Tyler Perry آگهی Razzy نامزد جایزه با 2019 را ‘A Madea خانواده مراسم تشییع جنازه’
عکس: گتی ایماژ

تایلر پری نامزد در میان بدترین دستاوردها در فیلم 2019 اما تاریخ ساخت هالیوود مغول است که در bad company.

A Madea مراسم تشییع جنازه خانواده به دست آورد هشت گره از تمشک طلایی بنیاد اعلام کرد که آن میدارد برای Razzie Awards – جشن بدترین فیلم این فیلم صنعت تا به حال به پیشنهاد سال گذشته است.

تبلیغات

پری نوشت که تولید به کارگردانی و با بازی در چهار نقش در این فیلم که انتخاب شد به رقابت برای بدترین تصویر بدترین فیلمنامه بدترین بازیگر, بدترین صفحه نمایش دسته کوچک موسیقی جاز بدترین prequel, بازسازی, rip-off یا عاقبت و دو بدترین بازیگر نقش مکمل مرد نامزد.

Cassi دیویس که عمه بم در این فیلم نامزد بدترین بازیگر نقش مکمل زن. این مدرسه خیرگی آلوم است رقابت Dame Judi Dench, Jessica Chastain, Rebel Wilson و Fenessa Pineda برای جایزه.

این گربهastrophic گربهکه Razzie سازمان به عنوان یک توصیف “به طور گسترده ای تمسخر گربه سانان flop” نیز به ثمر رساند هشت نامزد در کنار سیلوستر استالونه را بی پروا رمبو عاقبت مهلت گزارش داد.

معمولا اعلام کرد روز قبل از مراسم اسکار در جوایز Razzie شد دوباره برنامه در این سال با توجه به مراسم اسکار در حال نقل مکان کرد ،

تبلیغات

واقعی مراسم اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.

از سال 1980 UCLA film فارغ التحصیلان فیلم و جانبازان صنعت ارائه طنز مراسم به عنوان یک تقلید مسخره امیز به جوایز اسکار.

تبلیغات

برخی از هالیوود بزرگترین نام های نامزد شده اند و اهدا برای طنز آمیز, افتخار, از جمله ویل اسمیت (که نامزد دریافت جایزه بود در این سال کار خود را به عنوان جن در علاءالدین) باربارا استرایسند (Yentl), هلی بری (Catwoman), Dwayne “The Rock” Johnson (عذاب), گلدبرگ Whoopi (تلفنی), Al Pacino (انقلاب) و Beyoncé (وسواس).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de