در میان coronavirus هند اجازه 18 ویژه مالزی پرواز برای تخلیه حداکثر برای هر کشور خارجی

حتی به عنوان COVID-19 بحران گسترش در سراسر جهان و هند و مالزی مشغول به کار هستند با هم در بسیاری از جبهه ها – از تخلیه شهروندان به همکاری در زمینه های دیگر به عنوان بخشی از “همکاری استراتژیک”.

هند تا به حال اجازه 18 ویژه مالزی پرواز برای تخلیه مالزی در سازمان ملل پس از آن تا به حال ممنوعیت پروازهای بین المللی در مارس 20. آن است که بزرگترین تعداد پروازها که هند مجاز برای هر کشور خارجی است. پرواز آورده 2,833 اتباع مالزی که دوباره حداکثر تعداد از شهروندان عودت تا در حال حاضر برای هر کشور خارجی است.

هندی, کمیساریای عالی به مالزی Mridul کومار در روز چهارشنبه ملاقات مالزی وزیر امور خارجه Hishammuddin حسین (ع) در مورد همکاری در coronavirus.

ضمن تشکر از هند فرستاده بازگشت از مالزی شهروندان خارجی وزیر Hishammuddin حسین (ع) گفت: “بسیاری از مالزیایی ها سود برده و آن را آسان نیست و آنچه ما را از طریق ما می توانید به اشتراک گذاری با جهان بیش از حد… هنگامی که ما را سر ما با هم با یک قلب صادقانه. ما را از این طریق دریافت کنید با هم…و ما را به مبارزه با این.”

هندی, کمیساریای عالی اظهار داشت که “این یک افتخار واقعی و ممتاز به کار با دولت جدید است.”

“من فکر می کنم COVID 19 داده است که فوق العاده چالش و طریق است که چالش آن را نیز به ما داده ما دو کشور بسیار مناسب فرصت به نمایش گذاشتن به بقیه جهان به سرخپوستان و مالزی که اتباع ما شرکای استراتژیک در املاک و واقعی احساس. این COVID 19 شده است یک چالش جهانی برای همه کشورها و برای همه دولت ها و همه مردم” او در ادامه اضافه شده است.

این دومین دیدار بین هند سفیر جدید مالزی وزیر امور خارجه در یکی از آخرین ماه است. هندی, کمیساریای عالی بود اولین نماینده دریافت شده توسط وزیر امور خارجه در 16 مارس. در همان روز HC کومار نیز به نام جدید مالزی PM قهوهای مایل به زرد سری Muhyiddin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de