آندرا پدر و مادر می خواهند زبان انگلیسی متوسط برای کودکان و نوجوانان در دولت مدارس

یکی از اصلی ترین قطعه هست YS Jagan موهان ردی قبل از آمدن به قدرت به زبان انگلیسی متوسط آموزش و پرورش در مدارس دولتی با تلوگو بودن یکی از اجباری افراد به زبان. و چسبیده به وعده خود را پس از تبدیل شدن به رئیس وزیر Jagan تحت فشار قرار دادند این سیاست در حالی که دفاع از آن را به کودکان خود را از دولت رقابتی در رقابت با دیگران در سطح جهان به عنوان آنها رشد می کنند.

مخالفان تلوگو Desam حزب (TDP) به شدت مخالف آن استناد “Telugu غرور”.

در حال حاضر در توسعه جالب حاکم YSRCP دولت به انجام یک نظرسنجی که چند درصد از والدین ترجیح می دهند به زبان انگلیسی به عنوان یک رسانه از افراد و تدریس در مدارس.

طبق آن بررسی در مورد 96.17 درصد از پدر و مادر را تمدید حمایت از تصمیم دولت معرفی زبان انگلیسی متوسط در سطح اولیه.

“دولت گرفته بود این تصمیم به هر کودک در دولت صالح به دیدار با استانداردهای جهانی است. این YSRCP دولت است که علاقه زیادی به ارائه آموزش با کیفیت برای هر کودک در کشور و تجهیز آنها با کلاس جهانی دانش است. در این زمینه معتبر “نادو-Nedu’ برنامه بود که مورد استفاده در مدارس با ارائه امکانات زیربنایی” مطلع در بخش آموزش و پرورش رسمی.

به دنبال نظر از پدر و مادر از طبقه 1 تا 5, دانش آموزان, دولت جمع آوری نظرات نوشته شده از آنها از روستا از طریق داوطلبان.

یک فرمت خاص با سه گزینه فرموله شد:

1. زبان انگلیسی به عنوان متوسط آموزش در حالی که تلوگو به عنوان یک موضوع اجباری

2. Telugu متوسط

3. زبان های دیگر

همانطور که در آوریل 29, از 17,87,035 پدر و مادر از دانش آموزان از کلاس من به V, در مورد 17,85,669 نشان داده اند منافع خود را در امید بستن برای گزینه اول. در مورد 3.05% انتخاب دوم و 0.78% گزینه سوم به طور داوطلبانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net