در میان چینی combativeness فرانسه گسترش پشتیبانی به هند

در میان چینی combativeness فرانسه تمدید پشتیبانی به هند و در سطح بالا و تعامل صورت گرفته در دفاع و وزارت امور خارجه در سطح.

گسترش تسلیت به هند و فرانسه وزیر دفاع فلورانس Parly نوشت به وزیر دفاع Rajnath Singh در مرگ 20 سربازان در خشونت آمیز چهره در Ladakh را Galwan دره.

تماس با هند به عنوان “فرانسه را شریک استراتژیک در منطقه” Parly تصریح کرد: “کشور را همبستگی.”

این نامه در روز دوشنبه گفت: “این یک ضربه سخت در برابر سربازان و خانواده های آنان و ملت است. در این شرایط دشوار من آرزو می کنم به من ثابت قدم و حمایت دوستانه و همراه با آن از نیروهای مسلح. من درخواست شما را به مهربانی انتقال صمیمانه تسلیت به کل هند نیروهای مسلح و همچنین به خانواده های عزادار.”

فرانسه وزیر دفاع همچنین ابراز آمادگی برای دیدار با سینگ در هند “را به دنبال خود به بحث های مداوم” گفت: منابع.

مصادف شد هند در امور خارجی وزیر S Jaishankar مذاکرات با وزیر امورخارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian. یک توییت EAM گفت: “گسترده بحث با FM @JY_LeDrian. تحت پوشش مسائل معاصر سیاسی و امنیتی اهمیت است. همچنین توافق کردند به آدرس #COVID-چالش های مربوط به بهداشت و درمان و حمل و نقل هوایی. از او تشکر برای حمایت قوی در #UNSC و نگاه به جلو به کار با هم.”

پیشتر در روز دوشنبه وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla و همتای فرانسوی خود فرانسوا Delattre بررسی پیشرفت “چند وجهی همکاری بین دو کشور رد و بدل انداز در منطقه و مسائل جهانی از منافع متقابل و در COVID-19 بیماری همه گیر.”

در طول دیدار از طریق ویدئو کنفرانس هند استقبال فرانسه از پیوستن به ائتلاف برای فاجعه انعطاف پذیر زیرساخت و فرانسه استقبال هند مشارکت در شورای امنیت سازمان ملل در 2021-22.

ائتلاف برای فاجعه انعطاف پذیر زیرساخت راه اندازی شد نخست وزیر نارندرا مودی در نیویورک در حاشیه سازمان ملل در سال گذشته است. فرانسه که مورد حمایت هند-led بین المللی انرژی خورشیدی, داد, پشتیبانی از این ابتکار عمل به عنوان به خوبی.

فرانسه در سال های اخیر تبدیل شده است به یک شریک هند در هر بخش-از دفاع به شورای امنیت سازمان ملل فهرستی از مسعود ازهر پس از پولوما حمله.

چند میلیارد دلار جنگنده جت معامله نیز در حال حرکت با سرعت به عنوان اولین دسته از Rafales به احتمال زیاد به می رسند در هند در ماه جولای پایان.

چندین سطح بالا درگیری های گرفته شده بین دو کشور با PM آخرین بازدید از فرانسه در سال 2019 برای شرکت در اجلاس G7 در “دعوت ویژه” رئیس جمهور فرانسه پاکسازی. رئیس جمهور فرانسه سفر کرده بود هند آخرین بار در سال 2018 که در طی آن یک کلید بیانیه مشترک صادر شد–“مشترک چشم انداز استراتژیک هند و فرانسه همکاری در اقیانوس هند به منطقه”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net