آمیتا باچان احساس coronavirus مستند به او آموخت چیزهایی که او قادر به یادگیری و درک و می دانم که در 78 سال

بالیوود افسانه آمیتا باچان احساس می کند که coronavirus مستند شده است یک معلم بهتر از همه سال از وجود خود. کهنه بازیگر جدید در Instagram پست گفت که این مستند در میان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به او آموخت چیزهایی که او “قادر به یادگیری و درک و می دانم که” این همه در حالی که.

های یک کولاژ از دو عکس یکی از روز خود را جوانتر و اخیر او نوشت: “آنچه من قادر به یادگیری و درک و می دانم که در طول دوره از این مستند من قادر به یادگیری و درک و می دانم که در طول تمام سال 78 .. و قادر به بیان این حقیقت است که در نتیجه این درک و دانستن !!”

 

در وبلاگ خود, آمیتا تشریح این موضوع گفت: “می دانم که خود تو .. من .. ne’er در این 78 سال از زندگی .. از قاب زمان از این مستند.” او در ادامه افزود: “آنچه در سوال و نامناسب پاسخ داده شده به .. چه ناشناخته بود در اندازه گیری و معنی به لغت .. در جستجوی بیشتر .. چه امید بود از دانش آمد از طریق بدون آزمون از کتاب های درسی و آموزش تلاش. آنچه باید توضیح داده شده است و با توجه به اطلاعات به وجود آمده از یافته های شخصی از طریق یک خاموش پلکانی کردن طراحی شده تخلف از طبیعت ساخت .. این وحی است .. یک واقعیت عمل و پیدا کردن .. انگشت اشاره در یک جهت که هرگز وجود نداشته .. و دانستن حضور آن در حال حاضر, crowning glory پادشاهان.”

نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند در مارس 24 برای کنترل گسترش از رمان coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>