در میان عظیم شلاق, Kanika Kapoor حذف تمام Instagram posts پس از ورود او از انگلستان

‘عروسک نوزاد’ و ‘Chittiyaan Kalaiyaan’ خواننده Kanika Kapoor اخیرا در اخبار برای دریافت واکنش برای او “رفتار غیر مسئولانه” پس از این خواننده وارد به اوتار پرادش در شهر لکنو. او در حال حاضر ساخت عناوین برای حذف تمام Instagram posts تا کنون پس از او آمد از پادشاهی متحده.

Kanika که آزمایش مثبت برای coronavirus حذف همه Instagram posts پس از ورود او از جمله یکی که در آن او اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. Kanika به اشتراک گذاشته بود بیشتر عکس های سلفی در همان peiod اما مشخصات خود را در حال حاضر نشان می دهد هیچ چیز نوشته شده پس از 8 مارس سال 2020 است.

نگاهی به:

width: 640px; height: 307px;

خواننده کشف شد, مهمانی, در, Lucknow. پدر او توضیح داد که او تا به حال با حضور حداقل چهار طرف با مهمانان در حدود 400 نفر است. Kanika اما در آن زمان اعلام کرد که او تنها با حضور یک خانواده با هم بود اما به زودی به اشتباه پس از, یک تصویر از مشخصات بالا حزب به بیرون درز شد.

کاپور نیز به تازگی به شدت trolled پس از پرنس چارلز پادشاه انگلستان شد تست مثبت برای کوروناویروس. مردم به اشتراک گذاشته تصاویر از ملاقات با شاهزاده از 2015 و ادعا کرد که او کسی است که گسترش این ویروس به پادشاه. افرادی مانند سونام کاپور و Kanika Dhillon نیز تحت اسکنر. در حالی که Sonam شد trolled برای حمایت از Kanika, Dhillon (به طور تصادفی) دریافت واکنش به های نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im