Anand Mahindra انجام ‘رورشاخ آزمون’ در توییتر و, عجیب و غریب, پاسخ

Anand Mahindra حساب توییتر است که یک درمان برای پیروان خود را. از های الهام بخش داستان های طنز آمیز مطالب Anand Mahindra حساب توییتر است که مانند بهشت است. و بله, چگونه می توانیم خود را فراموش کرده ام معروف WhatsApp تعجب جعبه!

اما در روز دوشنبه 64 ساله تاجر انجام یک “آزمون رورشاخ” در توییتر و خواسته پیروان خود را برای به اشتراک گذاشتن اولین چیزی که به ذهن خود را در دیدن تصویر از لوله و سنگ است. و چه جالب پاسخ او دریافت کرد!

“رورشاخ آزمون ارزیابی شخصیت خود را بر اساس تفسیر خود را از یک جوهر یا مرکب. کسی که این عکس با من اما من حذف به عنوان آن را با آمد چرا که من فکر می کنم که چگونه تفسیر کنیم این است که یک نوع آزمون رورشاخ. آنچه به ذهن خود را هنگامی که شما این را دیدم ؟ (sic)” ماهیندرا نوشت: به عنوان.

بررسی پرینت اینجا…

اگر شما بی اطلاع هستند رورشاخ آزمون استفاده می شود برای تعیین ویژگی های شخصیتی با کمک inkblots با پرسیدن در مورد آنچه آنها را ببینید و یا درک از تصاویری.

آقای ماهیندرا را توییت دریافت بیش از 7000 پاسخ. در حالی که برای کمدین Vir Das تصویر شبیه یک “آناکوندا بیرون آمدن از آن خانه” بازیگر Shruti ست آن را به نام “Jugaad”.

نگاهی به برخی از جالب ترین پاسخ…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de