در میان همه گیر و تحول جدید سایبر خطرات به انتخابات ریاست جمهوری

با کلی انتخابات کمتر از 150 روز دور وجود دارد افزایش نگرانی ها که فشار برای کنترل از راه دور رای گیری باعث همه گیر می تواند باز کردن فرصت های جدید برای هک کردن رای برای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین از روسیه بلکه دیگران به امید مختل نفوذ و یا سود حاصل از انتخابات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که پست الکترونیکی-در برگه های رای دعوت تقلب انتخابات و به نفع دموکرات ها. این یک ادعای بی اساس: پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به کمی تقلب در پنج کشور که از آن استفاده کرده اند و یک مطالعه اخیر در دانشگاه استنفورد دریافتند که رای گیری از طریق پست نیست از مزیت های هر دو حزب و ممکن است افزایش میزان مشارکت رای دهندگان برای هر دو طرف.

اما وجود دارد نگرانی. با عجله به جای کنترل از راه دور رای گیری است که منجر تعداد کمی از کشورها به آزمایش با یا گسترش آنلاین, رای گیری یک رویکرد وزارت امنیت داخلی تلقی “خطر بالا” در گزارش ماه گذشته. آن را نیز قرار داده تجدید تمرکز بر روی مجموعه ای از آنلاین دولت ثبت نام رای دهندگان سیستم های که میان رئیس اهداف هکرها روسیه در سال 2016. امنیت خود را مرکزی برای حصول اطمینان از که آمده نوامبر رای دهندگان در واقع دریافت ایمیل خود را در برگه های رای و یا می تواند به دست آوردن دسترسی به رای گیری آنلاین.

در حالی که هکرها روسیه متوقف کوتاه از دستکاری رای دهندگان اطلاعات در سال 2016 مقامات ایالات متحده مصمم تلاش شد به احتمال زیاد خشک اجرا برای آینده دخالت. به سر کردن که تهدید در تابستان گذشته وزارت امنیت داخلی استخدام برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. به داد ملت در انتخابات آسیب پذیری از نظرسنجی غرفه به ثبت نام رای دهندگان سیستم. برامدگی لبه طبقات سنگ را یافته تنها به اوج دیرینه ترس از مقامات دولت: دولت محلی و پایگاه داده ثبت نام می تواند قفل شده است توسط هکرها خواستار ransomware و یا دستکاری خارج از بازیگران.

میهن مقامات امنیتی تمرکز شده است “به شدت در سخت شدن ثبت نام سیستم” گفت: Christopher C. کربس که منجر وزارت امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت. او گفت که تیم او مشغول به کار بود به مطمئن شوید که شهرها و شهرستانهای متحده پچ آسیب پذیری های نرم افزار back up سیستم های خود را و همچنین کاغذ چاپ از نظرسنجی کتاب — ثبت نام لیست استفاده می شود در روز انتخابات — باید مجرمان و یا دشمن ملت ارائه نسخه های دیجیتال غیر قابل دسترس.

در حال حاضر مشکل رشد کرده است پیچیده تر به عنوان متحده در سراسر کشور مسابقه به جای پست الکترونیکی-در رای گیری حتی برای کسانی که دور از خانه. و دادگاه در حال دخالت متناقض با احکام که بسیاری از آنها در حال تجدید نظر اضافه کردن به معنای هرج و مرج و عدم اطمینان در مورد چه روش استفاده می شود در Nov. 3.

کربس’ آژانس نیز در مورد آسیب پذیری های اطراف اینترنتی رای گیری که دلاور غرب ویرجینیا و کشورهای دیگر در حال استفاده است. در آن صادر شده یک گزارش محرمانه به رای گیری فروشندگان و انتخابات در تمام 50 ایالت مخالف رای گیری آنلاین هشدار داد که برگه های رای “می تواند دستکاری در مقیاس” به معنی هکرها می تواند تغییر حجم زیادی از رای غیر قابل تشخیص است.

به طور جداگانه پژوهشگران در دانشگاه میشیگان و موسسه تکنولوژی ماساچوست منتشر شده در یک مطالعه در روز یکشنبه نتیجه رسید که یک پلت فرم در حال حاضر تسهیل اینترنتی و از راه دور رای گیری می تواند در برخی موارد توان دستکاری به تغییر رای — بدون شناسایی شدن توسط رای دهندگان انتخابات و یا شرکت است که صاحب آن است.

