تجزیه و تحلیل رقابتهای غرب آسیا در offseason تا کنون: خریدهای معاملات و نمرات برای هر تیم

با بسیاری از شرکت نمایندگی رایگان موافقت با شرایط در اینجا یک نمای کلی از آنچه که هر تیم در رقابتهای غرب آسیا انجام داده است تا کنون.

Kansas City Chiefs

Blake Jarwin #89 of the Dallas ...

رونالد مارتینز گتی ایماژ

بلیک Jarwin #89 دالاس کاوبویز است ٬ توسط آنتونیو همیلتون #30 به New York Giants در at&T ورزشگاه در سپتامبر. 08, 2019 در آرلینگتون تگزاس.

بازیکنان اضافه شده: CB آنتونیو همیلتون (غول) و OT مایک Remmers (غول).

بازیکنان دوباره به امضا رسید/انتظار می رود که دوباره امضا: QB چاد Henne DT کریس جونز (حق رای دادن تگ), RB, Damien ویلیامز (گزینه).

بازیکنان از دست رفته: S اردن لوکاس (خرس), CB, کندال فولر (Redskins) د امانوئل Ogbah (دلفین), C Stefen Wisniewski (استیلرز).

بهترین علاوه بر این: Remmers 30 سال کارگر ماهر که در هفتمین NFL تیم به ارمغان می آورد تجربه. او شروع به 14 بازی در سمت راست برای مقابله با غول آخر سال و حداقل 14 بازی در چهار گذشته پنج فصل است.

بزرگترین از دست دادن: برای ثانویه که در معرض بار در طول آن اجرا قهرمانی فصل گذشته فولر بازگشت به واشنگتن (تیمی که در اصل پیش نویس او) به کانزاس سیتی پایین همه کاره اسلات گوشه.

درجه: B- … سوپر جام قهرمان و چهار بار از بخشی قهرمانان انجام داده اند کمی در آژانس به عنوان انتظار می رود با توجه به آنها بسیاری از حقوق بزرگ در حقوق و دستمزد خود را در حال حاضر و باید ذخیره کنید تا برای آنچه می تواند یک دیدار تاریخی برای کارفرمایی پاتریک Mahomes. بازگرداندن جونز که در حال آمدن است خاموش اولین Pro کاسه های هوشمند حرکت می کند.

Denver Broncos

Melvin Gordon (28) of the Los ...

جو آمون دنور پست

Melvin Gordon (28) از لس آنجلس شارژر اجرا می شود با توپ در حالی که تعقیب خواهد پارک (34) از Denver Broncos در طول سه ماهه اول. به Denver Broncos میزبانی لس آنجلس شارژر در Broncos ورزشگاه در مسیر بالا در دنور, کلرادو, روز یکشنبه آذر. 30, 2018.

بازیکنان اضافه شده: CB A. J. Bouye (پلنگ), DL Jurrell کیسی (تیتان), OL گراهام گلاسکو (Lions), RB Melvin Gordon (شارژر) QB جف Driskel (Lions), TE نیک Vannett (استیلرز).

بازیکنان دوباره به امضا رسید/انتظار می رود که دوباره امضا: S جاستین سیمونز (حق رای دادن تگ) NT مایک Purcell (دور دوم مناقصه), OL الیاس ویلکینسون (دور دوم مناقصه), DB د’Vante Bausby, LB جو جونز.

بازیکنان از دست داد: CB کریس هریس جونیور (شارژر) S خواهد پارک (Eagles), OL کانر مک گاورن (جت) QB جو Flacco (برش) FB اندی Janovich (معامله به Browns), OL ران Leary (گزینه کاهش یافته است).

بهترین علاوه بر این: با هر دو درک ولف و شلبی هریس بعید است به بازگشت به دنور (رایگان عوامل هنوز به ثبت نام در جای دیگر) کیسی با دوام پنج بار نرم افزار کاسه بلافاصله سواحل تا جلو دفاعی.

بزرگترین از دست دادن: McGovern خروج به جت در رایگان آژانس برگ Broncos با قابل توجه خالی در مرکز گلاسکو است که انتظار می رود به بازی گارد. آن را در حال حاضر موقعیت این تیم باید آدرس این offseason.

درجه: B … گلاسکو باید قابل اعتماد و همه کاره علاوه بر این برای کمک به محافظت از درو قفل. کیسی به دست آورد برای یک هفتم-دور در انتخاب چه بود و اساسا حقوق و دستمزد dump for Tennessee. نگه داشتن سیمونز در خانه بزرگ Bouye, گام اول برای تحکیم cornerback موقعیت و اگر گوردون می تواند به سالم ماندن او می شود قابل دوام dual-تهدید مکمل در کنار فیلیپ لیندسی.

