اندرو Gillum درگیر در ادعایی کریستال مت حادثه در ساحل جنوبی هتل


Illustration for article titled Andrew Gillum Involved in Alleged Crystal-Meth Incident at South Beach Hotel

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

سابق فلوریدا فرمانداری نامزد اندرو Gillum درگیر شد در اتهام کریستال مت مربوط به حادثه یکشنبه شب در یک هتل ساحل میامی.

از میامی هرالد:

اندرو Gillum که در سال 2018 آمد در 34,000 آرا از تبدیل شدن به فرماندار فلوریدا کشف شد توسط پلیس در جنوب ساحل هتل در اوایل صبح روز جمعه در یک اتاق با کیسه های ممکن متامفتامین و در این شرکت از یک مرد که به نظر می رسد به overdosed با مواد مخدر با توجه به ساحل میامی گزارش پلیس.

تبلیغات

پلیس نامیده می شدند به موندریان ساحل جنوبی در اوایل صبح روز جمعه و پس از ورود کشف تراویس Dyson, 30, بودن درمان برای آشکار حمله قلبی اولین پاسخ دهندگان. دو مرد دیگر در اتاق در زمان مشخص شد که آلدو Mejias, 56 و Gillum.

Gillum بود که بازداشت نشده بود و بنا به گزارش ها بیش از حد inebriated به مکاتبه با پلیس است.

در صحبت کردن با پلیس Mejias توضیح داد که او تا به حال ارائه شده خود اطلاعات کارت اعتباری برای Dyson به منظور اجاره اتاق برای جمعه, اما زمانی که او وارد اتاق مدت کوتاهی قبل از نیمه شب متوجه شد که Dyson و Gillum “تحت تاثیر یک ماده ناشناخته است.”

پس از Dyson در را باز کرد به اجازه Mejias در Dyson سقوط روی تخت و شروع کرد به سختی تنفس. Mejias پس از آن تلاش برای بیدار Dyson تا که پس از آغوشش استفراق کند همچنان کودکش و سقوط دوباره مجبور Mejias به انجام ماساژ قفسه سینه او تا امدادگران وارد شده است.

تبلیغات

Mejias همچنین به اطلاع پلیس که او را دیدم Gillum استفراغ در حمام.

Dyson گرفته شد به کوه سینا مرکز پزشکی, جایی که او همچنان در وضعیت با ثبات است.

تبلیغات

در پاسخ به این هشدار دهنده اخبار Gillum ارائه شده این بیانیه به شرح زیر به ریشه:

“من در میامی شب گذشته برای یک جشن عروسی که اولین پاسخ دهندگان به نام شد به کمک یکی از دوستان من است. در حالی که من تا به حال بیش از حد به نوشیدن, من می خواهم برای روشن است که من هرگز استفاده از متامفتامين ، من عذر خواهی به مردم فلوریدا برای حواس پرتی این باعث شده است که جنبش ما.

“من خدا را شکر به این باور نکردنی ساحل میامی EMS تیم برای تلاش های خود را. من صرف چند هفته آینده با خانواده من و قدردانی از حریم خصوصی در طول این زمان.”

تبلیغات

ما شما را به روز رسانی به عنوان این داستان را توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de