در میان مستند بیش از 8.5 لاخ پخته شده وعده های غذایی توزیع شده به فقیر توسط راه آهن هند

راه آهن هند است که در ادامه تلاش خود را برای ارائه وعده های غذایی پخته شده به نیازمندان در میان locdown با توجه به کوروناویروس.

آن است که در ادامه به ارائه عمده مواد غذایی پخته شده با صفحات کاغذ برای ناهار و مواد غذایی بسته برای شام از طریق راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) پایگاه آشپزخانه و راه آهن و نیروی حفاظت (RPF) منابع و سهم سازمان های غیر دولتی.

“این توزیع مواد غذایی در حال انجام است به فقیر و گدا, کودکان, coolies مهاجر کارگران رشته افراد و هر کس دیگری می آید و در جستجوی مواد غذایی در و در نزدیکی ایستگاه راه آهن و حتی در برخی از فواصل دور از ایستگاه های راه آهن و” آزادی مطبوعات صادر شده توسط وزارت راه آهن اظهار داشت.

گفتمان tribution از fodd در حال انجام است و با کمک نیازها, GRP, بازرگانی, بخش های از مناطق, دولت, دولت ها و سازمان های غیر دولتی در یک راه مناسب به طوری که اجتماعی فاصله و بهداشت است که مشاهده شده است.

GMs/DRMs نگران منطقه و تقسیم نیز در ادامه با IRCTC مقامات به منظور افزایش اطلاع رسانی از این تلاش های آزادی مطبوعات اضافه شده است.

وزارت راه آهن مطلع شده است که آن را توزیع بیش از 8.5 بوردو وعده های غذایی به فقرا و نیازمندان از 28 مارس سال 2020 با همکاری فعال IRCTC پایگاه آشپزخانه در شهرهای مختلف گسترش بیش از مناطق مختلف مانند شمال, غرب, شرق, جنوب و جنوب مرکزی و کمک نیازها دیگر ادارات دولتی و غیر دولتی.

از تمام وعده های غذایی توزیع بیش از 6 لاخ پخته شده وعده های غذایی ارائه شده توسط IRCTC و حدود 2 لاخ وعده های غذایی ارائه شده توسط RPF از منابع خود و حدود 1.5 لاک وعده های غذایی اهدا شده است توسط سازمان های غیر دولتی مشغول به کار با راه آهن سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im