آمیتا باچان چرخ دنده تا برای ‘Brahmastra’ صبح زود با شلیک ‘یکی از مورد علاقه های شما’ رانبیر کاپور, سهام عکس

آمیتا باچان شروع به تیر اندازی برای آینده خود فیلم ‘Brahmastra’ در کنار ‘یکی از مورد علاقه های شما’ رانبیر کاپور. این megastar شروع فیلم تیراندازی در شش هستم. او تصاویر به اشتراک گذاشته شده از این مجموعه است که مطمئن شوید که برای تحریک طرفداران.

رانبیر, پوشیدن تی شرت سیاه و سفید است و مجذوب در گفتگو با آمیتا باچان در حالی که هر دو آنها کلیک کنید در یکی از تصاویر. تصویر دیگر می بیند هر دو از آنها را نشسته بر روی یک صندلی به فاصله. هر دو رانبیر و آمیتا باچان را در لباسهای تغییر در تصویر.

صحبت کردن در مورد این عکس در توییتر, آمیتا باچان, نوشت, “T 3452 – .. کار شروع می شود در اوایل .. مثل 6 هستم .. تمرین مسدود کردن و سپس آن تیراندازی .. با یکی از مورد علاقه های من.. من نیاز به 4 از کسانی که (صندلی)s به نگه دارید تا با خود استعداد .. !!”

دیدن این پست در اینجا:

کارگردان Ayan Mukerji, ‘Brahmastra’ همچنین ستاره Alia Bhatt در نقش سرب است. Nagarjuna و Mouni Roy نیز بخشی از این فیلم است. این فیلم به تازگی ساخته شده یک buzz برای آن یکی از یک نوع تاریخ انتشار داد. Ayan, Amitabh Bachchan, Alia Bhatt و رانبیر کاپور جمع شده بودند اعلام کرد که ‘Brahmastra’ خواهد آزادی در 4 دسامبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>