جزیره فرار در زمان بیماری همه گیر


Maxin’ relaxin’ all cool

Maxin relaxin’ همه سرد
تصویر: جو Jurado

بنابراین گه نوع دیوانه در حال حاضر. بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. کسانی از ما که به اندازه کافی خوش شانس به بیمار در حال صرف اکثریت از زمان ما در خانه های جدا شده از مردم ما در مورد مراقبت. در چنین زمان تلاش بعید چراغ شادی پدید آمده با Animal Crossing: New Horizons.

برای کسانی که بی اطلاع عبور حیوانات است و در حال اجرا سری بازی های ویدئویی است که در آن شما به روستایی می رسند در یک شهر جدید پر از حیوانات شایان ستایش. بازی منحصر به فرد است که در بازی با ساعت و تقویم منعکس کننده دنیای واقعی تا روز و تغییر فصول در زمان واقعی است. پس از گرفتن وام مسکن از راکون فروشنده تام گوشه شما اساسا چپ به دستگاه های خود را.

تبلیغات

این بازی یک شبیه ساز زندگی است که تصور یک جهان که در آن جمع لایحه باید یک مقدار باور نکردنی از سرما. تام گوشه می خواهد پول خود را اما او نمی فشار دادن به شما در مورد آن. شما می توانید آن را به او را هنگامی که شما آن را به او.

Tom Nook, Chillest Landlord

تام گوشه Chillest صاحبخانه
تصویر: جو Jurado

در این میان تمرکز بر هدف قرار دادن آن را با شایستگی خود را ، رفتن به ماهیگیری و یا جمع آوری فسیل برای خود جزیره موزه. طراحی بی عیب و نقص ترین گهواره. در واقع شما انجام دهد. افق های جدید گسترش می یابد تمرکز خود را اجازه می دهد تا شما را به طراحی یک جزیره است. در حال حاضر من جزیره بسیار جدی است. من خانه من شروع به کار در یک فروشگاه و قرار دادن این موزه است. من را از یک فرد سیگاری در مقابل خانه من در مورد خدمه می خواهد به یک cookout. این یک کار در حال پیشرفت اما من کار در حال پیشرفت است.

من مدت طولانی است که یک unapologetic عبور حیوانات استن. پسر خود را قبل از دستور limited edition عبور حیوانات سوئیچ دوم آن زندگی می کنند رفت. من تقلا که در جزیره زندگی است. آنs کندتر و محیط صلح آمیز آن را خوب و متعادل به اکشن, مبارزه با بازیها و آر پی جی (roleplaying بازی) را تشکیل می دهند که من بازی رژیم غذایی. عبور از حیوانات به طور معمول به عنوان یک مکمل بازی برای من چیزی است که من می خواهم بازی بین بازی یا به خودم احساس بهتری پس از گرفتن مستقیم stomped بازی مبارزه با بازی های آنلاین.

تبلیغات

من فکر نمی کنم آن را یک بیماری همه گیر آن را به اتفاق می افتد اما عبور از حیوانات در حال حاضر تبدیل به اصلی بازی.

Searching for Oarfish

جستجو برای Oarfish
تصویر: جو Jurado

تبلیغات

که آهسته سرعت و محیط صلح آمیز قبلا ذکر شد ارائه شده ارزشمند زمان نزول این چند روز گذشته. من نفرت ماهیگیری در زندگی واقعی اما حیوانات عبور کرده است من فکر کردم که من این Bassmaster. من می دانم که هیچ چیزی در مورد طراحی داخلی اما لعنت اگر من احساس نمی مانند فرانک لوید رایت هر وقت من تنظیم مجدد مبلمان من. این بازی تمرکز بر روی فقط انجام گه طبیعی بوده امداد با توجه به این که چیزهایی که قطعا طبیعی نیست در حال حاضر. شایان ستایش سبک هنر موسیقی آرام بخش و هسته سیستم تمام ترکیب برای ایجاد تقریبا هیپنوتیزم اثر است که اجازه می دهد تا شما را به فقط از دست رفته در جهان است.

این بازی نیز تبدیل به یک پیوند ساز و میان من و دوستان من است. ما نمی توانیم جسمی اویختن در حال حاضر به دلایل آشکار اما ما شده ایم از دیدن هر یک از دیگر جزایر منابع به اشتراک گذاری و به روز رسانی هر یک از دیگر با ما موفقیت است. یکی از دوستان من که من نمی خواهد نام, حال ما مرده که او فکر او می تواند گیاه درخت با دفن یک شعبه دارد. این بازی به ما داده است یک راه برای به اشتراک گذاشتن تجربه با هم و مهمتر از همه ادامه به کباب گه از دوستان ما برای اینکه یک dumbass. به طور جدی پسر من مانند آنچه علم شد شما با استفاده از ؟

تبلیغات

Real Lumberjack Hours

واقعی چوب ساعت
تصویر: جو Jurado

بازی های ویدئویی اغلب ارائه یک فرار برای کسانی که بازی آنها را. آیا این تفکر شما baddest در میدان جنگ در ندای وظیفهتبدیل شدن به یک صالح avenger در Persona 5 و یا فقط در تلاش برای از نو خلق کردن گرما در GTA آنلاین بازی اجازه می دهد تا شما را به زندگی می کنند هر چه فانتزی شما می خواهم. در حال حاضر Animal Crossing: New Horizons فراهم می کند یک فانتزی بر اساس دنیوی است. اگر شما یک سوئیچ و توانایی پلیس در آن شما باید به بازی بروید. شما ممکن است دریابید که این فانتزی را ارائه دقیق یکی از شما نیاز دارید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im