دلیل افزایش موارد تامیل نادو دولت اعلام کرد 12-روز های سخت مستند در چنای مناطق مجاور

در میان افزایش coronavirus موارد در تامیل نادو به خصوص در چنای وزیر Edappadi K Palaniswami روز دوشنبه اعلام کرد که 12 روز “حداکثر محدود مستند” در پایتخت و مناطق مجاور آن.

کامل مستند خواهد بود implemeneted در چنای کنچیپورم, چنگلپتو و تیرووللور از ژوئن 19-30. چهار شهرستانها آمده در شهر چنای پلیس محدودیت.

در طول 12 روز مستند دوره دولت و cental ادارات دولتی تابع با 33 درصد کارکنان. بانک ها که تحت همزمان خدمات و معاف در سراسر کشور مستند نیز تابع با 33% کارکنان.

خودرو تاکسی و وسایل نقلیه خصوصی مجاز خواهد بود فوريت های پزشکی تنها. کسانی که زندگی در مهار مناطق نمی خواهد نیاز به گزارش کار.

مغازه ها ارائه اقلام ضروری مانند مواد غذایی و سبزیجات را مجاز به باز کردن برای ساعت محدود. این محدودیت ها نیز اعمال می شود به پمپ بنزین خواهد بود که مجاز به کار تنها در طول یک دوره زمانی مشخص.

رستوران و مواد غذایی مفاصل خواهد شد مجاز به ارائه نگاهی به دور و خدمات تحویل. وضعیت موجود خواهند بود برای پرواز و قطار و حمل و نقل دیگر که از خارج.

به عنوان در یکشنبه, Tamil Nadu ثبت شده بود در مجموع 44,661 Covid-19 مواردی که 19,676 فعال هستند. دولت تا کنون دیده 435 تلفات و همچنین وجود داشته است گزارش ها از زیر-گزارش از مرگ و میر است که مقامات گفته بودند که آشتی. از کل موارد در دولت 31,896 ثبت شده در چنای با سرمایه شهر به تنهایی با داشتن 14,667 فعال موارد است.

اندازه گیری های جدید توسط دولت پس از مخالفت DMK جمهور MK استالین سوال حکم AIADMK بیش از دست زدن به آن از Covid-19 بحران است.

خطاب به روزنامه نگاران از طریق ویدئو کنفرانس استالین سوال دولت بر دلایل افزایش شیب در رای مثبت در دولت برنامه اقدام برای مسطح منحنی در چنای امتناع از همکاری با احزاب مخالف در حق شفعه احیای اقتصادی طرح تخصیص بودجه و همچنین در مورد اینکه چرا دولت نیست مطرح راه حل های پیدا شده توسط کمیته کارشناس در حوزه عمومی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de