آمریکا هاکی لیگ لغو بقیه فصل و پلی آف میان coronavirus همه گیر

آمریکا هاکی لیگ لغو شد بقیه فصل آن دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تغییر تمرکز خود را به سمت بازگشت فصل آینده است.

رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید اندروز اعلام کرد لیگ “تعیین کرده است که از سرگیری و تکمیل 2019-20 های نجومی امکان پذیر نیست در شرایط فعلی است.” اهل هیئت فرمانداران ساخته شده است که عزم و اراده در یک کنفرانس تلفنی جمعه.

84 فصل NHL بالا جزئی لیگ متوقف شد مارس 12 با 209 بازی باقی مانده است. که همان روز NHL متوقف شد بازی اگر آن را هنوز هم امیدوار به از سرگیری و می تواند بسیاری از اهل بازیکنان به عنوان بخشی از گسترش فهرست اسامی.

“ما بسیار سپاسگزار برای لیگ ملی هاکی و تیم خود را حمایت و رهبری در هدایت از طریق چالش های مواجه شده بیش از دو ماه گذشته” اندروز گفت. “اهل همچنان به جای خود اهمیت در سلامت و ایمنی ما بازیکنان مقامات و کارکنان و طرفداران و همه خانواده های آنها و همه ما مشتاقانه منتظر بازگشت به ما در عرصه 2020-21.”

در حالی که کالدر جام را نمی توان به دست برای اولین بار از سال 1936 31-تیم AHL — که شامل کلرادو Eagles — امیدوار به بازگشت در فصل آینده. که نامشخص باقی مانده است با امکان طرفداران مجاز در عرصه های.

بازیکنان حرفه ای هاکی انجمن, مدیر اجرایی, لری Landon به تازگی گفت که او نگران توانایی AHL و ECHL — که لغو بقیه فصل آن در ماه مارس — بازگشت اگر آن را امن برای طرفداران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de