پلت فرم به نام OmniBallot مورد استفاده قرار گرفت برای اینترنت رای گیری در دلاور اولیه در هفته گذشته مورد استفاده قرار خواهد گرفت به کوچکتر حد در غرب ویرجینیا این هفته است. هر دو کشور همچنین برنامه ریزی برای استفاده از آن در بعضی از فرم آمده نوامبر به عنوان کلرادو. (نیوجرسی بی سر و صدا از آن استفاده می شود تجربی در ماه گذشته در انتخابات محلی است.)

حوزه های قضایی مختلف در کلرادو, فلوریدا, اورگان, اوهایو و واشنگتن نیز با استفاده از پلت فرم به عنوان یک راه برای رای دهندگان به علامت رای گیری از راه دور و ارسال آنها از طریق ایمیل فکس و یا پست الکترونیکی.

محققان کشف کردند که هر دو با استفاده از سیستم ارائه فرصت برای هکرها و یا ملت را به سازش در انتخابات.

“رای گیری آنلاین را افزایش می دهد چنین خطرات که حتی در زمان ناآرامی و همه گیر این حوزه های قضایی در حال گرفتن یک خطر عمده تضعیف مشروعیت خود را از نتایج انتخابات گفت:” یکی از محققان J. الکس Halderman یک علوم کامپیوتر استاد در میشیگان.

برایان Finney, مدیر اجرایی دموکراسی زندگی می کنند ارائه می دهد که OmniBallot دفاع از پلت فرم و گفت که قبل از همه گیر آن در درجه اول در خدمت دهندگان معلول و ایالات متحده خدمات اعضای خارج از کشور. “هیچ تکنولوژی ضد گلوله” او گفت:. “اما ما نیاز به قادر به enfranchise از حقوق خود محروم.”(شروع اختیاری تر و تمیز.)پست الکترونیکی-در آراء مانند یک برگ برنده استفاده می شود به رای در فلوریدا اولیه در ماه مارس نیز بستگی به ایمنی و امنیت دولت فدرال و ثبت نام سیستم. قبل از همه گیر و مقامات عمدتا متمرکز بر تامین امنیت رای گیری ماشین آلات و پایگاه داده و قرار دادن جدید کنترل های حسابرسی در محل.

اما در حال حاضر این ویروس متحده مجبور به پیاده کردن برنامه های خود را به جای انتظار سیل از آراء و تقریبا هر دولت مسدود شده توسط یک حقوقی یا قانونی چالش مسابقه به گسترش رأی-با-ایمیل برای نوامبر.

در تگزاس دادگاه عالی ایالت مسدود گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری ماه گذشته. در روز پنج شنبه, اوهایو, نمایندگان مجلس با تصویب یک جمهوری خواه لایحه ای که باعث می شود رای گیری از طریق پست و سخت تر از بین بردن پیش پرداخت هزینه و برش در نیمی از زمان به درخواست یک absentee ballot. و در تنسی از حزب جمهوریخواه دولت متعهد به مبارزه با حکم دادگاه روز شنبه که اجازه می دهد رای گیری از طریق پست در سراسر کشور.

بسیاری از مقامات انتخاباتی در حال حاضر در تلاش برای اطمینان حاصل شود برگه های رای که از طریق پست و بازگشت ایمن. در 31 متحده رای دهندگان امضا باید تایید شد. در گذشته این کار انجام شد و توسط متخصصان آموزش دیده اما بزرگتر شهرستانهای استان به طور فزاینده ای با تکیه بر امضا-نرم افزار تایید است که کارشناسان امنیتی از ترس می رسد به disenfranchise رای دهندگان.

(پایان اختیاری تر و تمیز.)خطر دخالت خارجی باقی مانده است ، مقامات آمریکایی بارها هشدار داده است که روسیه بار دیگر به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری. ماه گذشته آژانس امنیت ملی هشدار داده است که دولت روسیه هکرها را هدف قرار داده بود یک ایمیل برنامه استفاده شده توسط ده ها تن از نامزدهای کنگره به سرقت ایمیل و هکرها هم چهار سال پیش.

در روز پنج شنبه گوگل گفت: هکرهای چینی بودند هدف قرار دادن ایمیل شخصی حساب کمپین کارکنان کار برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. آن را نیز تایید گزارش می دهد که ایران را هدف قرار داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

اما کاخ سفید که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اخراج این نرم اتهامات علیه روسیه در انتخابات گذشته کارگردانی کرده است و توجه کمی به مشکلات فراتر از رئیس جمهور را بی اساس ادعا می کند که پست الکترونیکی-در برگه های رای به نفع دموکرات ها و “منجر به تقلب گسترده و سوء استفاده است.” (در واقع پست الکترونیکی-در برگه های رای ایجاد یک دنباله مقاله است که کمک می کند تا جلوگیری از سوء استفاده.)

