تجزیه و تحلیل: آیا شبکه های قدرت شکست در مارس 5, 9 ساعت به دلیل پایین بودن تقاضا ؟ در اینجا حقیقت

نخست وزیر نارندرا مودی در صبح روز جمعه از مردم خواست تا با خاموش کردن چراغ ها به مدت 9 دقیقه در ساعت 9 شب در این یکشنبه و سوزاندن یک شمع و چراغ قوه و یا خاکی لامپ. او در یک پیام ویدئویی به ملت.

پس از پیام شایعات انجام شده است دور در رسانه های اجتماعی است که شبکه های قدرت ممکن است شکست بخورند به دلیل کاهش ناگهانی در تقاضا. از طریق این مقاله ما سعی خواهد کرد به پاک کردن هر گونه شک و تردید در مورد آن است.

در هند قدرت سیستم عملیات شرکت با مسئولیت محدود (POSOCO) است که ملی بار فرستا دن مرکز عمل ملی برق شبکه و طول می کشد مراقبت از زمان واقعی مدیریت. برق می رسد خانه ما از ملی بار اعزام مرکز منطقه ای و دولت بار اعزام ،

داده ها از وزارت نیرو نشان می دهد که اوج قدرت تقاضا برای برق است که در حال حاضر در اطراف 1,25,817 مگاوات (MW) در سراسر کشور (با توجه به داده ها از 2 آوریل سال 2020).

شبکه کارشناسان گفته اند که زمانی که چراغ ها را می توان خاموش برای ده دقیقه در مارس 5, این تقاضا می تواند پایین آمدن از 90 هزار مگاوات به 1 لاخ مگاوات است. است که مصرف خواهد بود 25 تا 35 هزار مگاوات کمتر که در آن زمان.

این روزها با توجه به این مستند ساعت اوج تقاضا در سراسر کشور است که 43 هزار مگاوات کمتر از سال قبل است. در همان زمان در سال گذشته آن را در مورد 1,68,500 مگاوات است.

در چنین شرایطی مردم سوال مطرح شده در رسانه های اجتماعی که در مارس 5, شبکه, عملیات ممکن است شکست بخورند به دلیل کاهش ناگهانی در تقاضا.

در این زمینه مقامات وزارت برق روشن کرده اند که این شبکه را نمی خواهد تحت تاثیر قرار در 9 دقیقه مدت نه نیروگاه تعطیل. آن است که در حال گسترش است که در شبکه بسته خواهد شد که اشتباه است.

شبکه کارشناسان همچنین گفت که غیر از چراغ خانه, بسیاری از وسایل در خانه باقی خواهد ماند و عملیاتی در این 9 دقیقه به هر حال. شبکه را تنظیم تقاضای برق خود را در همان راه آنها را هنگامی که مردم در خاموش کردن نور به هنگام خواب در شب. که کم مصرف و تقاضا است و بر این اساس تنظیم.

حتی اگر ناگهانی بار است که overconsumption و یا آن را به طور ناگهانی کاهش می یابد, آن است که به ندرت یک ماده از نگرانی بیش از حد زمانی که آن را خود به خودی است. اغلب ما می دانیم که چقدر بار اتفاق می افتد درست مثل 9 دقیقه چیزی است نیز در اینجا شناخته شده است. در چنین شرایطی خطوط شبکه آماده خواهد شد برای بار پایین. این است همان بار است که معمولا در 4 در شب یعنی حدود 90 هزار مگاوات است. پس چه اتفاقی می افتد در 4 ساعت خواهد بود و در 9 ساعت در شب در مارس 5, این بدان معناست که قدرت گیاهان و یا شبکه با شکست مواجه خواهد شد. از این رو شایعات نباید نادیده گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net