آندرا پرادش: مرد ضرب و جرح یکی از همکاران زن برای درخواست او را به پوشیدن ماسک, بازداشت

کارمند یک هتل در Nellore بازداشت شده بود روز سه شنبه به ضرب و شتم یکی از همکاران زن زیر یک کلامی تف, پلیس گفت:. متهم شناخته C Bhaskar یک معاون مدیر در حالی که قربانی دستیار ارشد در هتل.

هتل آبشار در آندرا پرادش گردشگری بخش قضایی است.

“در تاریخ 27 ژوئن وجود دارد برخی از نزاع و جدال کلامی بین آنها است. هنگامی که قربانی پرتاب یک سوء استفاده Bhaskar کنترل را از دست داده و ضرب و شتم او با رسیدگی به یک صندلی در کنار او. در همان روز حادثه در حدود 2 ساعت قربانی شکایت علیه Bhaskar در Nellore 4 شهر ایستگاه پلیس” Sub-بازرس Venugopal گفت: ANI.

یک مورد به ثبت رسیده است در مقابل او را در این موضوع بر اساس شکایت این زن است.

“پلیس او را به بیمارستان برای درمان به یک آسیب دیدگی جزئی. بر اساس شکایت پلیس ثبت شده یک مورد در بخش 324 و 355 هند جزا” افزود: sub-بازرس.

زن کارمند خواسته بود او را به پوشیدن ماسک شکایت با پلیس گفت:. با توجه به شکایت متهم به حال دشمنی با زن است.

در ضمن آندرا پرادش مدیر کل پلیس (DGP) گوتام سونگ این حادثه را محکوم کرد و گفت که جرم و جنایت علیه زنان غیر قابل قبول است.

“ما محکوم Nellore حادثه و اقدام گرفته شده علیه متهم برای manhandling بانوی رسمی. Nellore پلیس رزرو مورد به عنوان به زودی به عنوان آنها را به دانستن در مورد حادثه” سونگ گفت: در روز سه شنبه.

این DGP نیز ستایش Nellore پلیس برای اقدام سریع و به کارگردانی Disha ایستگاه پلیس به اطمینان حاصل شود که تحقیقات در این ماده ظرف یک هفته.

این حادثه که روز 27 ژوئن دستگیر شد در یک دوربین مدار بسته نصب شده در محل که در آن یک مرد دیده می شود کشیدن یک زن از صندلی خود را و آزار او برای اولین بار با دست و بعد با چوب در حالی که دیگران سعی در متوقف کردن او را.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net