نامه ای سرگشاده به (سفید) مردان در فرودگاه دستشویی که حاضر به شستن دست های خود را


عکس: شاتر

هی تاد. آن است که تاد درست است ؟ چگونه من می دانم که نام شما ؟ خوش شانس حدس می زنم من حدس می زنم. به هر حال من می دانم که شما در عجله هستید. ما در دروازه و پرواز خود را به آستین تخته در 22 دقیقه از دروازه E و شارلوت داگلاس فرودگاه بین المللی خودسرانه و بی ارزش عظیم بنابراین من نگه داشتن این کوتاه است.

همچنین این کیف شما بسیار لعنتی پرواز. این یک TUMI, راست? من شده فکر کردن در مورد گرفتن یکی از آن اما این است که فکر می کردم همیشه می آید در حالی که من در حال حاضر در فرودگاه و خرید یک کیسه خالی فقط به پس زدن دهنه اسب آن را با بقیه کیسه های خود را احساس می کند تقلیل. به علاوه من سعی کرده ام بسته و به آرامی به عنوان امکان پذیر است. آن را تقریبا مانند یک بازی به من در حال حاضر ببینید که چگونه… گه بد من; من شما را فراموش کرده بودند در عجله.

تبلیغات

به هر حال تاد من مرد. من می دانم که تمام “مصنوعی خلبان ازجان گذشته ژاپنی” چیزی که جنبه ضروری آمریکایی سفید maleness. زندگی خود را نمی دهد شما به اندازه کافی لرزش بنابراین شما باید برای ساخت آنها را به احساس زنده است. این است که چرا شما اختراع چیزهایی مانند “غواصی کلیف” و “پرواز روح” و من آن را دریافت کنید! مشکل این است که من نمی گذاری که حساسیت—که معمولا یک مشکل نیست در همه. شما jollies در حالی که با طناب از ارتفاع پریدن و من مال من هنگامی که تقاضا برای وام های بانکی.

اما این مسئله می شود زمانی که شما میل به بی دقتی تحت تاثیر قرار زندگی من به همین دلیل است که من شما نیاز به شروع به شستن خود لعنتی دست در دستشویی. من اهمیتی نمی دهند اگر شما نمی مراقبت در مورد جوانه مردی Gras اتفاق می افتد در هر فرودگاه و در دست های خود را در حال حاضر, اما هنگامی که شما را 10 دقیقه کمپرسی و فقط ترک بدون به اندازه یک چلپ چلوپ از صابون چرا یک انگشت شست ما باید به اشتراک گذاشته شده مشکل است. و آن مشکل این است که شما.

تاد, شما می دانید, من نفرت را به این مسابقه چیزی. من واقعا! من حتی اجازه می دهد که بسیاری از مردان سفید پوست انجام حداقل یک لخت حداقل شستن دست. این درست است که مردانی که نمی شستشو در همه بدون استثنا ها همیشه سفید است. همیشه. و من می دانم که ما (مردان سیاه و سفید) نیست کامل. منظورم توپاک که مرده برای 25 سال و ما هنوز تظاهر به لذت بردن از Hennessy. (کسی ما را متوقف کند!) همچنین شما در حال ظاهرا قرار است برای شستن دست های خود را به اندازه کافی بلند به خواندن “تولدت مبارک” دو بار. و همچنین گاهی اوقات ترین شما از من کر به “Marvins Room.” ما همه در همان اتاق بزرگ! چه اتاق شما بپرسم ؟ این اتاق را برای بهبود.

به هر حال من می دانم که شما باید اجرا, بنابراین من به شما اجازه رفتن. اما فقط به من قول بده که شما در نظر بگیرید برخی از صابون از آب و برخی از اصطکاک است. نه از شما درخواست رای برای آن و یا آن را به خانه با شما. فقط آن را در نظر بگیرید. برای من است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>