لاس وگاس Raiders

Marcus Mariota (8) of the Tennessee ...

هارون Ontiveroz دنور پست

مارکوس Mariota (8) از تنسی تیتان در انتظار ضربه محکم و ناگهانی در برابر Denver Broncos در طول سه ماهه اول در روز یکشنبه, اکتبر. 13, 2019.

بازیکنان اضافه شده: QB مارکوس Mariota (تیتان), TE, Jason ویتن (کابوی ها), LB Cory لیتلتون (قوچ) د Carl Nassib (Buccaneers), LB نیک Kwiatkoski (خرس), OL اریک کش (Browns), S جف هیت (کابوی ها) CB الی اپل (پرستاران) DT Maliek کالینز (کابوی ها) WR نلسون Agholor (عقاب).

بازیکنان دوباره به امضا رسید/انتظار می رود که دوباره امضا: LB نیکلاس فردا (دور دوم مناقصه ها و مزایده)

بازیکنان از دست رفته: S کارل جوزف (Browns), LB طاهر وایتهد (پلنگ)

بهترین علاوه بر این: Littleton, 26, یک نرم افزار کاسه با قوچ در سال 2018 و پس از آن ارسال شده حرفه ای-بالا 134 پردازد در فصل گذشته. او به ساحل اظهارات اجرای دفاع بود که در حال حاضر بالای 10 واحد در رده که در فصل گذشته علاوه بر آوردن پوشش سر در هر دو منطقه و طرح.

بزرگترین از دست دادن: قابل اعتماد وایتهد آغاز شده و تمام 16 بازی برای این اظهارات در خارج linebacker فصل گذشته جمع 108 پردازد و شروع هر بازی در هر سه فصل گذشته (2017 در دیترویت).

درجه: C+ … بسیاری از خریدهای لزوما برابر قوی offseason. آیا Mariota می تواند چالش درک Carr برای شروع کار ویتن به مقدار باقی مانده در مخزن در سن 38 یا Agholor می تواند بیشتر سازگار هستند علامت سوال.

لس آنجلس شارژر

Denver Broncos cornerback Chris Harris Jr. ...

اریک Lutzens دنور پست

Denver Broncos cornerback کریس هریس جونیور (25) اجرا می شود در این زمینه قبل از شروع بازی در روز یکشنبه, دسامبر. 29, 2019 در زمینه توانمند سازی در مسیر بالا. به Denver Broncos میزبانی Oakland Raiders برای بازی.

بازیکنان اضافه شده: OT Bryan Bulaga (هکرها), CB, Chris Harris جونیور (Broncos) DT Linval یوسف (وایکینگ ها), G Trai ترنر (Panthers از طریق تجارت).

بازیکنان دوباره به امضا رسید/انتظار می رود که دوباره امضا: TE شکارچی هنری (حق رای دادن تگ), RB, Austin Ekeler. LB Denzel Perryman

بازیکنان از دست داد: QB فیلیپ رودخانه (کلت), لیتر, راسل Okung (معامله به Panthers), RB Melvin Gordon (Broncos), LB توماس دیویس (Redskins), FB درک وات (استیلرز), LB Jatavis قهوه ای (عقاب) S Adrian فیلیپس (میهن پرستان) CB Jaylen واتکینز (تگزاسی).

بهترین علاوه بر این: Bulaga امضا سه سال $30 میلیون معامله و جانبازان مقابله با باید ثبات را به شارژر خط. همان را می توان گفت برای Turner یک نگهبان بود که به دست آورد در Okung تجارت است.

بزرگترین از دست دادن: پس از گذراندن تمام 16 سال فعالیت حرفه ای با شارژر رودخانه های امضا شده با ایندیاناپولیس در یک سال مقابله با 25 میلیون دلار تضمین شده است. آن برگ لس آنجلس به تعجب می کنم اگر کهنه Tyrod تیلور در سال گذشته پشتیبان و کارفرمایی می تواند رسیدگی به شروع کار است.

درجه: C- … پس از اتمام آخرین در این بخش در سال 2019 این شارژر هنوز هم بسیاری از علامت سوال به عنوان پیش نویس است. اگر چه هریس بود زرق و برق دار کسب و باید افزایش ثانویه است که در حال حاضر بالای پنج واحد در NFL توسط متری در هر بازی در سال 2019 این شارژر که بسیاری از حفره ها را پر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im