اندرو Romanoff آغاز بکار اولین تلویزیون تبلیغ با مراقبت های بهداشتی تمرکز

سنای آمریکا نامزد اندرو Romanoff راه اندازی اولین آگهی تلویزیونی در چهارشنبه 30 ثانیه مستقیم به دوربین صحبت در مورد مراقبت های بهداشتی.

“آن را نباید یک بحران به ما یاد می دهد ما سیستم مراقبت های بهداشتی شکسته است می گوید:” جدی Romanoff بود که سخنران از کلرادو مجلس و رئیس جمهور از سلامت روانی کلرادو قبل از در حال اجرا برای آمریکا.

“اگر شما به اندازه کافی پول شما می توانید خرید بهترین مراقبت در جهان است. اگر شما یک شرکت بیمه شما حتی می توانید خرید, کنگره,” او اضافه می کند. “من اندرو Romanoff. من تایید این پیام و من در حال اجرا برای سنا به دلیل هنگامی که شما در حال مبارزه برای زندگی خود را, شما نمی باید به نگرانی در مورد چگونه به پرداخت هزینه برای آن.”

اصلاح مراقبت های بهداشتی بالا بوده است کمپین موضوع برای Romanoff که پشتیبانی از تک پرداخت کننده یا مدیکر برای همه رویکرد است. او به صورت shive در دموکراتیک اولیه 30 ژوئن و برنده را در سن. کوری گاردنر یک یوما جمهوری خواه در ماه نوامبر.

“اندرو Romanoff را بی شرم پشتیبانی برای مدیکر برای همه و چپ دستور کار پشتیبانی توسط برنی ساندرز و اسکندریه Ocasio-کورتز قرار خواهد کلرادو روستایی و بیمارستان و شغل و رشد اقتصادی در معرض خطر” گفت: Joanna رودریگز سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه سناتوری کمیته.

Romanoff کمپین می گوید: آگهی خواهد شد در دنور شبکه های تلویزیونی و کابل و همچنین دیجیتال رسانه های بین در حال حاضر و در 30 ژوئن. این کمپین می گوید: از آن صرف بیش از $160,000 در آگهی زمان این هفته به تنهایی.

گاردنر به عرضه دو تلویزیون تبلیغات و Hickenlooper آغاز پخش یک. هر سه نامزد باید تمرکز خود را در تبلیغات خود اجتناب حملات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>