احساسی روز در Arapahoe حوضه به عنوان منطقه اسکی بازگشایی پس از coronavirus shutdown

اسکی بازان سر تا Lenawee کوه بلند در Arapahoe حوضه در بازگشایی روز 27 ماه مه سال 2020 است. اسکی بازان و snowboarders باید سوار تا با کسانی که آنها با آمد و یا سوار آسانسور ، (اندی عبور از دنور پست)

ARAPAHOE حوضه — سارا ممکن است کمی اشک چشم در اولین سفر تا سیاه کوه بیان chairlift جمعه به عنوان اسکی بازان و سواران با حضور در بازگشایی روز در Arapahoe حوضه پس از 10 هفته تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ممکن است و دوست پسر او را زده اند خود را سنوبردی در backcountry چند بار از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دستور داد مناطق اسکی بسته شده در مارس 15, اما این متفاوت بود. این احساس مانند یک گام نسبت به حالت عادی.

“من یک نی نی عاطفی در chairlift” گفت: ممکن است پس از اولین اجرا به پایین کوه در پوره سیب زمینی بهار برف که احساس خوب و cushy زیر پای او. “ما واقعا کار شده است برای ما تبدیل می شود, پیاده روی, برای آنها, اما, امتیاز, از بودن قادر به سوار شدن به یک صندلی شگفت انگیز است و من بسیار سپاسگزار هستم.”

Cheri پل از Silverthorne بود بسیار هیجان زده در مورد گرفتن به اسکی دوباره که او از خواب بیدار در وسط شب و نمی تواند بازگشت به خواب پس از او و ساخته شده است با تشکر از شما پوستر برای آلن Henceroth یک حوضه را افسر ارشد عامل. با استفاده از ترکیبی از برچسب و دست کشیده حروف نشانه ای گفت: “من هرگز باور. با تشکر از شما Al! به اسکی است من کلرادو کشور بالا شفا تا از این محل مانند یک محلی ما karma #امید و #عشق است.”

اسکی و سوارکاری است که توسط رزرو تنها و دربسته در 600 مهمان در هر روز تحت نظر بهداشت عمومی واريانس اجازه می دهد این منطقه بازگشایی شده است. یک-حوضه مقامات در ابتدا راه اندازی اول بیا اول خدمت سیستم آنلاین اما که سقوط کرد شنبه شب هنگامی که 4,000 آمار آن را در یک بار.

مرتبط با: اسکی بازان پایمال کردن, Arapahoe, حوضه را رزرو سیستم پیش از بازگشایی

معاون رئیس جمهور از عملیات پگی هیلر سمت چپ اسکن یک پاس برای اسکی باز بیلی Burkhardt پشت پلکسی گلاس در طول بازگشایی, Arapahoe, حوضه منطقه اسکی مه 27 سال 2020 است. Arapahoe حوضه بسته مارس 15 با توجه به کوروناویروس. (اندی عبور از دنور پست)

“ما در زمان رزرو چیز زندگی می کنند و در گوگل آنالیز شما در واقع می توانید ببینید در زمان واقعی چگونه بسیاری از مردم در یک صفحه خاص از وب سایت خود گفت:” مدیر ارتباطات کاترین فولر. “که تعدادی در حال حرکت بود خیلی سریع آن را مانند یک اسلات ماشین.”

روز سه شنبه مقامات جایگزین سیستم که با قرعه کشی که به امیدوار بازان دو ساعت به ثبت نام. برندگان اطلاع داده شد بعد از آن از طریق ایمیل.

“من احساس می کنم برنده یک بلیط طلایی مثل چارلی و کارخانه شکلات سازی” پل گفت: از ایمیل تبریک خود را برای برنده شدن در یک نقطه.

Ella Anderson و فینلی همیشه سبز کردم کاهش یافته توسط مادر خود را برای روز. دختران خسته شده است در حالی که در خانه گیر کرده پس از قرنطینه شروع به ویژه پس از مدرسه به پایان رسید برای تابستان.

“آن احساس می کند مانند چیزهایی که در حال بازگشت به آنچه که آنها استفاده می شود فقط با باز کردن یک پیست اسکی گفت:” الا 12. “ما فقط به پایان رسید مدرسه و ما هیچ چیزی برای انجام. مادر من بود ” این فرصتی است که ما شما رو به بالا برود.’ “

این احساس مانند شفا.

“این واقعا” گفت: فینلی که کلاس هشتم ادامه مراسم لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. “من نمی باید ادامه — و یا همه مسائل ما در پایان سال که نوع ناراحت کننده — اما حداقل من نه ارشد.”

اسکی بازان و snowboarders سر پایین ساندنس اجرا در بازگشایی روز در Arapahoe حوضه منطقه اسکی در مه 27 سال 2020 است. (اندی عبور از دنور پست)

برای اولین بار در خط در آسانسور بود خود توصیف Leadville ski bum بیلی Burkhardt که گفت: در آن زمان او تنها 50 دقیقه به سفر در اینجا.

“اما همین را بگویم که سربازان دولت” گفت: Burkhardt که وارد شده 90 اسکی روز برای فصل زمانی که این مناطق تعطیل و در حال حاضر امیدوار به شکستن 100. “ترک آن را به یک حوضه به ما این درمان فوق العاده. آن را فقط یک روز خاص است.”

در آسانسور و خم زرد نشانه مشخص کردن 6-افزایش پا اجتماعی فاصله. مجرد بود و صندلی را به خود اما دوستان و اعضای خانواده می تواند با هم سوار. قبل از بارگذاری آسانسور شروع عملیات مدیر تونی Cammarata خطاب به کسانی که در خط درخواست آنها را به رعایت قوانین است.

“اگر همه ما این کار را به راه راست ما می توانیم ثابت کنیم که ما می توانیم انجام این کار” Cammarata گفت بعد. “همه رو به بازی بخشی خود را. هر کس در حال رفتن به برخی از مسئولیت و من می دانم که این دوستان خواهد شد. این است که رفتن به بسیار جذاب است. من می دانم آن را تنها 600 نفر اما پسر آن احساس خوبی به برخی از مردمی دوباره در برف.”

در حال حاضر یک-حوضه رستوران ها بسته باقی می ماند اما که می تواند تغییر اواخر این هفته فولر گفت.

“آن امیدوار اما هنوز به تعیین خواهد شد,” او گفت:. “ما می خواهم برای دیدن چگونه اسکی می رود برای یک روز زن و شوهر و دیدن آنچه که Summit County رستوران ها انجام می دهند قبل از اینکه ما را یک مقام تصمیم گیری است.”

یک-حوضه کارکنان جشن تاخیر از 2019-20 فصل اسکی و می گویند آنها تعیین می شود آن را به کار با وجود محدودیت های جدید.

“بدیهی است که بسیاری از مردم واقعا می خواهید برای دریافت بر روی تپه و سوارکاری” Henceroth گفت. “ما فقط خیلی هیجان زده به در نظر گرفتن این چند مرحله است. ما باید بسیاری از مردم راه اندازی به مانیتور. مردم در حال رفتن به مجبور به عمل مسئولانه رفتار خوب و تعاونی. من فکر می کنم ما می شود فقط خوب است.

“ما باید برای انجام این کار خوب,” او گفت:. “همه را به تماشای.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>