اندرو Romanoff برنده دموکرات سنای آمریکا در قفقاز

سنای آمریکا نامزد اندرو Romanoff امن یک پیروزی مهم بیش از آخر هفته به راحتی برنده یک اولویت سنجی دموکراتیک نامزدهای اصلی مسابقه را در جمهوریخواه ایالت کوری گاردنر در ماه نوامبر.

Romanoff مورد علاقه از فعالان پیشرو تحت سلطه بهتر بودجه shive در ایالت قفقاز شنبه, برنده شدن بیشتر نمایندگان از Hickenlooper در هر بزرگ, کلرادو, شهرستان در مسیر به یک فرمانده نفع خود.

در سطح ایالت Romanoff برنده 55% پشتیبانی در اولویت نظرسنجی Hickenlooper به دست آورده 30 درصد تریش Zornio دریافت 7 درصد Stephany رز Spaulding برنده 5% و اریک آندروود برنده 0.2%. یکی دیگر از 3 درصد از حزبی شرکت کنندگان بودند ناکرده با توجه به کلرادو از حزب دموکرات است. چند کوچک شهرستانهای تا به حال گزارش نشده که از یکشنبه شب و گنجانده شده در این مجموع.

در Denver County, که در آن Hickenlooper شد شهردار هشت سال Romanoff برنده 61 درصد از نمایندگان به 22 درصد برای Hickenlooper 9 درصد برای Spaulding و 6 درصد برای Zornio.

در بولدر کانتی یک hub برای لیبرال فعالیت Romanoff برنده 64 درصد از نمایندگان به 21 درصد برای Hickenlooper 9 درصد برای Zornio و 3 درصد برای Spaulding.

Romanoff همچنین موفق به کسب اکثریت در Adams County, Douglas County, Jefferson County, Pueblo, شهرستان و Larimer County, به علاوه کثرت در El Paso County است.

“شما را به مبارزه طلبیده های سیاسی و انجام ما پیام — سبز جدید مقابله مراقبت های بهداشتی برای همه, اقتصاد که با این نسخهها کار برای همه به جوامع در سراسر کشور” Romanoff گفت: حامیان در یک ایمیل یکشنبه.

برگزار شد در خیلی گرم روز شنبه و در میان نگرانی از شیوع کروناویروس کم مردم در انتخابات قفقاز شد به مناسبت اول برای دموکرات ها به انتخاب میان حزب بزرگ آمریکا نامزد زمینه است. به جای انتخاب جلو در حال اجرا Hickenlooper بیشتر به جای رفت و با لیبرال Romanoff.

در دبیرستان توماس جفرسون در دنور, باربارا, رشد, 67 رای برای Romanoff. او ابراز نا امیدی با سناتوری دموکرات کمیته کمپین برای پرتاب حمایت خود را پشت Hickenlooper تماس که تصمیم یک “زیانی بزرگ به Romanoff.”

در زمینی دبیرستان در شفق قطبی, Michael Carr همچنین انتخاب Romanoff که رفت به پیروزی 56 درصد از نمایندگان در, Arapahoe, شهرستان و 55 درصد در Adams County است.

“او بهترین در ساختمان پل با طرف دیگر” Carr گفت: سابق کلرادو مجلس که اغلب سیاهی خود را دو حزبی رکورد در قوه مقننه. “این می تواند نه تنها ما در برابر آنها; همه ما به کار برای کشور ما است.”

به عنوان یک نتیجه از شنبه اولویت با اعتراض بسیاری از نمایندگان با ارسال به شهرستان قفقاز در اواخر این ماه خواهد بود Romanoff, حامیان ساخت این احتمال وجود دارد که او قادر به کسب 30 درصد از حمایت در مارس 18 دولت و مجلس است.

Romanoff, Spaulding آندروود و Zornio خواهد هر نیاز 30 درصد از مجمع حمایت از اگر آنها به نام خود را قرار داده شده در ژوئن 30 اولیه رای گیری. چند نامزد دیگر در حال گرفتن یک امضا جمع آوری مسیر به رای گیری, دسترسی, دور زدن قفقاز. Hickenlooper است که مصرف هر دو مسیر و تبدیل شده در امضا.

Romanoff انتظار آخر هفته برنده شدن خود را افزایش دهند جمع آوری کمک های مردمی و داوطلب, استخدام, اما قفقاز در کلرادو هستند پیش بینی اولیه موفقیت است. کری کندی برنده دموکرات فرمانداری قفقاز در سال 2018 را از دست داد به Jared پلیس بعد از آن سال. و Romanoff برنده 2010 آمریکا قفقاز بیش بهداشت ، مایکل بنت اما از دست رفته به وقت بنت که در سال دموکراتیک اولیه.

Hickenlooper پیش بینی دو هفته پیش که او را برنده اولویت سنجی اما به عنوان هر دو انتظارات و اهمیت قفقاز در اظهارات به خبرنگاران بعد از ظهر شنبه. او گفت: درست است مسابقه خواهد بود که در 30 ژوئن اولیه.

“من اجرا ایالت دو بار در سال بد برای دموکرات ها و من یک رابطه با دموکرات ها در سراسر کشور” Hickenlooper به خبرنگاران گفت: در خارج از حوزه سایت, مراجعه به فرمانداری برنده در سال 2010 و 2014. “و این رابطه باید به من اجازه می دهد برای ایجاد حرکت و واقعا کوری گاردنر در سر به سر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de