حتی درک آسیب پذیری می تواند تاثیر عمیقی بر رای واقعی متخصصان امنیتی هشدار می دهند. آن را می تواند بالا بردن شک و تردید در مورد انتخابات را یکپارچگی در یک لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان ادعا می کنند او در حال حاضر آماده سازی زمین برای به چالش کشیدن نتیجه اگر او از دست می دهد.(شروع اختیاری تر و تمیز.)در یک مرجع در ماه گذشته به یک, کالیفرنیا, آمریکا, انتخابات, رئیس جمهور هشدار داد و بدون ارائه هر گونه مدرکی که “این همه تقلب در خارج وجود دارد” یک ادعای او همچنین ساخته شده در هنگام مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

بایدن که طرفداران از راه دور رای گیری به دلیل ویروس’ خطرات بهداشتی پیشنهاد کرده است تهمت است کاشت عدم قطعیت چرا که او ممکن است سعی کنید برای به تاخیر انداختن انتخابات است. و دیگر دموکرات ها مطرح شده اند احتمال این که تهمت نمی خواهد قبول نتایج اگر او بودند به از دست دادن در ماه نوامبر.

رابرت اوبراین رئیس جمهور مشاور امنیت ملی را رد کرد و این نگرانی در هفته گذشته در CBS “چهره ملت است.” “انتخابات در حال رفتن به محل در روز انتخابات هیچ سوال وجود دارد,” او گفت: “اصرار دارد که “ما باید بسیار قوی زیرساخت ها” در کاخ سفید در تامین امنیت انتخابات از جمله “آراء رای گیری ماشین آلات, وزیر امور خارجه, وب سایت,” که در آن ثبت نام اطلاعات برگزار می شود.

Harri Hursti انتخابات متخصص امنیتی که با مشورت با ایالات و استان ها در سراسر کشور گفت: “انتخابات واقعا در مورد برندگان.” او افزود: “آنها در مورد برگزاری انتخابات در چنین راهی است که بازنده قبول است که به نتیجه عادلانه است.”

(پایان اختیاری تر و تمیز.)باز کردن درب برای هکرها

آن را چهار سال پیش در این ماه زمانی که مقامات در آریزونا کشف کرد که انتخابات’ کلمه عبور دزدیده شده است یکی از اولین نشانه ای که در سال 2016 انتخابات تحت حمله سایبری.

مطالعات رهبری وزارت امنیت داخلی و FBI بعد گفت که روسیه تا به حال به احتمال زیاد انجام تحقیقات و شناسایی در برابر انتخابات شبکه در تمام 50 ایالت.

یکپارچگی نوامبر انتخابات لولا در همان سیستم ثبت نام که “عموم” متصل به اینترنت و دسترسی به طیف گسترده ای از دولت و مقامات شهرستان و اغلب شرکت ها استخدام آنها را برای اجرا در سیستم انتخابات. اما این دسترسی نیز برگ های آنها را باز به حمله احتمالی.

شناخته شده تهدید ransomware می آید از زمانی که تهاجم از یک سیستم قفل کردن سوابق آنها را غیر قابل دسترس. آتلانتا و بالتیمور شده ضربه ویرانگر حملات ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای پرداخت بلیط پارکینگ یا ثبت اعمال و شهرها از فلوریدا به تگزاس نیز فلج ransomware.

برای انتخابات وجود دارد جداگانه نگرانی که هکرها از خاموش کردن یک سیستم می تواند به تضعیف یکپارچگی اطلاعات رای دهندگان.

اگر هکرها لغزش به ثبت نام رای دهندگان لیست و تغییر آدرس و یا به دروغ نشان می دهد که رای دهندگان از حالت نقل مکان کرد, در نتیجه می تواند حقوق مدنی دیجیتال. حتی فقط وارد شدن به لیست — بدون دستکاری آنها — هکرها می تواند بذر شک و تردید از دستکاری. که ممکن است توضیح دهد که چرا هکرها روسیه ساخته شده است یک نمایش از سرقت ایلینوی رای دهندگان اطلاعات در سال 2016 با توجه به DHS مقامات حتی اگر آنها نمی رشوه دادن با آن است.

“همانطور که ما در سراسر کشور و دیدم ransomware در حال اجرا وحشی در سراسر دولت و دولت های محلی و سازمان های آن را معقول و منطقی به نتیجه گیری کرد که ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده, شبکه بسیار و بسیار متمرکز می تواند آینده” گفت: کربس های امنیتی میهن سایبر رئیس. متحده به “شدت” در طول سال گذشته او اضافه شده است.

