در میان coronavirus ترساندن و پتو و پرده های خارج از AC مربیان مرکزی و غربی راه آهن

غربی و مرکزی راه آهن در روز شنبه صادر شده به منظور برداشت پتو و پرده از AC مربیان پس از آنها شسته شده و هر روز از نظر شیوع کروناویروس.

“هر extant, دستورالعمل پرده و پتو ارائه شده در AC مربیان نیست شسته شده (پس) هر سفر. به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 پتو و پرده خواهد بود بلافاصله از سرویس خارج تا سفارشات بیشتر.” غربی راه آهن سخنگوی Gajanan Mahatpurkar گفت.

“مسافران توصیه می شود آنها را در پتو در علاقه خود را. برخی از اضافی bedsheets نگه داشته شود برای هر یک از فشارهای,” او اضافه شده است.

علاوه بر این آهن مرکزی خواسته است تا پرسنل خود را به تمیز کردن مربی اتصالات مانند درب دستگیره درب دستگیره ورودی درب دستگیره صندلی گارد میان وعده سینی شیشه پنجره یک پنجره کوره دارندگان بطری و غیره با مواد ضد عفونی کننده.

“درگاه و ونشس دام مناطق آباد توسط مسافران در حال تمیز را با آب داغ. تمیز کردن فشرده از جمله بخار تمیز کردن تضمین خواهد شد در شربت خانه اتومبیل” راه آهن گفت.

این مقام مطلع که مواد ضد عفونی کننده, مواد شیمیایی مایع صابون و دستمال رول داده خواهد شد و به مسافران توسط کارکنان در هیئت مدیره قطار. کارکنان نیز دستور داده شده است به نگه داشتن سخت افروزی در هر مسافری با علائم شبه آنفولانزا. آنها گفته شده است به recirculate استفاده کتانی و نیز جداسازی آنها از علامت مسافران است.

در هند تعداد کل تایید COVID-19 نفر از سراسر کشور 93 با مرگ دو نفر تا حالا. اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده تحت دولت مرکزی را راه اندازی کرده است یک خط تلفن با شماره: +91-11-23978046 برای coronavirus مربوط به درخواست و پشتیبانی. نیز وجود دارد که جداگانه تلفنی شماره های مختلف متحده و اتحادیه سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im