آندرا دادگاه عالی هدایت دولت به چوب به 50 درصد سهمیه کلاه محلی در بدن سنجی

آندرا پرادش دادگاه عالی روز سه شنبه به پایین زده دولت پیشنهاد دولت از سهمیه های SCs STs OBCs در مناطق روستایی و شهری و محلی از بدن هدایت دولت به چوب به 50 درصد سهمیه مندرج توسط دیوان عالی کشور است.

در اوایل سفارش دولت پیشنهاد کرده بود 59.85% رزرو در کرسی در بدن محلی برای های SCs STs و OBCs. این پیشنهاد را به چالش در دادگاه که حکم داد که رزرو حد نمی تواند بیش از 50% کلاه.

در یک نیمکت از رئیس دادگستری developerworks Maheshwari و Nainala Jayasurya های وکلای دادخواهان استدلال کرد که رزرو بیش از 50 درصد در برابر دادگاه عالی احكام است.

دادخواهان ادعا که رزرو بود ساخته شده طبق سرشماری اما در این مورد رزرو برای عقب کلاس پیشنهاد شد بدون هر گونه داده های علمی.

با این حال مدافع کلی S Sriram به نمایندگی از دولت استدلال کرد که دیوان عالی کشور مجاز رزرو بیش از 50 درصد در موارد خاص.

او گفت: 34% رزرو در مورد عقب کلاس بود وارد تنها پس از در نظر گرفتن جمعیت است. او همچنین اشاره کرد که حتی اگر وجود دارد 48.13 درصد از سال قبل از میلاد رای دهندگان رزرو محدود به 34 درصد.

دادگاه عالی تا به حال محفوظ منظور پس از شنیدن استدلال هر دو طرف. سفارش تلفظ شد در روز سه شنبه.

آندرا پرادش دولت است به اطلاع دولت و کمیسیون انتخابات است که آن را آماده برای انجام انتخابات با اجرای 50 درصد سهمیه به هر جهت از دادگاه عالی.

وزیر YS Jagan موهان ردی خطاب منطقه جمع و دیگر مقامات بالا از طریق ویدئو کنفرانس. او گفت که آنها آماده به انجام انتخابات برای گرم panchayats, مندل و Zilla Parishads و همچنین شهرداری ها و شهرداری ها و شرکت های بزرگ.

“ما برو جلو با 50 درصد سهمیه هر دادگاه عالی دستور. ما باید بر این اساس خواسته SEC برای انجام انتخابات” دولت شهری وزیر Botsa Qglaser به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>