بینش به P/M (متالورژی پودر) صنعت پست COVID-19

بینش به P/M (متالورژی پودر) صنعت پست COVID-19 – شیوه زندگی

انتشار: Jun 02, 2020, 12:10 IST | همکاری محتوا | بمبئی

به هند همراه با بقیه جهان به نظر می رسد برای تعیین راه برای مقابله با این بیماری همه گیر برخی از عناصر کلیدی است که تعیین خواهد کرد راه رو به جلو خواهد بود و مردم تقاضای بازار عرضه پول (نقدینگی).

در این منحصر به فرد و اولین از نوع خود وضعیت پس از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 از آن است که یک زنگ خطری از طبیعت با حدود 2 لاخ کارخانه در هند در حال خاموش کردن با حداقل 5 میلیارد-مرد روز از دست داد تا در حال حاضر.

به هند همراه با بقیه جهان به نظر می رسد برای تعیین راه برای مقابله با این بیماری همه گیر برخی از عناصر کلیدی است که تعیین خواهد کرد راه رو به جلو خواهد بود و مردم تقاضای بازار عرضه پول (نقدینگی).

به عنوان هند حرکت به سوی ذات واقعی swadeshi تغییر و تمرکز خواهد شد قطعا در “را در هند” که هجوم سرمایه به عنوان شرکت تغییر پایه از چین است.

برای هند تولید کنندگان که تا کنون شده است به شدت وابسته به چین مانند سایر نقاط جهان خود کفایی و بومی سازی خواهد بود که سرود جدید برای پایداری.

با یک جنبش محدود از مردم, کار, کالا, حمل و نقل در هند و سراسر جهان, تکنولوژی بیش از حد باید محدودیت های خود را دارد و هر راه اندازی بدون جایگزین عرضه خواهد شد و در صورت گسترده قطعی با توجه به مانعی در زنجیره تامین, اگر چه طرح های دولت مانند 20L کرور بسته برای احیای اقتصاد کمک خواهد کرد درایو محلی سازی.

این امر می تواند مربوط به نگاه یکی از کمتر شناخته شده اما بسیار مهم و جالب تکنولوژی محور بخش در کشور ما P/M (PowderMetallurgy) بخش.

متالورژی پودر (در کوتاه P/M) یک هنر است این علم در ساخت قطعات فلزی از مربوطه تشکیل دهنده پودر فلزات. این فلز تولید پودر فشرده شده و متخلخل (پخش و باند) را به مورد نیاز اجزای ماشین به نام قطعات متخلخل.

متالورژی پودر است تقسیم به دو گروه عمده قطعات یک; تولید پودر فلزات آهنی و فلزات غیر آهنی و آلیاژهای آنها و دیگر; استفاده از پودر به قطعات.

80 درصد از پودر فلز مورد استفاده در P/M صنعت آهن مبتنی بر پودر در حالی که 20 درصد هستند و غیر آهنی.

تقریبا یک میلیون تن از پودر آهن استفاده می شود در سراسر جهان در هر سال است. حدود 90 درصد از این مقدار استفاده می شود در تولید متخلخل قطعات و 75% – 80% متخلخل قطعات مورد استفاده در صنعت خودرو است. بقیه را می توان در لوازم کسب و کار ماشین و دوچرخه و ابزار دست و دیگر ادوات ساخته شده در اعداد بزرگ است.

تاریخچه آهن اسفنجی پودر در هند می رود به بازگشت به 350 A. D شواهدی که دیده می شود در آهن ستون در دهلی نو.

اما آن را در سال 1911 که Hoganas A. B. سوئد دوباره اختراع فرآیند ساخت آهن اسفنجی توسط یک ماده شیمیایی کاهش روند استفاده از مگنتیت سنگ آهن به ذوب مواد خام. در سال 1931 روند تکامل به سمت تولید آهن اسفنجی پودر با به کارگیری دو مرحله کاهش.

در حالی که HOGANAS سوئد دارای بزرگترین سهم بازار آهن اسفنجی پودر بقیه بازیکنان جهانی به عنوان کبک & کوبه را ATOMISED & کاهش نمرات شرکت های چینی فروش ترکیبی از این در هند اما کیفیت آنها باقی مانده است متناقض.

هند تنها بستگی به واردات آهن پودر استفاده می شود که به طور گسترده برای اجزای مورد نیاز برای بخش خودرو همراه با جوش و برش قطعات ساختاری است. با توجه به این وضعیت بی سابقه ای آن تبدیل شده است بسیار لازم است مستقل باشد و شروع تولید در هند.