در واقع امنیت بهتر در حال حاضر در سراسر کشور اما رای دهندگان ثبت نام داده است هنوز هم آسیب پذیر و در دسترس به جهان خارج است.

برخی از ایالت ها و استان ها مدیریت ثبت نام خود را به سیستم های داخلی, اما بسیاری از تکیه بر یک پیچ و خم از پیمانکاران خصوصی است که می تواند اهداف رسیده. شرکت بازیابی داده ها بر روی اینترنت و نگه داشتن آن در ابر اغلب با محدود امنیتی است. در سال 2016 یک پیمانکار VR سیستم هدف قرار داده بود توسط هکرها با توجه به aclassified ارزیابی توسط آژانس امنیت ملی. این شرکت که به مدت طولانی نگهداری می شود که هر گونه حمله ناموفق بودند به حال دسترسی به اطلاعات ثبت نام در نوسان متحده از کارولینای شمالی فلوریدا و ویرجینیا است.

“اکثر مردم درک نمی کنند که چگونه بسیاری از زمان ثبت نام سیستم قابل دسترسی است توسط فروشندگان و احزاب با کمی امنیت” گفت: Hursti امنیتی مشاور. “این توجیهی برای این است که اطلاعات عمومی, بنابراین هیچ کس نمی تواند آن را سرقت اما آن را نادیده می گیرد که چگونه از آن خطرناک خواهد بود اگر کسی تغییر آن است.”(شروع اختیاری تر و تمیز.)مشکل این بود که نشان داده شده در دو کشور در هفته های اخیر.

دو هزار رای دهندگان در پنسیلوانیا دریافت کرد اشتباه رای گیری برای دولت 2 ژوئن اولیه به دلیل یک خطا در یک شرکت است که ایمیل های رای گیری برای Montgomery County است. و در نیوجرسی یک نرم افزار خرابی تاخیر در برگه های رای به نظامی و خارج از کشور رای دهندگان که برای دولت اولیه در ماه جولای.

انتخابات و فروشندگان در هر دو کشور گرفتار مشکلات اما کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که هکرها مخرب می تواند بهره برداری از این لغزش در ماه نوامبر.

شفافیت اطلاعات کمک می کند تا مقامات گرفتن بازیگران بد اما “آسیب پذیری واقعی هستند” گفت: Eric Rosenbach اجرا می شود که دانشگاه هاروارد در دفاع از دموکراسی دیجیتال پروژه که در حال همکاری با مقامات انتخاباتی به رای گیری امن.

(پایان اختیاری تر و تمیز.)یک $89,000 دیجیتال انتخابات

قبل از شیوع کروناویروس مزایای استفاده از رای گیری آنلاین آشکار شد برای آمریکایی های معلول و کسانی که زندگی در خارج از کشور پرسنل نظامی ارسال شده به مکان های از راه دور — حتی آلاسکا زندگی در بیابان.

اما خطرات ساخته شد زنده از یک دهه پیش در واشنگتن است. یک رای گیری آنلاین آزمایش نامیده می شد بعد از محققان هک سیستم برای انتخاب HAL 9000 — کامپیوتر از فیلم “2001: یک اودیسه فضایی” — و دانشگاه میشیگان آهنگ مبارزه در هر زمان یک رای ریخته شد.

این آزمایش است اما یک بار دیگر آن را به خوبی نمی. نیوجرسی یک مورد در نقطه است.

در ماه آوریل با این ویروس فراگیر دولت و مقامات به سرعت نقل مکان کرد به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری. اما آنها همچنین تصمیم گرفت برای کشف رای گیری آنلاین با استخدام دموکراسی زندگی می کنند که OmniBallot سیستم شناسایی شد توسط میشیگان و محققان MIT به عنوان آسیب پذیر به غیر قابل تشخیص نرم.

نیوجرسی مقامات ساخته شده رای گیری آنلاین در دسترس به شهرستان برای کارمندان شهرداری و هیئت مدیره مدرسه در انتخابات ماه گذشته اما انتشار آن به طور گسترده ای برای ترس از دعوت از مشکل.

“ما نمی خواهید برای قرار دادن یک توضیح به صورت بالقوه بد را به تصمیم می گیرید که این چیزی بود که آنها می خواستند به بهره برداری گفت:” آلیشیا d’alessandro سخنگوی نیوجرسی وزیر امور خارجه.

