در میان COVID-19 مستند صدها روزانه دستمزد حقوق بگیران صلیب دهلی مرز با پای پیاده به بازگشت به خانه های خود در

صدها نفر از مردم که اکثر آنها کارگران مهاجر و نیمه ماهر و کارگران دیده می شد روز جمعه با عبور از دهلی مرز در پا در غازیپو در تلاش برای رسیدن به خانه های خود در مناطق مختلف از اوتار پرادش در پی coronavirus مستند. قابل توجه این می آید در یک زمان از زمانی که اجتماعی فاصله است که بارها و بارها تاکید کرد برای جلوگیری از گسترش ویروس اما شرایط مجبور طبقه کارگر به گذشتن از راه دور توسط پا braving خطر ابتلا به این بیماری زمانی که آنها هیچ گزینه ای دیگر است.

گزارش خبرگزاری ANI میریزد نور بر روی این موضوع است. افرادی که دیده می شد عبور از مرز گفت: آنها راه رفتن تا لعل کوان در Ghaziabad پس از گرفتن اطلاعات است که اتوبوس ها در دسترس بودند خود را برای سفر به بعد. برخی از آنها با پوشیدن ماسک در حالی که بسیاری دیگر تا به حال بستن دستمال بر روی چهره خود را به عنوان حفاظت در برابر coronavirus.

“من راه رفتن بر روی پا از Vishwas نگر. من می خواهم به خانه بروم اما هیچ حمل و نقل برای افرادی مثل من و ” آنی گزارش به نقل از یک کارگر نقطه از بودون منطقه اوتار پرادش است.

“من از آمدن Gurugram. من راه می رفت 70 متر ، وجود دارد بدون کمک از دولت است. من روزانه-بگير و در حال حاضر من باید تبدیل به بیکاری” یکی دیگر از روزانه-بگير به نام آرون گفت. او رفتن به روستای خود در گوراکپور منطقه اوتار پرادش است.

Rambaran Yadav بود که از بازگشت به روستای خود در رائه برلی گفت: DTC اتوبوس بودند پیمودن در دهلی اما آنها اجازه نمی دهد آنها را به در پس از درخواست برای تصویب. “آنها خواست برای تصویب. ما نمی هر گونه منتقل می کند. ما مجبور به راه رفتن بر روی پای” او گفت:.

شایلندرا کومار سینگ ADM شهرستان قزیبد گفت آنی که حدود 250 اتوبوس مستقر شده بودند مردم را به خانه های خود.

“ما همچنین انجام معاینه پزشکی و مردم است. ما خواسته مقامات منطقه به جای این افراد تحت صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به خانه های خود را,” او گفت:.

او گفت: آنها اولویت دادن به زنان و کودکان و افراد مسن و بدون پول در حال شارژ.

“چالش برانگیز است برای ما به عنوان مردم در حال جمع آوری در اینجا در اعداد بزرگ است. آنها در حال آمدن از دهلی نو و Gurugram و درسی. ما همچنین ارائه مواد غذایی است. ما اولویت دادن به زنان و کودکان و سن افراد. ما در حال شارژ هر گونه پول از آنها است.”

این اوتار پرادش دولت در روز پنج شنبه با صدور اعلان درخواست مقامات پلیس و دادستانی منطقه (DMs) به ترتیب غذا و سرپناه برای کارگران مهاجر که در مواجهه با مشکلات با توجه به 21-day مستند اعلام کرد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

به عنوان 12:20 AM در شنبه حدود 887 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در ماهاراشترا Telangana و Andamans این صبح است. این ویروس آسیب دیده در اطراف 576,859 مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر و آمار 26,455.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im