آمریکایی ها برای مقابله با کروناویروس در حال گرفتگی توالت

توسط مایکل Levenson, نیویورک تایمز

بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد پس از توصیه مقامات بهداشت عمومی برای تمیز کردن و استریل کردن کانتر دستگیره های درب, لوله ها و دیگر غالبا لمس سطوح در خانه های خود.

این مشکل ؟ بسیاری از آنها پس از آن حول ضد عفونی کننده دستمال حوله کاغذی و کاغذ دیگر محصولات آنها استفاده می شود به توالت.

نتیجه این شده است یک ساحل به ساحل موج حمایت کردن خطوط فاضلاب و سرشار توالت با توجه به لوله کش و مقامات دولتی که باید التماس کرد با آمریکایی ها به فراغت کشور لوله از فشار بیشتر.

بسیاری می گویند این گلایه محاصره ملت زیرساخت بوده است مرکب کمبود کاغذ توالت در قفسه های فروشگاه است که منجر به استفاده از حوله کاغذی, دستمال یا دستمال مرطوب کودک به جای.

در سراسر کشور — در چارلستون کارولینای جنوبی; شمال شرقی اوهایو; Lexington, Kentucky; Austin تگزاس; و اسپوکن واشینگتن — تصفيه فاضلاب مقامات مشغول بوده ساکنان به خیط و پیت کردن, دستمال توالت با استفاده از هشتگ #WipesClogPipes.

“Flushable دستمال مرطوب نیست واقعا flushable گفت:” جیم Bunsey chief operating officer از شمال شرقی اوهایو منطقه ای آب و فاضلاب منطقه. “آنها ممکن است به پایین تخلیه, اما آنها نمی شکستن منظم مانند کاغذ توالت.”

لوله کشی تعمیر شرکت Roto-Rooter صادر مشابه به درخواست مشتریان خود و گفت که جایگزین کردن بافت صورت برای کاغذ توالت بود “یکی دیگر از ایده بد” مگر اینکه آن را در مقادیر کوچک و سرخ غالبا.

ایالت کالیفرنیا منابع آب کنترل هیئت مدیره هشدار داد این هفته که “حتی دستمال مرطوب با برچسب ‘flushable’ را مسدود لوله و تداخل با فاضلاب جمع آوری و درمان در سراسر کشور.”

“فلاشینگ دستمال حوله کاغذی و محصولات مشابه پایین توالت را مسدود فاضلاب و علت پشتیبان گیری و طغیان در فاضلاب امکانات درمان ایجاد اضافی خطر بهداشت عمومی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس” آن گفت:.

این سازمان گفت: تصفيه خانه فاضلاب در سراسر کالیفرنیا شد و گزارش مشکلات.

آن اشاره کرد که بسیاری فاضلاب شهری سیستم بستگی جاذبه و جریان آب به حرکت کاغذ توالت و فاضلاب و طراحی نشده است به جای مواد ضد عفونی کننده دستمال و حوله کاغذی که شکستن نه پایین به راحتی و مسدود کردن سیستم.

هیئت مدیره اشاره کرد که مسدود شدن خطوط فاضلاب بیش از فقط یک سردرد برای ساکنان cooped در خانه های خود در طول یک بیماری همه گیر. نشت جریان به دریاچه ها رودخانه ها و اقیانوس ها که در آن آنها می توانند آسیب های بهداشت عمومی و محیط زیست آن را گفت.

لوله کش گفت: آنها فیلدینگ افزایش تماس های از مردم در حال کار از خانه و خود quarantining.

“ما متوجه یک چشم انداز مثبت در مقدار مسدود اصلی خطوط فاضلاب و زمانی که ما اعزام تکنسین های ما, ما در حال کشیدن دستمال مرطوب کودک خارج از خط و ما شاهد حوله کاغذی و Lysol دستمال مرطوب” علامت Russo, معاون رئيس جمهور از روسیه Brothers & Co., لوله کشی و گرمایش خدمات در شرق هانوفر, New Jersey در روز شنبه است.

“این موارد چیزهایی هستند که هرگز نباید سرخ توالت,” او گفت:.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im