خرید رپورتاژ

آنلاین (بالا)درجه – سبک زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 08:51 IST | Jaison Lewis | بمبئی

بسیاری از دوره های بسیاری از آکادمی. چه چیزی شما ورود به? در اینجا یک راهنمای دستی برای اضافه کردن یک مهارت جدید به رزومه کاری خود را در این سال

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

این ممکن است به خوبی به عصر طلایی یادگیری است. اگر شما همیشه می خواستم به انتخاب کنید تا یک مهارت جدید بیاموزید, جدید, حرفه و یا فقط به دنبال یک سرگرمی از آن است که همه در خارج وجود دارد. بسیاری از این سایت ها استفاده از فیلم برای آموزش, شامل برخی از دروس پایه و چند تمرین برای تست آنچه شما آموخته ام. گران نیست یا, و در برخی موارد حتی ممکن است رایگان. به طوری که یکی از شما باید انتخاب کنید? در اینجا یک لیست برای کمک به شما از طریق درهم و برهمی.

UdacityUdacity است بیش از حد متمرکز بر تکنولوژی موضوعات اعم از آموزش به عنوان یک تحلیلگر داده های به چیزی به عنوان ساده به عنوان پیش نویس کامل نامه. در حالی که ساده تر دوره های رایگان در این سایت هر چیزی ارائه یک میکرو درجه و یا با برخی از بالقوه به شما یک کار را به شما هزینه. بر خلاف دوره های آموزشی در EdX و Coursera اکثر دوره های سایت هستند یا اسپانسر شده از طرف یک شرکت یا ویژگی معلمان استخدام Udacity خود را.

WikiHowمانند Udemy, ویکیچگونه مردم محور آموزش و پرورش پلت فرم. اما به جای تمرکز تنها بر دانشگاهیان و تخصص آنها به شما گفتن که چگونه به انجام تقریبا هر چیزی در زیر آفتاب. می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به رنگ دیوار خود را و یا تعمیر خراشیدگی در ماشین خود و یا شروع یک باغ سبزی? شانس هستند ویکیچگونه در حال حاضر گام به گام توسط راهنمای قدم به آن است. برای اینکه چیزها حتی شیرین تر سایت بیشتر ویژگی های محتوای رایگان.

Open Cultureباز فرهنگ curates رایگان منابع آموزشی مانند دوره های درسی و کتاب های صوتی. سایت خود را در لیست اخبار تحقیق و دیگر چیزهای جالب از سراسر جهان که یک آکادمیک تمایل فرد ممکن است به درک. این سایت نیز گرفته می شود تلاش برای لیست اعتبار شما خواهد کسب درآمد در پایان هر دوره.

Code.orgاگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به برنامه وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در دسترس در تمام سایت های ذکر شده در اینجا. Code.org برنامه نویسی در دسترس به خصوص برای کودکان است. این دوره های ذکر شده با توجه به گروه سنی با برخی حتی برای بچه ها که نمی تواند بخواند است. در حالی که این است که عمدتا به معنای برای کودکان وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای بزرگسالان تازه کار برای یادگیری اصول اولیه نیز هست.

EdXEdX متخصص در ارائه دوره های آموزشی است که می تواند وسیع ترین حیطه مردم تقریبا هر چیزی. سایت ایجاد شد و توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) و دانشگاه هاروارد در سال 2012. این است که عمدتا دانشگاهی رانده شده و چندین دوره اسپانسر شده از طرف دانشگاه های معروف از جمله خود ما بمبی پوی. بهترین بخش این است که اکثر دوره ها در سایت رایگان می باشد; شما تنها به پرداخت اگر شما می خواهید یک گواهی نامه.

UdemyUdemy است که مانند یک بازار برای آموزش بسیاری از مطالب در سایت ارسال شده است توسط افرادی که متخصص در یک زمینه خاص. که گفت: انتخاب موضوع حرکت راه گذشته معمول کسب و کار, تکنولوژی و علوم مرتبط با موضوعات مانند آموزش و پرورش طراحی و موسیقی است. اکثر دوره های بررسی قبلی شرکت کنندگان بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله ممکن است. چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که هرگز به پرداخت قیمت کامل در Udemy. همیشه سعی کنید و پیدا کردن یک معامله که هزینه ها به طور قابل توجهی ارزان تر است.

