او در حال بازجویی قرار گرفت.

چه ما نمی دانیم, با توجه به ان بی سی گزارش است که Scheerhoorn در حالی که خونریزی فراوان از شکم که بسیار ناراحت کننده شب زد به سمت نوار ورودی به دنبال کمک از وحشت بار کاربران و سرور است. شاهدان توصیف قاتل به عنوان یک مرد سیاه و سفید در حدود 25 تا 30 سال و حدود 6 فوت قد. اعطای 33 بود در آن زمان. پلیس به رسانه های محلی گفت که ممکن است یک “جنایت از شور و شوق است.”

تبلیغات

یک نکته در آمد در مورد یک ماشین است که ممکن است متعلق به مشکوک. پنج روز بعد یک افسر کشیده بیش از یک وسیله نقلیه مطابق توضیحات آن. اعطای رانندگی بود که ماشین و تا به حال تعلیق مجوز. او در آورده بود برای بازجویی.

گرانت به حال سابقه کیفری رفتن چندین سال که شامل تشدید سرقت, استفاده از ماری جوانا و سرقت است. برخی استدلال می کنند که این اطلاعات مهم است. معقول تر (و کمتر نژادپرستانه) مردم را تشخیص دهد که سرقت و سیگار نمی قاتل را; در غیر این صورت بسیاری از ما می تواند در خدمت زندگی در حال حاضر.

تبلیغات

اعطای همیشه حفظ بی گناهی خود را در سلاح سرد گفت که او تا به حال ندیده Scheerhoorn و او تولید یک بهانه برای دفاع از خود.

اما محققان در مصاحبه هفت شهود و اما یک برداشت کمک مالی از یک عکس ترکیب و شهادت ناظران عینی چیزی است که دادستان محور مورد خود را در اطراف در هنگام اعطای بود در دادگاه در سال 2012 با وجود این واقعیت است که پروژه بی گناهی استدلال می کند که در عمل نقش عمده ای در متهمان که به اشتباه متهم کرده است.

تبلیغات

این واقعیت که از شهادت ناظران عینی به تنهایی محکوم اعطا می شود حتی بیشتر سردرگم و بدتر هنگامی که شما می دانید که در طول محاکمه منصفه اجازه داده شد به شنیدن در مورد DNA جمع آوری شده از ناخن scrapings از Scheerhoorn دست راست و DNA آمد از دو نفر: قربانی و دوم مرد. متوجه کلمه دوم “مرد” به عنوان “Lydell عطا کند.” دلیل این است که هوستون police crime lab در آن زمان قادر به نتیجه گیری کرد که دیگر مواد ژنتیکی بود گرانت. هنوز هم دولت کارشناس شاهد و پیشنهاد به هیئت منصفه است که آن را “نمی تواند حذف شود.”

اسناد دادگاه همچنین نشان می دهد که داوران نبود تحت تأثیر شهادت گرانت بهانه شهادت چه کسی گفت که او با اعطای شب قتل است.

تبلیغات

اعطای بود مجرم درجه اول جنایت قتل و محکوم به زندگی در زندان است.

از سلول زندان خود در شهرستان هریس اعطای آنچه هر کسی که دروغ زندانی را فراموش و شروع به نوشتن به هر کسی که او فکر می تواند کمک کند.

تبلیغات

در نهایت نامه ای از او دریافت کرده بود با بی گناهی پروژه تگزاس که دریافت صدها زندانی نامه در هر ماه است. در سال 2018 شد با اشاره به Texas A&M دانشکده حقوق که همکاران با پروژه بی گناهی از تگزاس.

“ما می دانستیم که حداقل دادستان قرار داده و نادرست شهادت در دادگاه” وکیل و مدیر اجرایی پروژه بی گناهی تگزاس مایک افزار گفت. “ما نمی دانیم که در آن حقایق قرار بود منجر به.”

قانون دانش آموزان رو به کار پرداخت توجه خاص به DNA گزارش توضیح داده است که مخلوطی از مواد ژنتیکی. در سال 2011 هوستون crime lab حال تجزيه و تحليل آن با استفاده از یک روش سنتی است که در آن یک دانشمند قانونی مطالعات ژنتیکی از DNA نمونه است که ترجمه به یک نوع نمودار است که می تواند مورد بررسی دستی و تعیین احتمال این که یک فرد خاص DNA مسابقات نمونه. اما زمانی که یک نمونه شامل مخلوطی از DNA از بیش از یک نفر آن را به طور فزاینده ای دشوار برای جدا کردن و تفسیر داده ها. ناقص DNA خوانش توسط تحلیلگران شناخته شده برای بدام انداختن مردم بی گناه.

پس از وره و دانش آموزان در زمان یک نگاه تازه در اصلی DNA گزارش آنها متقاعد شدند که اعطای DNA نشده است می تواند بخشی از مخلوط. آخرین مارس افزار شروع به کار با DNA متخصص انجی کهربا استادیار علوم قانونی در دانشگاه, New Haven, کانکتیکات.

تبلیغات

در اینجا چیزی است که کهربا است که آشنایی با یک نوع از تکنولوژی DNA شناخته شده به عنوان “احتمالی تعيين ژنوتيپ,” تا به حال به می گویند:

“سال بعد از Lydell اعطای محکوم شد و به زندان فرستاده شده بود وجود دارد یک تغییر پارادایم در ما چگونه تفسیر DNA مخلوط در جنایی casework. به جای داشتن یک DNA انسان تحلیلگر تفسیر مخلوطی از DNA, نرم افزار کامپیوتر, برنامه های توسعه یافته برای کاهش این ذهنیت در تفسیر است.”

تبلیغات

کهربا با استفاده از یک برنامه به نام TrueAllele که Cybergenetics یک پیتسبورگ شرکت که تا به حال تجزیه و تحلیل نمونه DNA از قربانیان ناشناس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001. غربالگری مشخص شد که اعطای DNA مطابقت ندارد که از ناشناخته نر مشخصات.

اما اگر عدم مطابقت با DNA روشن نیست اعطای اولین بار در اطراف آن بود و بعید است که این آزمون گفت DNA قطعی نیست متعلق به او خواهد این ترفند را انجام دهد یا نه. بنابراین بی گناهی پروژه تگزاس رفت و یک گام بیشتر کردم و Cybergenetics به کار با یک شریک جرم آزمایشگاه در بووفرت کانتی کارولینای جنوبی که دسترسی به یک قدرتمند FBI پایگاه داده شناخته شده به عنوان ترکیب DNA شاخص سیستمیا CODIS.

تبلیغات

این crime lab جستجو منجر به یک ضربه. از مشخصات DNA متعلق به یک مرد در آتلانتا به نام Jermarico کارتر که پلیس می گویند چپ هوستون در مدت کوتاهی پس از Scheerhoorn قتل. کارتر همچنین دارای سابقه جنایی طولانی و هوستون رئیس پلیس هنر اکودو در بیانیه ای گفت در ماه دسامبر که او با اعتراف به این قتل است. اکودو بعد از عذرخواهی به گرانت و خانواده اش.

“احتمالا 5000 یا 6000 نفر مردم بی گناه در زندانهای تگزاس به تنهایی” گفت: وره. “چگونه بسیاری از آنها می تواند به نفع از جمله reanalysis از DNA که به محکوم کردن آنها ؟ من واقعا نمی دانم اما این تاریخی است که می تواند باز کردن درب برای کسانی که فکر می کردم آن بسته شد برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>