در اینجا ما می خواهم به تلاشی که این آهن پودر و یا هر گونه دیگر غیر آهنی را می توان تولید شده در هند بدون هیچ گونه فن آوری واردات و یا کمک.

یک روز در سال 1982 افسانه ای در اواخر Dr Henry H. Hausnerبین المللی اقتدار و پدر متالورژی پودر و گفت: مربی ما آقای S. Mohanty, “اصول متالورژی پودر یک بازی از اندازه و شکل ذرات پودر و هنر است از آن کلاس”.

برای آقای S. Mohanty پژوهشگر و مخترع در این تکنولوژی آن بوده است یک سفر طولانی از بیش از چهار دهه از تلاش های مداوم از پیشگام تحقیقات کاربردی که منجر به توسعه این فن آوری است. آن را ادامه می دهد حتی در این روز با بسیاری اختصاصی کار می کند که برخی از آنها که در حال اختراع ک هندی اختراعات nos. 154181, 168601, 171892 & 18635.

شرکت ما Involute پودر فلزات (IMPT)که قبلا S Mohanty &Co. شده است ابزاری در راه اندازی بسیاری از پودر فلز صنایع در هند برای تولید مس و برنز و قلع و رقیق برنز و دیگر آلیاژ پودر.

‘جالب اینجاست که حتی بعد از اینکه تنها ارائه دهنده فن آوری در جهان برای تولید آهن اسفنجی پودر با کاهش روند غیر از Hoganas هند هنوز نشدم پشت به طور قابل توجهی در راه اندازی یک مرکز تولید است که می تواند ایستادن در همتراز با استانداردهای جهانی و شکستن انحصار از پودر آهن غول پیکر جهان است.’

یک بومی فرایند برای تولید آهن اسفنجی پودر شده و توسعه یافته توسط مغبون S. Mohanty و شرکت ثبت شده تحت حق ثبت اختراع ندارد. 154181. این فرایند شامل دو مرحله کاهش آهن آسیاب مقیاس به جای مگنتیت. این روند همچنان منحصر به فرد به عنوان دیگر کاهش روند توسعه داده شده است تا کنون و نه می تواند یک نمونه اولیه از Hoeganaes روند اجرا شود در هر نقطه در جهان است. در عین حال یکی دیگر از اول Involute فلزی Powdershas توسعه یافته بالا تراکم پذیری پودر آهن توسط همان دو مرحله کاهش از آسیاب مقیاس (ر. ک ثبت اختراع ندارد.171292).

برخی از برنامه های کاربردی از پودر آهن
• بلبرینگ شونده
• قطعات با هندسه پیچیده که در آن بالا سبز قدرت ضروری است.
• کمک فنر قطعات
• چگالی بالا P/M ساختاری قطعات
• چنگال و قرقره
• لنت ترمز و لنت ترمز
• نرم آهنربا برنامه های کاربردی
• الکترودهای جوشکاری
• برش فلز & لنجرنج

هند صنعت خودرو در جهان است چهارمین و انتظار می رود برای رسیدن به حدود 18 تریلیون روپیه (US$ 251.4-282.8 میلیارد دلار) توسط 2026.

در حالی که دو چرخ صنعت مصرف تقریبا. 90,000 تن از پودر فلز در هر سال

چهار چرخ صنعت مصرف حدود 75000 تن در سال. بنابراین حتی اگر کل مصرف آهن اسفنجی پودر در هند است که حدود 132000 تن/سال ما هنوز برای پاسخگویی به تقاضای بازار است.

اشکال از نداشتن بومی کارخانه های تولید پودر فلزات و حاصل وابستگی به واردات باعث می شود برای پیشنهاد گران و داراي بازار رقابت است.

پیش بینی یک آینده که در آن جهان اقتصادی و تکنولوژیکی شرایط را تغییر دهد پس COVID راه اندازی اسیر گیاهان برای خانه مصرف و مستقل امکانات تولید کمک خواهد کرد که تهیه کردن به خواسته های هند و بازارهای آسیایی است که به سرعت در حال رشد.

با تاکید بر ایجاد در هند ابتکار & ATMANIRBHAR بهارات ما محترم نخست وزیر دولت هند خواهد incentivise صنعت و کاربران نهایی برای بومی فرآیندها و پروژه های نوآورانه.

ابتکار توسط محلی های غول پیکر و یا شروع به رفتن برای یک بومی فرآیند ساخت پودر آهن خواهد یک راه طولانی در نظر گرفتن هند به سمت یک بازی تعویض برای صنعت متالورژی پودر و یک رهبر بازار در این زمینه است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>