نتیجه: فقط یک رای دهندگان با استفاده از سیستم آنلاین. هزینه به دولت: $89,000 و هنوز هیچ آزمون واقعی که آیا کار می کند یا نه.(شروع اختیاری تر و تمیز.)نیوجرسی نمی خواهد تکرار آزمایش آن در ماه جولای اولیه است و هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت آنچه در آن انجام خواهد شد در ماه نوامبر خبر داد. طرح دعوی در دادگاه است که در تلاش برای جلوگیری از بیشتر رای گیری آنلاین در دولت مدعی آن است که مستعد ابتلا به هکرها.بنابراین ،

دلاور نیز با استناد به این بیماری همه گیر به تازگی اعلام کرد آن را به رای گیری آنلاین در دسترس به رای دهندگان که بیمار بودند و یا در قرنطینه. و غرب ویرجینیا گفت: این امر اجازه می دهد رای گیری آنلاین توسط برخی از ساکنان معلول پرسنل نظامی و خارج از کشور و ساکنان آن را به عنوان پس 2018. و در موارد اضطراری کلرادو اجازه خواهد داد که برخی از رای دهندگان به ارائه برگه های رای به صورت الکترونیکی آن را هفته گذشته اعلام کرد.

(پایان اختیاری تر و تمیز.)مانند نیوجرسی, دلاور, غرب ویرجینیا و کلرادو قرارداد با دموکراسی زندگی می کنند.

Halderman میشیگان و Michael A. شبح یک محقق در دانشگاه MIT مشخص است که دموکراسی زندگی آنلاین رای گیری و رای گیری مارک سیستم نمی تواند مقاومت در برابر هماهنگ هک تلاش و نیز ارائه شده نگرانی های حریم خصوصی.

محققان گزارش شده است که برگه های رای می تواند دستکاری به تغییر رای و در برخی موارد سرورهای این شرکت دریافت رای دهندگان شناسایی اطلاعات.

“دموکراسی زنده است گرفتن یک پایگاه داده از چگونه هر تک رای دهندگان رای دادند” شبح گفت. “اگر چه که به پایان می رسد تا در بد دست؟”(داستان پایان می تواند در اینجا. اختیاری مواد به شرح زیر است.)این گزارش به این نتیجه رسیدند که در حالی که OmniBallot پست الکترونیکی-در گزینه منطقی امن آنلاین گزینه های نشان داده شده “خطر بالا به انتخابات یکپارچگی و می تواند اجازه حمله به تغییر نتایج انتخابات بدون تشخیص.”

Finney, دموکراسی زندگی می کنند اجرایی گفت: این شرکت هرگز, سهام و یا فروش رای داده است. او همچنین گفت: رای دهندگان در رابطه با امنیت آنلاین همیشه باید این گزینه برای چاپ و ایمیل خود را از برگه های رای چیزی Halderman توصیه می شود به عنوان محتاطانه.

فینی گفت: دموکراسی زنده امنیتی بوده است که قبلا بررسی دو, بررسی, او نمی تواند به اشتراک عموم و اشاره کرد که OmniBallot استفاده شده در بیش از 1000 انتخابات بیش از دهه گذشته بدون مسائل امنیتی است.

در اوایل این سال یک تیم از محققان از دانشگاه MIT از جمله شبح در بر داشت مشکلات مشابه با Voatz یکی دیگر از برنامه های مبتنی بر رای گیری پلت فرم. Voatz اصرار دارد سیستم خود را امن است.

هشدار در مورد تبدیل شدن به رای گیری آنلاین بیش از حد به سرعت نیز از کشورهایی است که استفاده از آن با موفقیت. Kersti Kaljulaid استونی که رئیس جمهور اشاره کرد در ماه گذشته که کشور نقل مکان کرده بود به رای گیری الکترونیکی تنها پس از یک پروژه بلند پروازانه — شناخته شده به عنوان E-استونی — به امن 1.3 میلیون استونی’ دیجیتال قرار گرفته است.

“شما نیاز به مطمئن شوید که شما را کامل درک هر کس هویت برای اولین بار,” او گفت:.

چنین سیستم وجود دارد و در هر دولت آمریکا. پس از انتخابات در مواجهه با این بیماری همه گیر و تغییر ناپذیر انتخابات و تاریخ در حال تلاش برای انجام.

در نیوجرسی قبل از همه گیر “ما زد دریل در انواع مختلف از حالات است که می تواند مختل کردن انتخابات ما” گفت: d’alessandro.

“ما حتی تا به حال یک سناریو که در برخورد با بحران بهداشت عمومی” او ادامه داد. “اما من می توانم به شما بگویم که شبیه سازی یک سرخک در دو شهر نیست و شما آماده برای جهانی همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000Omegleaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriBağlama büyüsü