آمیتا باچان-جایا باچان, جشن 47 سالگرد عروسی; Abhishek Shweta آرزوی پدر و مادر با عکس های زیبا

آمیتا باچان و جایا باچان در جشن سالگرد عروسی خود را امروز و جشن خود را در 47 سال با هم به عنوان یک زن و شوهر است. به مناسبت همان ب بزرگ در زمان خود Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته یک کولاژ عکس از عروسی خود را. در این عکس آنها را برای یک زن و شوهر در مراسم عروسی. بازیگر افسانه ای پدر و مادر Harivanshrai باچان و Teji باچان نیز دیده می شود در عکس ها.

ب بزرگ زیر نویس پست خود بیان “47 سال… امروز… 3 ژوئن 1973…!!! تصمیم گرفته بود اگر Zanjeer خواهد موفقیت ما را همراه با چند نفر از دوستان رفتن به لندن برای اولین بار… پدر من پرسید که آیا شما با رفتن? زمانی که من به او گفتم که او گفت: شما باید با او ازدواج کند قبل از اینکه شما بروید… چیز دیگری شما نمی رفتن… خیلی… من اطاعت…!!!”

چک کردن پست زیر:

در

آبیشک باچان نیز در زمان خود Instagram صفحه و زیبا عکس از پدر و مادر خود را و نوشت: “مبارک سالگرد کارشناسی ارشد و Pa. شما را دوست دارم.”

در حالی که Shweta باچان در هزینه ناندا در های دیگر, عکس های زیبا از آمیتا باچان و جایا باچان نوشت: “سالگرد مبارک”.

نگاهی به هر دو پست زیر:

در

در

این طراح جنایی بازیگر همچنین نوشت: در وبلاگ “صبر کنید برای شروع آیا تا به حال به فکر کردن در آغاز .. صبر برای پایان دادن به در حال حاضر پس منتظر با حتی بیشتر انتظار منتظر بود بیش از زمانی که…

بی پایان و چرخ زندگی را نگه می دارد در چرخش و در حال افزایش حرکت…

47 سال پیش آن را صبر بیش از حد برای آغاز زندگی برای زندگی .. حضور گزارش پیشرفت ما را احاطه کرده و همه آن را به عنوان اعتصاب نیمه شب .. وجود دارد, برکات بسیاری… و قدردانی ما را برای همه…”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>