Angad بعدی را نشان می دهد پشتیبانی برای Neha Dhupia بیش از ‘Roadies انقلاب” جنجال سهام تصویر از خود “five girlfriends’

بازیگر Neha Dhupia بود و در تمام اخبار هفته گذشته پس از رسانه های اجتماعی طوفان خشمگین در برابر او هنگامی که او در نظر, در یک رابطه, در واقعیت نشان می دهد Roadies انقلاب است. در حال حاضر شوهر بازیگر Angad بعدی در حمایت از Neha مشترک, تصاویر از ‘پنج دختر که اتفاق می افتد به پنج به نظر می رسد متفاوت از Neha خودش.

های پنج زن و شوهر تصاویر در Instagram, Angad نوشت: “Sun MERI baat.. در اینجا من 5 دختر!!!! Ukhad حقیقت جو ukhad hai na!!!! @nehadhupia #itsmychoice.”

 

برای اطلاع Neha برخاستیم و بدحجابی اونا و گفت که آن را یک زن انتخاب اگر او می خواهد در رابطه با پنج پسر در یک زمان اما ضربه او درست به انجام. پس از Twitter و Instagram آب گرفتگی شده است با الگوهای رفتاری و سوء استفاده هدفمند نسبت به Neha تماس او یک منافق.

پاسخ دادن به نقض Neha نوشت: “Roadies است نشان می دهد که من یک قسمت از پنج سال و لذت بردم هر بیت از آن. آن را به من طول می کشد در سراسر هند و به من این فرصت را به تیم با مطلق راک ستاره ها از تمام نقاط کشور است. آنچه که من دوست ندارم یا قبول چیزی است که اتفاق می افتد برای بیش از دو هفته در حال حاضر! به تازگی در یکی از قسمت ها که پخش شد من در زمان ایستادن در برابر خشونت است. یک پسر صحبت در مورد شریک زندگی خود را که فریب خورده بودند (گفته می شود) و در اقدامی تلافی جویانه او ضربه او توسط خود پذیرش. چه دختر این بود که انتخاب او ساخته شده است که یک انتخاب اخلاقی صرف نظر از کسی که مرد یا زن… زنا است یک انتخاب اخلاقی. خیانت چیزی نیست که من برای ایستادن و این مایه تاسف است که من شده اند با تحریف برای همین… اما آنچه من ایستاده برای زنان است, ایمنی,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de