Ankita Raghav Arora – از تحلیلگر کسب و کار به بالا مد بلاگر

Ankita Raghav Arora – از تحلیلگر کسب و کار به بالا مد بلاگر – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 05, 2020, 12:41 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Ankita wagered به کسب و کار مد پیش از آن در زندگی خود, اما سفر بود سوار coaster غلتکی برای Ankita. او یک اقتصاد افتخارات فارغ التحصیل از دانشگاه دهلی.

Ankita Raghav Arora

Ankita Raghav Arora

گاهی اوقات برخی از مردم را به یک مشکل انتخاب از استعفا از شغل خود به دنبال چیزی است که آنها به طور مستمر تحسین است. این روزها وبلاگ نویسی در نظر گرفته شده است به یکی از برجسته ترین کارهای یک می تواند تحمل ، منحصر به فرد آن fibs در آن با وضوح ناب. یک چنین کسی که در زمان احتمال ترک شغل خود به عنوان یک تحلیلگر ارشد پژوهش برای تحقق رویاهای خود را در زرق و برق و مد قلمرو Ankita Raghav Arora.

Ankita wagered به کسب و کار مد پیش از آن در زندگی خود, اما سفر بود سوار coaster غلتکی برای Ankita. او یک اقتصاد افتخارات فارغ التحصیل از دانشگاه دهلی.

او یک تحلیلگر ارشد پژوهش و او تا به حال کاملا قابل اعتماد کار به دلیل آنچه علاقه خود مشغول به کار بود چیزی در تو رفتگی در دیوار از مد و غالب یک کارآفرین شش سال پیش او شروع به وبلاگ خود.

در وبلاگ او سهام یک دسته از مد و سبک زندگی مطالب که پیروان قدردانی در حال حاضر او دارای یک خانواده تقریبا 200K followers on Instagram. اما با گذشت زمان او خشم رز و مردمی آغاز شد و اعتقاد داشتند و قدردانی از او را برای کارهای عادی و روزمره. آنها ستایش او لباس و سبک پست تعامل با پیروان و راه او ارائه شده خودش در هر پست مردم حسادت او کوله پشتی. او ایستاده بود و تیز به عنوان یک خود به اندازه کافی است که یک مثبت و دقیق به عنوان مثال با نفوذ ، ما آرزو می کنم او شانس بزرگ.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de