آندرا دولت انجام ‘false’ COVID-19 آزمون در مخالفت رهبران حزب می گوید Chandrababu Naidu

Telegu Desam رئیس حزب N Chandrababu Naidu متهم حکم YSRCP دولت در آندرا پرادش از انجام “false COVID-19 آزمون” در آن رهبران حزب و ارسال آنها را به نهادی قرنطینه را سیاسی ‘انتقام’.

این توسعه می آید پس از آندرا پرادش دولت مبله یک گزارش که نشان داد که TDP MLC G دیپاک ردی آزمایش COVID-19 مثبت و به او دستور داد به گزارش رسمی قرنطینه بلافاصله.

“AP, دولت, داد, گزارش, گفته است که TDP MLC G دیپاک ردی آزمایش مثبت و اصرار او برای آمدن به صورت رسمی قرنطینه بلافاصله. این ترفند بود که در آن رهبران اپوزیسیون که از کشورهای همسایه,” Naidu در بیانیه ای گفت.

او گفت که دیپاک در حال حاضر تحت SARS-CoV-2 RT-PCR تست در دو محل در Telangana که در آن او آزمایش منفی و اضافه کرد که “چهره زشت” از دولت به ميدان آمد در بودجه جلسه مجمع که در آن COVID-19 آزمايشات انجام شده بر TDP را MLAs و MLCs که با حضور آن است.

پس از اتهام عدم تطابق در دیپاک را COVID-19 نتایج آزمون بین سازمان های دولتی و خصوصی آزمایشگاه در حیدرآباد Naidu خواستار پاسخ از رهبران حزب حاکم. او همچنین به دنبال یک توضیح که چرا TDP MLC فرستاده شده بود به قرنطینه قبل از او آزمایش مثبت برای COVID-19.

“دیپاک ردی مثال می اندازد تا شک و تردید که آیا YSRCP رژیم با استفاده از COVID-19 آزمون برای گرفتن انتقام سیاسی. آن را ارزان تاکتیک در بخشی از دولت نه به ذکر است که آزمون آنها انجام شده بر روی او” Naidu گفت.

او در ادامه دولت را متهم به نشان دادن ‘سهل انگاری’ آن را به عنوان آشکار از فساد اتهام کلاهبرداری در COVID تست کیت های خرید و همچنین در خرید الکی پودر سفید کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de