Khan Academyآکادمی خان است که زاییده افکار از سلمان خان (و نه بازیگر) و آغاز شده بود در سال 2008 به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. آن را به تولید فیلم کوتاه است که سعی کنید برای تدریس یک موضوع بود و آن, ریاضی, علوم و یا حتی دستور زبان انگلیسی در حداقل استرس زا راه ممکن است. این سایت با تمرکز بسیاری بر روی مسائل شما را در مدرسه یاد بگیرند. این درس آمده با پیشرفت ردیابی آزمون و نرم افزار تلفن همراه برای دسترسی به آن همه است. این سایت همچنین دارای پشتیبانی از زبان های متعدد.

TED Edتد اد است که یک شاخه از مذاکرات TED و سایت است که عمدتا پر از جالب فیلم آموزشی. اکثر ویدئوها تمرکز علمی و موضوعات پژوهشی توضیح یک تو رفتگی در دیوار موضوع در کمتر از شش دقیقه. این یک راه سرگرم کننده برای یادگیری اگر شما می خواهید به مرور از طریق افراد و یا شما می خواهید به استفاده از این به عنوان یک دستیار به یاد داشته باشید چیزی است که شما ممکن است مورد مطالعه قرار گرفته اند ،

Coursera Coursera نیز آغاز شده و در سال 2012 توسط برخی از استادان دانشگاه استنفورد. مفهوم شبیه به EdX با بسیاری از دوره های که شما می توانید سعی کنید به صورت رایگان. Coursera متفاوت از EdX در آن شما می توانید کسب درآمد حلال درجه با تکمیل برخی از دوره های آنلاین. شما باید به چنگال یک مقدار قابل توجهی از پول برای انجام کار رشته, قیمت شروع از $330 (‘23,500) اعتبار و شما نیاز به تکمیل حدود 120 واحد.

کنگره جهانی موبایل لغو شد

Mobile World Congress cancelled

سازمان جهانی موبایل بزرگترین نمایشگاه فن آوری را لغو سالانه کنگره جهانی موبایل به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت بیش از شیوع ویروس در چین است. نشان می دهد در اصل انتظار می رود به منظور جلب بیش از یک لاخ بازدید کنندگان از حدود 200 کشور از جمله 5,000-6,000 از چین است. تصمیم به قراضه فوریه 24-27 رویداد در بارسلونا گرفته شد و پس از ده ها تن از شرکت های فن آوری و حامل های بی سیم کاهش یافته است بیش از COVID-19 ویروس از جمله شرکت های بزرگ مانند اریکسون و نوکیا و سونی و آمازون اینتل و ال جی. شرکت های ذکر شده نگرانی برای ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان است.

2 میلیارد دلار در واتساپ

2 billion on Whatsapp

واتساپ اعلام کرد در یک blogpost که آن را در حال حاضر بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان. از Facebook متعلق به پلت فرم همچنین تصریح کرد: تعهد خود را نسبت به پایان به پایان رمزگذاری که با توجه به آنها بسیار مهم است برای کاربر ایمنی و حفظ حریم خصوصی. همان رمزگذاری شده است زهر برخی از دولت ها است. هند واتساپ بزرگترین بازار با بیش از 400 میلیون کاربر.

PUBG به تیم deathmatch در به روز رسانی جدید

PUBG to get team deathmatch in new update

این PUBG آینده 6.2 به روز رسانی خواهد شد از ویژگی های یک حالت بازی که در آن توسعه دهندگان برنامه به چرخش های مختلف حالت های جدید. حالت بازی را برای اولین بار از ویژگی های جدید تیم Deathmatch حالت با 8vs8 بازیکن deathmatches است که برگزار خواهد شد در هفت مکان در سراسر چهار نقشه. تیم اول به 50 کشته و یا بالاترین کشته را در 10 دقیقه در هر دور برنده آن دور. شما باید برای برنده شدن در دو راند را به نفع خود بازی.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de