در میان مستند, Telangana دولت اعلام کرد تا 75% کاهش حقوق و دستمزد برای کارکنان خود را

در پی بحران مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این Telangana دولت روز دوشنبه اعلام کرد یک برش پرداخت برای همه کارکنان خود را اعم از 10% به عنوان بالا که 75%.

این تصمیم در یک نشست سطح بالا برگزار شده توسط وزیر K Chandrashekar رائو در اردوگاه دفتر Pragati Bhavan به ارزیابی وضعیت مالی و موقعیت.

“کرونا ویروس منفی تأثیر Telangana دولت وضعیت اقتصادی. در این زمینه دولت تا به حال به عمل با احتیاط و دوراندیشی است. یک سطح بالا جلسه بررسی برگزار می شود روز دوشنبه در Pragathi Bhavan در وضعیت مالی دولت است. پس از بررسی وضعیت مالی دولت تصمیمات گرفته شده در پرداخت های مختلف حقوق” گفت: یک بیانیه رسمی از وزارت امور خارجه دولت است.

وجود خواهد داشت و 75 درصد کاهش در حقوق سانتی متر, دولت, کابینه, MLCs, MLAs دولت شرکت رؤسای محلی بدن در حالی که 60 درصد از حقوق و دستمزد خواهد بود dedudcted از IAS, IPS IFS و دیگر چنین مرکزی خدمات افسر. دیگر برای همه دسته از کارکنان وجود خواهد داشت 50 درصد حقوق و دستمزد قطع کرد.

برای همه دسته از بازنشستگان وجود خواهد داشت 50 درصد کاهش دهد.

حقوق برش کلاس چهارم برون سپاری و قرارداد کارکنان خواهد بود 10 درصد کاهش دهد. نیز وجود خواهد داشت 10 درصد کاهش برای کلاس چهارم بازنشسته و کارکنان.

مشابه حقوق و دستمزد کاهش خواهد بود تحمیل شده بر کارکنان مشغول به کار در بخش عمومی تعهدات موسسات که در حال دریافت کمک های مالی دولت کارمندان دولت, کارمندان و بازنشستگان در این بیانیه اضافه شده است.

تا کنون وجود داشته است 73 تایید موارد coronavirus در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im