مصاحبه اختصاصی با کاشی که Tyrese پیشنهاد باید پرتاب


Vector marble seamless pattern with golden geometric diagonal lines, left; Tyrese Gibson speaks onstage during Universal Pictures Presents The Road To F9 Concert and Trailer Drop on January 31, 2020 in Miami, Florida.

وکتور سنگ مرمر الگوی بدون درز با طلایی هندسی خطوط مورب, چپ; Tyrese Gibson صحبت می کند روی صحنه در طول Universal Pictures ارائه راه F9 کنسرت و تریلر رها در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در میامی فلوریدا.
عکس: شاتر , تئو Wargo (گتی ایماژ به صورت Universal Pictures)

به عنوان ما به دنده تا برای مسابقه برگشت از تدی رایلی “Verzuz” Babyface دوشنبه شب در پاسخ به ناموفق آخر هفته نشان می دهد, سرگرمی, نویسنده Tonja رنه Stidhum به ثمر رساند یک مصاحبه اختصاصی با یکی از ستاره از شب گذشته: واقعی کاشی های اشاره شده در Tyrese را درخواست مهیجی به “پرتاب در کاشی.”

تبلیغات

صبح به خیر ممنون از دیدار

در واقع شما می توانید کفش خود را قبل از ورود به? من می خواهم برای جلوگیری از ترمز.

تبلیغات

آه آه چیز مطمئن است. شما واقعا نمی توانید یک موم کار شما ؟ من نمی خواهم به لغزش.

نه در همه, که غیر ضروری کار در حال حاضر. لطفا خودتان را راحت.

با تشکر.

شما در حال خوش آمدید. من فکر کردم مایکل هریوت می کند و این ، من به عنوان خوانده شده اخیر خود با یکی که سلطنتی ببر.

تبلیغات

آه من فقط پر کردن در لحظه. Wypipologists تمایل به اشغال در امریکا است.

درست است. من می دانم که مردم سفید هست. آنها عشق من فوق العاده سخت به Pinterest.

Mmmhmm. پس بیایید حق را به آن! همانطور که می دانید, Tyrese به تازگی به اشتراک گذاشته احساسات طرفداران تماشای کمتر-از-ستارگان کیفیت صدا در طول تدی رایلی و Babyface را Instagram Live نبرد اما تصمیم گرفت برای بیان چنین با گفتن “پرتاب در کاشی” به جای صحیح عبارت “پرتاب در حوله.” افکار خود را بر روی این ؟

تبلیغات

اول من همراه با افسار بازی عموزادهکه بسیار شبیه به مستثنی از این روایت. بسیار بر خلاف terrycloth حمام و لوازم جانبی ما در واقع بسیار شکننده است و نمی خواهم به اطراف پرتاب در یک ضرب المثلی حلقه بوکس یا هر جای دیگری از شما بسیار متشکرم.

منتظر شما رسما صحبت از طرف دیگر کاشی در کف هست ؟

بله. ما در واقع در این با هم این نیست برخی خوشخو نقل قول به زبان آمده توسط غنی مردمی در تلاش به شما احساس بهتری در طول بیماری همه گیر. ما یک گروه; یک صدا.

تبلیغات

وای عکس از کار اخراج شدند. پس از همه شب برشته جلسه Tyrese دو برابر کردن بدبختی در حال حاضر حذف صدای جیر جیر و ادعا کرد که این تصویر گرفته شده از IG خود را زندگی می کنند نظر بود فتوشاپیه. آیا فکر می کنید او را ؟

تبلیغات

خوب, Tyrese دارای سابقه با فتوشاپ البته یک جنس بنجل یکی. اما اینکه آیا یا نه این تصویر بود فتوشاپیه من در حال حاضر دریافت تماس های تلفنی بی شماری در مورد تعجب من ایمنی پس از این تهدید به بازی شیر یا خط من در اطراف مانند من فقط به سادگی minding من سوئد-نام کسب و کار در Ikea. من بسیار کم تعمیر و نگهداری و هرگز زحمت کسی.

وجود دارد هر چیزی که شما می خواهم از Tyrese? یک عذرخواهی ؟ یک کارت هدیه برای یک آینده موم?

صادقانه است ؟ من فقط می خواهم برخی از پایه احترام در نجابت رفتن به جلو. عبارات مانند “پرتاب در کاشی” و کف-سوء استفاده تبلیغاتی مانند Hit the Floor—من خسته هستم! من خسته از راه رفتن مردم بیش از همه به من. منظورم این است که من تنها تابع به مردم و خانه حیوانات خانگی walk all over me—اما من باید حقوق بیش از حد.

تبلیغات

آیا شما?

شما می خواهم این را بیرون ؟

آه من…در واقع هیچ دلیل زمانی که در خارج از باز دوباره, من می خواهم به جای سرگرم کننده از مبارزه است.

عالی خوشحالم که ما در همان صفحه. یدک کش Lafe. همچنین من می خواهم رکورد نشان می دهد که در حالی که من اینجا بودن با دوام و سازگار با محیط زیست آن نقطه مرطوب ژنده پوش تبانی در یک طرح بازاریابی در رختخواب حمام و فراتر از آن, اما من خواب است.

تبلیغات

صبر شما در حال تلاش برای شروع یک توطئه بیش حوله نمایش در رختخواب حمام و فراتر از آن?

بله و آنها در تلاش بودند برای خرید HGTV.

من می بینم. خوب وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواهم ما خوانندگان به دانستن در مورد شما قبل از من رفتن ؟

بله من به عنوان froggy به عنوان من ممکن است به نظر می رسد در این مصاحبه من فقط در دفاع از اینجا. من در واقع بسیار دارند. آه و مورد علاقه من, Tyrese آهنگ “به تازگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de