‘Amphan’ تلفات به 86 PM مودی اعلام کرد 1,500 تومان کرور روپیه موقت کمک به بنگال Odisha

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه اعلام کرد دولت موقت کمک 1,500 تومان کرور روپیه برای cyclone-hit West Bengal و Odisha پس از بررسی وضعیت ناشی از گردباد ‘Amphan که پاره پاره از طریق مناطق ساحلی دو کشور و ادعا کرد حداقل 86 زندگی می کند.

گردباد ساخته شده است که ریزش زمین در نزدیکی غرب بنگال را Digha کردن از طریق مناطق ساحلی این دو کشور و ذخیره کردن زباله به جایگاه محصولات در هزاران هکتار از ریشه کن درختان منفجر قطب الکتریکی و ارتباطی برج.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط دولت 22 از 86 نفر برق, 27 فوت با توجه به بی خانمان درختان, 21 کشته شدند در فروپاشی دیوار 7 در خانه, سقوط, سه غرق شدند, دو کشته شدند بی خانمان لامپ پست در گذشت به علت مارگزیدگی در حالی که سه کشته به دلیل ایست قلبی در میان طوفان.

مودی انجام یک نظر سنجی های هوایی از غرب بنگال و Odisha و بررسی وضعیت در این دو کشور.

در یک روز تور از دو دولت مودی برای اولین بار دیده, West Bengal, جایی که او به همراه وزیر Mamata بانرجی و فرماندار Jagdeep Dhankhar.

بانرجی اصرار داشت در این جلسه که دولت متحمل ضرر و زیان بیش از Rs 1 لاخ کرور که برای آن نیاز به جبران شود.

پرداختن رسانه ها پس از دیدار با Dhankhar, بانرجی و دولت مقامات بالا مودی اعلام کرد دولت موقت کمک 1,000 تومان کرور روپیه برای, West Bengal.

دولت در حال حاضر در حال مبارزه با افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر علاوه بر هجوم بازگشت از کارگران مهاجر.

“یک بار دیگر طوفان ضربه های ساحلی منطقه از هند به خصوص در منطقه شرق. ناشی از آن است از دست دادن بزرگ برای خواهران و برادران ما در غرب بنگال و خسارت زیادی به اموال در اینجا,” او گفت:.

“من به طور مداوم در تماس با همه نگران در مورد سیکلون وضعیت. دولت هند نیز در تماس مداوم با دولت. دولت ایالتی و دولت مرکزی مشغول به کار سخت با هم به تمام گام های لازم برای به حداقل رساندن از دست دادن ناشی از طوفان,” او گفت:.

“نیز وجود دارد که قابل توجهی از دست دادن اموال – آن است که آیا, کشاورزی, بخش برق و مخابرات و یا خانه هایی که آسیب دیده اند. شده اند وجود دارد ضرر و زیان های مختلف و زیرساخت و همچنین در دنیای کسب و کار و بخش کشاورزی; هر کس دچار ضرر و زیان بزرگ” نخست وزیر اضافه شده است.

“1,000 تومان کرور روپیه خواهد بود مرتب توسط دولت هند به عنوان پیشرفت کمک به دولت در این ساعت از بحران است. در همان زمان ما همچنین ارائه کمک به Rs 2 لاخ از نخست وزیر صندوق امداد به خانواده هایی که از دست عزیزان خود و تا 50,000 تومان به کسانی که دچار صدمات” مودی گفت.

“من اطمینان می دهم همه برادران و خواهران من در بنگال غربی که کل کشور است که با شما در این ساعت از بحران است. دولت مرکزی را ایستاده شانه به شانه با شما در هر کار. من برای ملاقات با شما در این زمان بحران اما با توجه به کروناویروس, من قادر به پاسخگویی به تمام شهروندان; بنابراین وجود خواهد داشت پشیمانی در ذهن من است. از اینجا من به Odisha امروز و نیز انجام یک نظر سنجی های هوایی وجود دارد. من بحث خواهد شد به محترم وزیر و دولت,” او گفت.

نخست وزیر مودی بعد پرواز را به Odisha که در آن او اعلام کرد کمک های مالی از دیگری تومان 500 کرور روپیه پس از ساخت یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده با فرماندار Ganeshi لعل و وزیر Naveen Patnaik.

مودی ستایش Odisha دولت در صرفه جویی در زندگی مردم به موقع عمل است.

“Odisha شده است قادر به رسیدن به موفقیت های بزرگ در صرفه جویی در زندگی شهروندان در اینجا با کمک ترتیبات شده اند که نهادینه شده در اینجا و با آگاهی از آنچه باید انجام شود توسط شهروندان در روستاها. و بسیاری از تبریک به شهروندان Odisha دولت و وزیر Odisha شری Naveen ببو و کل تیم” مودی گفت.

“اما زمانی که چنین فاجعه طبیعی می آید پس از آن وجود دارد به طور گسترده و از دست دادن اموال. از دست دادن در Odisha شده است آنجا که نسبت به غرب بنگال اما حتی در حالی که عبور از آن را دولت اتحاد چپ دنباله آن. این یک بحران است. و بنابراین من باید به طور کامل بررسی آسیب است که باعث شده است به مسکن و کشاورزی و برق و ارتباطات و زیرساخت های امروز است. دولت نیز قرار داده شده تمام مقدماتی جزئیات در مقابل من,” او اضافه شده است.

ما تصمیم گرفته اند به تومان 500 کرور به عنوان پیش تنظیم از طرف دولت هند مودی گفت که هنگامی که بقیه نیازهای در حال تکمیل و کامل برنامه ریزی برای بازسازی در محل این مرکز کار شانه به شانه با دولت در این سفر توسعه در Odisha و کمک به دولت برای بیرون آمدن از این بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de