اندرو Gillum برگ سیاست را وارد کنید ناتوانی


Illustration for article titled Andrew Gillum Leaves Politics to Enter Rehab

عکس: علامت Wallheiser (گتی ایماژ)

سابق فلوریدا فرمانداری نامزد اندرو Gillum خارج از سیاست به دنبال درمان برای غیر متامفتامین مربوط به اعتیاد به الکل پس از مقامات کشف او نامنسجم در اتاق یک هتل با یک ناتوان اتهام همراهی مرد.

در جمعه, ساحل میامی, افسران پلیس وارد مجلل موندریان هتل در ساحل جنوبی برای پیدا کردن Gillum در یک اتاق با 30 سال تراویس Dyson و آلدو Mejias, 56. با توجه به گزارش پلیس, Dyson بود که برای درمان ممکن است مصرف بیش از حد مواد مخدر توسط ساحل میامی آتش و نجات که احضار شده توسط Mejias.

تبلیغات

افسران گزارش داد که Gillum بود “قادر به برقراری ارتباط…با توجه به inebriated دولت” اما یاد گرفتم که Dyson برخاستیم و اجاره اتاق در دستور Mejias که گفت که او در بر داشت Gillum استفراغ در حمام زمانی که او وارد شدند در حالی که Dyson سقوط روی تخت و شروع به استفراغ. قبل از حمل و نقل Dyson به کوه سینا مرکز پزشکی و اجازه می دهد Gillum به ترک پلیس توقیف “سه کوچک پلاستیکی شفاف baggies مشکوک کریستال مت” بود که پراکنده در سراسر اتاق هتل. Gillum بازگشت به انتظار در یک هتل در نزدیکی و ارائه یک توضیح ساده بعد از آن شب:

“من در میامی شب گذشته برای یک جشن عروسی که اولین پاسخ دهندگان به نام شد به کمک یکی از دوستان من” Gillum گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “در حالی که من تا به حال بیش از حد به نوشیدن, من می خواهم برای روشن است که من هرگز استفاده از متامفتامين.”

تبلیغات

به نظر می رسد حلال است.

او پس از بهبود Dyson گفت میامی جدید تایمز که Gillum تا به حال ذکر نشده یک عروسی اما به عادلانه باشد Gillum شد بنا به گزارش ها قادر به وضوح بیان خود است. فلوریدا Local10 پس از آن گزارش شده است که Dyson آگهی خود را در RentMen.com به همراهی یک مرد که به عنوان یک سفید/قفقازی “, ستاره فیلم سکسی مجری” به نام اسکات برودی. در حالی که منو روی “برودی” پروفایل نیست از ویژگی های کریستال مت در منوی انتخاب آیتم ها او را “گی ماساژ” به مشتریان خود است.

تبلیغات

روز یکشنبه Gillum با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی از طریق یک شرکت است که به دنبال پاک کردن سردرگمی در اعلام برنامه های خود به دنبال کمک برای به تازگی به دست آورد اعتیاد به الکل است.

“پس از گفتگو با خانواده و بازتاب عمیق من را ساخته اند این تصمیم به دنبال کمک و راهنمایی وارد یک مرکز توانبخشی در این زمان” Gillum در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد:

پس از مسابقه من برای فرماندار به پایان رسید, من به افسردگی است که منجر به سوء استفاده از الکل. من شاهد پدرم از اعتیاد به الکل رنج می برند و من می دانم که اثرات مخرب آن می توانید در زمانی که درمان نشده است. من هم می دانم که اعتیاد به الکل است که اغلب نشانه ای از مبارزات عمیق تر. من متعهد به انجام کار شخصی به درمان به طور کامل و در جهان به عنوان یک کامل تر از فرد است.

من در حال حاضر نیاز به بصورتی پایدار و محکم تمرکز بر خودم و خانواده ام. من خواهد بود پله از همه رو نقشهای برای آینده قابل پیش بینی.

من می خواهم برای معذرت خواهی به من و خانواده و دوستان و مردم فلوریدا که از من حمایت قرار داده و ایمان خود را در طول سال.

تبلیغات

در ماه نوامبر Gillum آمد و ظرف کمتر از نیم درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد کاملا نمی نژادپرستانه ران DeSantis در فلوریدا فرمانداری انتخابات. پس از 2018 midterms, Gillum تا به حال به عنوان یک مفسر سی ان ان و در نظر گرفته شد نامزد احتمالی برای معاونت اسلات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. دموکراتیک دهنده اتهام مت هواخواه و مرد اسکورت, connoisseur اد باکنیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا او در حال آماده شدن یک سوپر پک.

در حالی که این داستان ممکن است به نظر می رسد گیج کننده و تا حدودی عجیب و غریب, بیماری اعتیاد قائل بر اساس ثروت کلاس جایگاه اجتماعی و یا وابستگی سیاسی. به عنوان مشاور سوء مصرف مواد Ambrose, James Johnson Jr. گواه خواهد شد:

کوکائین کریستال مت اتاق هتل ماساژ الکل “helluva مواد مخدر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im